top of page

KAHVE FALINDA ARMUT GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Para

 • Ödül

 • Nasip

 • Rızık

 • Refah

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Kazanç

 • Gelir artışı

 • Kazanımlar

 • Tatmin olmak

 • Bolluk bereket

 • Haneye rızık girişi

 • Eksiklerin giderilmesi

 • İhtiyaçların karşılanması

 • Haneye para giriş çıkışı

Kahve falında armut görmek:

Kahve falında armut ya da armutlar görmek hayırlıdır ve bize yaşamın sunduğu hediye ve nimetlerle ilgili bilgi getirir. Muazzam ve iştah açıcı bir armudun kahve falında belirgin olması sahip olduğumuz kazanımlar, haklar ve bize sunulacak menfaatlerle ilgili bilgi getirir. Bir başka deyişle, falında güzel ve kabarık bir armut gören ödüllendirilir ya da kendisine güzel bir hediye sunulur.

 

Kahve falında armut aynı zamanda nimet ve haneye girecek mal mülke delalettir. Falda kabarık ve kocaman bir armudun belirgin çıkması durumunda fal sahibinin ev, araba ya da arsa gibi büyük bir mal alması ihtimali vardır. Bazıları için büyük armut büyük bir nimet ya da fırsata, işsiz için güzel bir iş bulmasına bir muradı olan için muradına ermesine alamettir. Diğer meyveler gibi armut da güzel ve büyük çizilmişse mutlaka fal sahibinin elde edeceği bir menfaatin sembolüdür.

 

Kahve falında armudu daha iyi yorumlayabilmek için nerede olduğuna ve çevresindeki sembollere de bakmalıyız. Falın dibinde belirmiş büyük bir armut fal sahibinin yaşamının merkezini ve odak noktasını etkileyecek kadar büyük bir nimetle ödüllendirilmesine işarettir. Yolun ucunda belirmiş bir armut gurbete gidip orada ödüllendirmeye ya da uzak bir şehirden bir iş fırsatı almaya işaret edebilir. Armudu falda birinin elinde gören kişi birinden hediye alır ya da jest görür. Armudu verenin fiziksel özelliklerine dikkat edilmelidir. Çünkü hediyeyi veren de benzer fiziksel özelliklere sahip biridir.

 

Armut mitolojide ve semboller dilinde kadın, kadının göğüs bölgesi ve doğurganlığıyla ilişkilendirilir. Kadın bedeninde göğüs şekline benzerliğinden dolayı bu meyve daima hamilelik ve emzirme dönemi ile ilgili bilgiler veriyor da olabilir. Bazen armut bir kadın için göğsüyle ve göğüs sağlığıyla ilgili bilgi içerebilir. Bir erkek falında armut görürse yakın zamanda evlilik yapması olasılığı vardır. Armut doğurganlığı, hanedeki kişi sayısının artmasını, çoğalmayı, bazen de mal ve mülkün artmasını temsil eder.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında armutlar görmek:

Kahve falında çok sayıda armutlar yaşamımıza giren tüm rızık ve kazanımlar, ihtiyaçların karşılanması, eksiklerin giderilmesi ile ilgilidir. Bazıları için kahve falında görülen armutlar ihtiyaç duyulan para ya da kaynakları elde etmeyle ilgilidir. Çok güzel armutlar görene çok güzel bir teklif, fırsat ya da para sunulur. Armutların fazla miktarda olması sunulan teklif ya da paranın fazla olması, yiyeceklerin çok az ya da yetersiz olması kaynak ya da para eksikliğine işaret eder. Kahve falında armutlar kendimize kattığımız, kazandıklarımız ve elde ettiklerimizi temsil eder.

 

Kahve falında görülen armutlar bazen hasret duyduklarımız, istek ve arzularımız ya da giderilmesi gereken ihtiyaçları temsil eder. Çok güzel görülen armutlara bakmak fakat bu armutlardan yiyememek hala amaçlarımıza ulaşacak seviyeye gelmediğimizi bize hatırlatır. Kahve falında armutlar birbirinden uzak yerlerde belirmiş ise fal sahibinin başarabileceği çok büyük işler vardır fakat güzel bir organizasyona, plana ya da takım oyunu ruhuna sahip olması gerekir. Kahve falında bir yolun ucunda güzel armutlar gören kişinin hayallerinin gerçekleşmesine hala zaman vardır.

Kahve falında güzel bir armut görmek ve mükafatlandırılmakla ilgilidir. Falda büyükçe ya da kabarık bir şekilde belirmiş bir armut güzel haberlere, büyük mal alımına ya da haneye büyük miktarda para girmesine, neşeye, fal sahibinin eline para, hediye ya da miras geçmesine delalettir. Bazıları için güzel, olgun ve kabarık bir armut terfi etmeye ve iş hayatında kademesini arttırmaya işaret eder. Armut genellikle ödüller ve güzel sonuçlar almakla ilgilidir.

 

Kahve falında armut genellikle olumlu anlamlar içerir ve aynı zamanda bolluk-bereket sembolüdür. Falında çok fazla armut olduğunu gören kişi için aslında ortalıkta o kadar çok fırsat vardır ki bu fırsatları belki de görememektedir. Özellikle, güzel ve kabarık armutları kahve falında görmek oldukça olumlu anlamlar içerir. Bu fal sahibi için hala bir şeyleri başarmak mümkündür hatta tam zamanıdır. Fakat olgunluktan çıkıp yumuşamaya ve çürümeye başlamış armutlar ya da bozuk çizilmiş kötü görülen bir armut bize bilinçaltımızdan gelen “vakit geçmeden bir şeyler yap” mesajıdır.

 

Kahve falında armut tüm bunların yanı sıra pozitif düşünce tohumları ve enerji sembolüdür. Bu falın sahibi yaşamına bolluk bereket getirmek istiyorsa ihtiyaç duyduğu tüm materyaller ve enerji aslında elinin altındadır. Bu materyalleri kullanarak kazanç elde edebilir. Falında armut gören kişiye büyük bir fırsat sunulur ve bu fırsatı kabul ederse nasiplenir. Fakat kahve falında gördüğümüz ya da bize sunulan armutlar çürük ya da kötü görünümlü ise bu hayırsız bir işe ya da sonunda zarar göreceğimiz bir teklif almaya işaret eder.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page