KAHVE FALINDA BUKALEMUN GÖRMEK

Mesajları:

 • Değişim

 • Esneklik

 • Dönüşüm

 • Değişmek

 • Gizli düşman

 • Farklılaşmak

 • Adapte olmak

 • Ruhsal değişim

 • Uyum sağlamak

 • Renk değiştirmek

 • Fiziksel değişim

 • Taraf değiştirmek

 • Takım değiştirmek

 • Karşı takıma geçmek

 • Aldatıcı bir düşman

 • Yeni bir fiziksel çevre

 • Kendini belli etmeyen biri

Kahve falında bukalemun görmek:

Kahve falındaki bukalemun uyum sağlama kabiliyeti ve değişime adapte olma metaforudur. Fakat bu sembol bazen günlük yaşamımızda yüzümüze başka konuşan arkamızdan başka işler çeviren gizli bir düşmanın temsilcisi de olabilir. Dolayısıyla, bukalemun gördüğümüz falları yorumlayabilmek için öncelikle bu sembolden nasıl bir enerji aldığımıza bakmalıyız.


Kahve falında bukalemun değişime uyum sağlama ve adapte olma becerisiyle de ilgilidir. Fal sahibi günlük yaşamında belki yeni bir ortama ya da çevreye girebilir ve bu ortama uyum sağlayabilecek kapasitededir. Falında bukalemun gören kişi bir gün sonra ya da yakın zamanda farklı bir mekanda ya da farklı bir ortamda bulunur fakat orada yabancılık veya uyumsuzluk hissetmez.


Kahve falında bukalemun aynı zamanda değişim, başkalaşım ya da ruhsal dönüşümle alakalı bilgileri bize getirir. Bu sembolü gören kişinin bir imaj değişikliği ya da estetik ameliyat ile fiziksel değişim yapması ihtimali olduğu gibi duygusal olarak da başka bir insana dönüşme ihtimali bulunur. Bu dönüşüm kapsamına kişinin aşk hayatında partnerine bakış açısının ya da duygularının değişmesi ya da hayata bakış açısının değişmesi girebilir. Falında bukalemun görende gözle görülür bazı fiziksel ya da içsel değişimlerin olması ihtimali bulunur.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falında bukalemunlar görmek:

Bukalemun ya da bukalemunlarla ilgili fallar her zaman değişmek, farklılaşmak ve farklı şeyleri kendine uydurmak ya da kendini farklı durumlara uydurmakla ilgilidir. Bir falda birden fazla bukalemunun vurgulanması ise daha çok çevresel değişimler ya da farklı ortamlara girmeyle alakalı bilgi sunar. Bu falın sahibi yabancı bir ülkeye gidebilir ya da yabancısı olduğu bir ortamda farklı insanlarla karşılaşabilir.

Bazıları için kahve falında çok fazla bukalemun “çok değişmek” metaforudur. Fal sahibinin imaj değişikliği yapması ya da estetik ameliyat geçirmesi bu sembolün altını çizdiği olasılıklardandır. Çok fazla bukalemunu falında gören bir kadının ertesi gün renkli elbiseler ya da makyaj malzemeleri alması veya bu renklerle ilgili fiziksel görünümünü etkileyici alışveriş yapması olasılığı vardır.

Kahve falındaki bukalemun bazen fal sahibi için çok büyük değişikliklerin arifesinde olunduğu sinyalini verir. Burada belirtilen değişim kişinin yaşam tarzı, hayatı ya da kariyeriyle ilgili olabilir. Bu sembolü gören kişi bukalemun sembolünden aldığı enerjiye göre yorumu yapmalıdır. Güzel bir bukalemun daima güzelleşmek ya da yaşamın güzelleşmesiyle alakalıdır. Çirkin resmedilmiş bukalemun ise kötüye gidiş ya da olduğundan daha kötü duruma düşmeye işarettir. Bukalemunların sunduğu değişim bazen mekan değişikliğidir ve bu yüzden fal sahibinin bir işten başka bir işe ya da bir evden başka bir eve geçme ihtimali de vardır.


Kahve falında bukalemun bize aynı zamanda dikkatimizi çekmeyen ve yüzümüze gülen gizli düşmanlar hakkında da bilgi sunabilir. Fal sahibinin çevresinde yüzüne gülen fakat içten içe düşmanlık, haset ya da kıskançlık besleyen kimseler olabilir. Falında bulunduğu ortamla aynı renge bürünmüş bir bukalemun gören kişiye gerçek hayatta hiç ummadığı ya da tahmin etmediği biri gizli düşmanlık beslemektedir.


Bukalemun fallarının sunduğu değişim bazen fal sahibi için taraf değiştirme ya da takım değiştirme ile alakalıdır. Kişi tıpkı bir bukalemunun renk değiştirmesi gibi ya kendi rengini değiştirir ya da başka birinin tarafına geçer. Bu fal bazıları için başka bir şirkette işe girme ve başka biri için çalışma anlamına gelebileceği gibi bazıları için bir gruplaşma ya da taraf tutma durumunda içinde bulunduğu grubu terk edip karşı gruba geçme anlamı taşıyor olabilir.


Kahve falında bukalemunlar aynı zamanda aldatıcı ya da kendini ve rengini belli etmeyen kişi ya da kişilerle ilgili bilgi sunar. Fal sahibi için bu kişiler kendi tarafındaymış gibi görünen fakat içten içe karşı tarafı tutan ya da kişiye düşmanlık besleyen kişilerin simgesi olabilir. Bukalemunlar bazen aldatıcı düşmanlar ya da düşmanlık yapması tahmin edilmeyecek kadar kendini gizleyen insanların temsilcisidir.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.