top of page

KAHVE FALINDA ÇİLEK GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Aşk

 • Jest

 • İltifat

 • Huzur

 • Sağlık

 • Nasip

 • Rızık

 • Para

 • Ödül

 • Refah

 • Sürpriz

 • Mutluluk

 • Hediye

 • Haber

 • Müjde

 • Kazanç

 • Tatmin olmak

Kahve falında çilek görmek:

Kahve falında çilek de tüm kırmızı meyveler gibi pozitif enerji ve neşenin sembolüdür. Güzel ve olgun çilekler görmek geçmişte ekilenlerin olumlu sonuçlarını yavaş yavaş almaya başlayacağımız bir sürece girişi temsil eder. Kahvede çilek görmek olumlu haberlerin ve bir işten fayda sağlayacağımızın da habercisidir.

 

Kahve falındaki kırmızı meyveler aynı zamanda canlı renklerinden dolayı enerji ve dikkat çekmenin sembolüdür. Kırmızı tüm renkler içinde enerjisi en yoğun ve dikkat çekiciliği en fazla olan renktir. Bu yüzden bu meyveyi çok net bir şekilde kahve falında gören kişinin bu sıralarda tüm dikkatleri üzerine toplaması olasılığı vardır. Güzel çizilmiş çilek ya da çilekler asla negatif anlam içermezler. Fal sahibinin çektiği dikkat aslında bir başarının ya da yeteneğin sonucudur.

 

Kahve falındaki çilekler aynı zamanda “yaşamın bize sunduğu nimetler” sembolüdür. Çilek gördüğümüz kahve falları aynı zamanda kazanımlar, sahip olduğumuz haklar ve bize ait olan her şeyi temsil ediyor olabilir. Kahve falında birinin bize biz çilek sunması en genel anlamı itibariyle birinden gelecek menfaat, para ya da alınacak iyiliktir. Hiç kimsenin sunmadığı fakat kahve falında yememiz mümkün olan çilek ya da çilekler ise yaşamın bize sunduğu nimet ya da fırsatları temsil eder.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında çilekler görmek:

Kahve falında görülen çilekler yaşamımıza giren kazanımlar, ihtiyaçların karşılanması, eksiklerin giderilmesi ile ilgilidir. Bazıları için kahve falında görülen çilekler ihtiyaç duyulan para ya da kaynakları elde etmeyle ilgilidir. Çok güzel çilekler görene çok güzel bir teklif, fırsat ya da para sunulur. Çileklerin fazla miktarda olması sunulan teklif ya da paranın fazla olması, yiyeceklerin çok az ya da yetersiz olması kaynak ya da para eksikliğine işaret eder. Kahve falında çilekler kendimize kattığımız, kazandıklarımız ve elde ettiklerimizi temsil eder.

Kahve falında birinin elinde çilek görmek:

Kahve falında birinin elinde çilek görmek fal sahibi için güzel bir teklif ya da bir yerden para almaya işarettir. Bazen falda birinin uzattığı çilek güzel bir iş teklifi ya da fırsattır. Bu tip fallar aynı zamanda paylaşmak ya da hediye vermekle alakalı olabilirler. Birine güzel bir çilek veren kişi bazen o kişiye yardımda bulunur, hediye alır ya da para verir. Verilen çilek kötü görünüyor ise kırıcı söz ya da belaya işaret edebilir.

Kahve falında çilek pozitif düşünce tohumları ve yeni fikirlerin temsilcisidir. Kahve falında görülen tüm küçük meyveler gibi çilek da aslında başlangıçta küçük fakat sonunda büyük menfaatler getirebilecek fırsatların ya da fikirlerin temsilcisidir. Bu küçük meyveler bazen hamileliğe işaret edebileceği gibi bazen yeni fikir ve projelerin doğuşuna da işaret edebilir. Kısacası bizim için küçük ama olumlu bazı gelişmeler falda çilek gördüysek yoldadır.

 

Kahve falında çilek aynı zamanda bolluk-bereket ve fırsatların sembolüdür. Falında çok fazla çilek olduğunu gören kişi için aslında ortalıkta o kadar çok fırsat vardır ki bu fırsatları belki de görememektedir. Özellikle, güzel ve olgun çilekleri kahve falında görmek oldukça olumlu anlamlar içerir. Bu fal sahibi için hala bir şeyleri başarmak mümkündür hatta tam zamanıdır. Fakat kahve falındaki çirkin ya da biçimsiz çilekler bilinçaltımızdan gelen “vakit geçmeden bir şeyler yap” mesajıdır.

 

Tüm bunların yanı sıra semboller dilinde tüm kırmızı renkli küçük meyveler gibi çilek de her zaman aşk ve aşk hayatında jest ve güzel haberlerle ilişkilendirilir. Falında çilek görenin aşk hayatında bazı gelişmeler yaşanabilir. Bekar bir kadın için kahve falında bir erkeğin elinde tutulan çilek ilanı aşk ya da evlenme teklifidir. Bekar bir erkek için falda çilek bir kadının kendisine ilgi duymasına işaret edebilir.

 

Çilek semboller dilinde kadın vücudunda dudakların ve cinselliğin temsilcisidir. Bu yüzden bu sembolü falında ya da rüyasında gören bir erkek için aşk hayatında bir kadından gelecek teklif ya da ilanı aşk söz konusu olabilir. Bir kadın içinse çilek karşı cinsten bir partner tarafından beğenilmek ya da arzulanmanın sembolü olabilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page