top of page

KAHVE FALINDA ADAM GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Fikir

 • Şans

 • Yolcu

 • Davet

 • Mesaj

 • Bildiri

 • Rapor

 • Yenilik

 • Misafir

 • Partner

 • Değişim

 • Gelişim

 • Yeni bir karar

 • Aniden beliren bir erkek

Kahve falında adam görmek:

Kahve falında bir adam yaşamımıza yeni birinin ya da bazı değişimlerin gireceğinin sinyalini verir. Kahve falında bir erkek görmek fal sahibi bir kadın ise yaşamına yeni bir erkek girmesine ya da bir erkeğin etkisinden dolayı hayatında çok şeyin değişecek olmasına delalettir. Falda erkek gören kişi bir erkek yüzünden yaşamında yeni bir sayfa açmak zorunda kalabilir. Fal sahibi bir erkekse ve falında erkek görmüş ise yeni bir hemcinsi arkadaş edinir ya da bir erkekle ilgili bazı sorunlar yaşaması olasılığı vardır. Bazıları için falda görülen erkek bir erkek misafire ya da hanede erkek bebeğe hamileliğe işaret edebilir.

 

Kahve falında görülen adam aynı zaman yaşamımıza giren birinin ya da bir misafirin sembolüdür. Bu misafir büyük bir ihtimalle bir erkektir. Tıpkı özelimize ya da konfor alanımıza birinin adım atması gibi fal sahibi da yaşamında aniden biri belirebilir ya da bir sürprizle karşılaşabilir. Bazıları için kahve falında görülen erkek, fal sahibi bir kadın ise yeni bir partnerle tanışmasına işarettir. Erkek ise yeni bir arkadaştır.

 

Kahve falında bir adam görmek yabancısı olduğumuz ve aşina olmadığımız bir durumla karşı karşıya kalmaya delalettir. Bu adam gören kişinin daha önce hiç karşılaşmadığı biriyle karşılaşması ya da daha önce tanıdığı birinin şaşırtıcı yönlerini keşfetmesi ihtimali vardır. Falda adam görmek aynı zamanda gerçek hayatta tanıştığımız bir kişinin bizim için önemli olmaya başlayacağı ya da o kişiden aldığımız enerji ya da fikirlerden sonra hayatımızda değişikliklerin yaşanacağı anlamına da gelebilir. Kahve falında adam görenin bazen aklına parlak bir fikir gelmesi ve bu fikirden sonra kendisi için çok şeylerin değişmesi olasılığı vardır.

 

Kahve falında tanımadığımız bir adamı görmek aynı zamanda hayatımıza yeni bir şeylerin gireceğinin sinyalini bize verir. Fakat falda gördüğümüz adamın bazı özellikleri gerçek hayatta tanıdığımız birini anımsatıyor ise bu falda o kişiyle ilgili bilgi bulunabilir. Örneğin, falda fiziksel bazı özellikleri belirgin olarak çizilmiş bir erkek gerçek hayatta tanıdığımız birinin fiziksel özelliklerini anımsatıyor ise bu falda o kişiyle ilgili bazı bilgiler bulunabilir. Bu tip falların yorumlanmasında adamın önünde ya da arkasında ne yer aldığına bakmalıyız. Çünkü adamın önü onun geleceği, amaçları ve odaklandığı noktalar hakkında bilgi verirken arkası geçmişi ve nereden geldiği hakkında bilgi sunar.

 

Bazen faldaki adam sadece yaşam yolculuğumuzda hayatımıza giren geçici bir misafirin simgesidir. Bu misafirler kalıcı arkadaş ya da dostlar olmayıp geçici arkadaşlık yapacağımız kişiler, yeni girdiğimiz bir işte tanıştığımız biri ya da arkadaşlığımızın uzun sürmeyeceği birileri olabilir. Fakat bu kişilerin falımızda beliriyor olmasının elbette bir anlamı vardır. Geçici misafirler yaşamımızda kısa süreliğine belirirler, bize ilham ya da fikir verirler ya da bize bir şey öğreterek giderler. İşte falımızda beliren bu insan figürleri de tam anlamıyla bu misafirlerden biri yaşamımıza girmeden önce belirebilir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında yolun ucunda bir adam görmek:

Kahve falında bir yolun ucunda adam görmek yaşam yolculuğunda bir sürece henüz yeni başlamış olan bir erkekle ilgili bilgi getirir. Fal sahibi bir kadın ise bu erkek onun partneri, kocası ya da oğlu olabilir. Bu durumda fal sahibi yolun uzunluğuna ve genişliğine bakarak bu erkeğin önünde ne kadar ve nasıl bir yol olduğu konusunda fikir sahibi olabilir. Dar yol daima erkeğin önünde zorlu bir süreç olmasına, geniş yol ise bu sürecin rahat atlatılacağına işarettir. Eğer adamın durduğu yol tıkalı ise bu süreç belli bir noktaya gelir ve sonuca ulaşmayabilir.

Kahve falında dağın tepesinde bir adam görmek:

Kahve falındaki dağın tepesindeki adam zirvede oturan ve amaçlarına ulaşmış bir erkeğin sembolüdür. Semboller dilinde tepede bulunmak ve herkese yukarıdan bakmak aslında edinilmiş kariyer ve yükselmiş olmayı temsil eder. Bu falın sahibine çok yüksek mevkiden bir erkekle ilgili ya haber ya da teklif gelmesi olasılığı bulunur. Fakat bu tip falların yorumlanmasında erkeğin önünde ve arkasında ne bulunduğuna ve nereye baktığına dikkat etmeliyiz. Baktığı yer falın tam merkezi ise ve fal sahibi bir kadın ise kendisine yüksek mevkide oturan bir erkek göz dikmiş olabilir. Faldaki adamın arkası onun geçmişi ve nereden geldiği hakkında bilgi verirken önü geleceği, gittiği yer ve  amaçlarıyla ilgili bilgi verir.

Kahve falında ağlayan adam ya da ağlayan adamlar görmek:

Kahve falında ağlayan adam ya da ağlayan adamlar görmek fal sahibinin ya da birden fazla kişinin yaşamını etkileyecek kötü bir olayın cereyan etmesi şeklinde yorumlanabilir. Eğer falda sadece bir ağlayan adam varsa ve bu adam belirgin çizilmişse bu ağlayan adam büyük bir ihtimalle fal sahibinin ya da onun ağlattığı bir kişidir. Bir başka deyişle, kahve fincanında görülen ağlayan adam kalp kırılması sembolüdür. Kahve falında birden fazla ağlayan adam var ise birden fazla kişiyi etkileyecek üzücü bir olayı yaşamaya delalet eder.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page