top of page

KAHVE FALINDA AKREP GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Hasım

 • Düşman

 • Korkular

 • Düşman

 • Fenalık

 • Kötülük

 • Tehlike

 • Hainlik

 • Fesat kişi

 • Dedikodu

 • Rahatsızlık

 • Kötü arkadaş

 • Gizli düşman

Kahve falında akrep görmek:

Kahve falında akrep en genel anlamı itibariyle düşman ve hasımdır. Akrebi belirgin bir şekilde kahvesinde gören kişinin güçlü ve tehlikeli bir düşmanı vardır. Akrep 4 duvar arasında ya da bir kare içinde resmedilmiş ise düşman yakın çevreden ya da hanedendir. Kahvesinde küçük ama birden çok akrep gören kişini düşmanı ve hasetçileri çoktur.


Kahve falında görülen akrebi daha iyi yorumlamak için akrebin nerede resmedildiğine ve çevresinde hangi objelerin yer aldığına bakmalıyız. Aynı zamanda akrebin belirgin bir fiziksel özelliği varsa o özelliğin bize kimi anımsattığı da dikkate alınmalıdır. Bir akrebin şişman çizilmesi şişman bir düşmana işaret edebileceği gibi uzun çizilmesi de uzun boylu düşmana işarettir. Akrebin baktığı yöne tam olarak denk gelen obje ise düşmanın tam anlamıyla neye gözünü diktiği konusunda bilgi vericidir. Kahve falı yorumu yapılırken tüm bu objeler birleştirilerek bütünsel yorum yapılmalıdır.


Kahve falında akrep aynı zamanda kıskanç ya da kötü niyetli kişilerin fal sahibinin çevresinde dolandığı uyarısını verir. Bazen sokmaya hazır bir akrep intikam hamlesini yapmak üzere olan bir düşmana karşı tetikte olmak konusunda uyarıdır. Zehirli doğasından dolayı hemen hemen bütün yorumcular tarafından hayra yorulmayan akrep sembolü genellikle kahve falında görüldüğünde gizli bir tehlikeye karşı uyarı olarak kabul edilir.

Kahve falında akrep aynı zamanda kötü enerjinin simgesidir. Falında akrep görenin hayatında yolunda gitmeyen ve kendisini rahatsız eden bir şeyler vardır. Bazen fal sahibini derinden derine rahatsız eden negatif düşüncelerin ya da uğursuzlukların simgesi de olabilir. Bir başka tabircilik anlayışına göre akrep kişinin yaşamından çıkarması ya da temizlemesi gereken her şeyin simgesi olabilir. Bu çıkarılması gerekenler bazen kişiyi kötü anlamda etkileyen düşünceler olabileceği gibi bazen zararlı arkadaşlıklardır.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında dört duvar arasında akrep görmek:

Kahve falında bir hanede akrep görmek gerçek hayatta kişinin hanesinde ya da özel hayatında onu rahatsız eden birinin ya da bir şeylerin olması anlamına gelir. Kahve falında  evde görülen akrep bazen istenmeyen misafir ya da evden çıkarılması gereken uğursuz bir şey hatta bazen bir büyünün varlığına işaret edebilir. Bu falın sahibi yaşadığı hane içinde neyin haneden uzaklaştırılması gerektiğini mutlaka bulmalı ve onu haneden çıkarmalıdır.

Kahve falında bir kare içinde ya da hanede resmedilmiş akrep ev içinde tatsız tartışmaların ya da sorunların yaşanabileceğine işaret edebilir. Bu sembol hanedeki bireylerin birbirine kırıcı sözler söylemesi ya da çatışmaya girmesi durumuna da işaret edebilir. Aslında, akrep falda kişiye zarar verebilecek her şeyin sembolüdür ve uzak durulmadı gereken durumların altını çizer. Dolayısıyla, küçük bir karede ya da ev içinde görülmesi uzatılmaması gereken meseleler konusunda uyarıdır.

Kahve falında akrepler görmek:

Kahve falında çok sayıda akrepler görmek dedikodu ya da akrabalardan gelecek zararlara delalet eder. Faldaki akreplerin çokluğu düşman ve hasımların çokluğuna delalettir. Küçük küçük akrepleri falın her yanında gören kişide büyü, nazar ya da uğursuzluk vardır. Çok sayıda akrep aynı zamanda fal sahibinin canını sıkan çok fazla mesele olduğuna delalettir.

Kahve falında akrep bazen yüzümüze gülen fakat arkamızdan kuyu kazan ya da kıskanç kişiye işaret edebilir. Kahve falında akrep aynı zamanda tehlikeli durumlara da işaret eder. Fal sahibinin hayatında her şey yolunda olmasına rağmen hassas durumlar vardır ve ufacık bir yanlışta bile tehlike ortaya çıkacaktır. Fal sahibi yaşadığı hayata göz atmalı ve kendisi için neyin tehlikeli olabileceğini anlamaya çalışmalıdır. Çünkü kahve falında akrep sadece korkularımızın ve tehlikenin bize yaklaştığı zamanlarda görülür.


Kahve falında görülen akrep uzak durulması gereken kişi ya da alışkanlıkların simgesi de olabilir. Bir başka deyişle faldaki akrep “tehlikelidir” uyarısına denk gelir. Dost olarak bildiğimiz bazı kişilerin arkamızdan kuyumuzu kazdığına karşı uyarı olabileceği gibi bazı hareketlerinin sonuçlarının kötü olacağı uyarısı da olabilir. Bazen kahve falındaki akrep intikam hazırlıkları peşinde koşan bir düşmanın varlığının altını çizer.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page