top of page

KAHVE FALINDA ELMA GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Rızık

 • Ödül

 • Nasip

 • Müjde

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Kazanç

 • Gelir artışı

 • Kazanımlar

 • Tatmin olmak

 • Bolluk bereket

 • Haneye rızık girişi

 • Eksiklerin giderilmesi

 • İhtiyaçların karşılanması

 • Haneye para giriş çıkışı

Kahve falında elma görmek:

Kahve falında elma nimet ve haneye girecek mal mülke delalettir. Falda kabarık ve kocaman bir elmanın belirgin çıkması durumunda fal sahibinin ev, araba ya da arsa gibi büyük bir mal alması ihtimali vardır. Bazıları için büyük elma büyük bir nimet ya da fırsata, işsiz için güzel bir iş bulmasına bir muradı olan için muradına ermesine alamettir. Diğer meyveler gibi elma da güzel ve büyük çizilmişse mutlaka fal sahibinin elde edeceği bir menfaatin sembolüdür.

 

Kahve falında elma ya da elmalar görmek bize yaşamın sunduğu hediye ve nimetlerle ilgili bilgi getirir. Muazzam ve iştah açıcı bir elmanın kahve falında belirgin olması sahip olduğumuz kazanımlar, haklar ve bize sunulacak menfaatlerle ilgili bilgi getirir. Bir başka deyişle, falında güzel ve kabarık bir elma gören ödüllendirilir ya da kendisine güzel bir hediye sunulur.

 

Kahve falında elmayı daha iyi yorumlayabilmek için nerede olduğuna ve çevresindeki sembollere de bakmalıyız. Falın dibinde belirmiş büyük bir elma fal sahibinin yaşamının merkezini ve odak noktasını etkileyecek kadar büyük bir nimetle ödüllendirilmesine işarettir. Yolun ucunda belirmiş bir elma gurbete gidip orada ödüllendirmeye ya da uzak bir şehirden bir iş fırsatı almaya işaret edebilir. Elmayı falda birinin elinde gören kişi birinden hediye alır ya da jest görür. Elmayı verenin fiziksel özelliklerine dikkat edilmelidir. Çünkü hediyeyi veren de benzer fiziksel özelliklere sahip biridir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında elmalar görmek:

Kahve falında çok sayıda elmalar yaşamımıza giren tüm rızık ve kazanımlar, ihtiyaçların karşılanması, eksiklerin giderilmesi ile ilgilidir. Bazıları için kahve falında görülen elmalar ihtiyaç duyulan para ya da kaynakları elde etmeyle ilgilidir. Çok güzel elmalar görene çok güzel bir teklif, fırsat ya da para sunulur. Elmaların fazla miktarda olması sunulan teklif ya da paranın fazla olması, yiyeceklerin çok az ya da yetersiz olması kaynak ya da para eksikliğine işaret eder. Kahve falında elmalar kendimize kattığımız, kazandıklarımız ve elde ettiklerimizi temsil eder.

 

Kahve falında görülen elmalar hasret duyduklarımız, istek ve arzularımız ya da giderilmesi gereken ihtiyaçları temsil eder. Çok güzel görülen elmalara bakmak fakat bu elmalardan yiyememek hala amaçlarımıza ulaşacak seviyeye gelmediğimizi bize hatırlatır. Kahve falında elmalar birbirinden uzak yerlerde belirmiş ise fal sahibinin başarabileceği çok büyük işler vardır fakat güzel bir organizasyona, plana ya da takım oyunu ruhuna sahip olması gerekir. Kahve falında bir yolun ucunda güzel elmalar gören kişinin hayallerinin gerçekleşmesine hala zaman vardır.

Kahve falında elma tüm bunların yanı sıra pozitif düşünce tohumları ve enerji sembolüdür. Bu falın sahibi yaşamına bolluk bereket getirmek istiyorsa ihtiyaç duyduğu tüm materyaller ve enerji aslında elinin altındadır. Bu materyalleri kullanarak kazanç elde edebilir. Falında elma gören kişiye büyük bir fırsat sunulur ve bu fırsatı kabul ederse nasiplenir. Fakat kahve falında gördüğümüz ya da bize sunulan elmalar çürük ya da kötü görünümlü ise bu hayırsız bir işe ya da sonunda zarar göreceğimiz bir teklif almaya işaret eder.

 

Kahve falında güzel bir elma görmek ve mükafatlandırılmakla ilgilidir. Falda büyükçe ya da kabarık bir şekilde belirmiş bir elma güzel haberlere, büyük mal alımına ya da haneye büyük miktarda para girmesine, neşeye, fal sahibinin eline para, hediye ya da miras geçmesine delalettir. Bazıları için güzel, olgun ve kabarık bir elma terfi etmeye ve iş hayatında kademesini arttırmaya işaret eder. Elma genellikle ödüller ve güzel sonuçlar almakla ilgilidir.

 

Kahve falında elma genellikle olumlu anlamlar içerir ve aynı zamanda bolluk-bereket sembolüdür. Falında çok fazla elma olduğunu gören kişi için aslında ortalıkta o kadar çok fırsat vardır ki bu fırsatları belki de görememektedir. Özellikle, güzel ve kabarık elmaları kahve falında görmek oldukça olumlu anlamlar içerir. Bu fal sahibi için hala bir şeyleri başarmak mümkündür hatta tam zamanıdır. Fakat olgunluktan çıkıp yumuşamaya ve çürümeye başlamış elmalar ya da bozuk çizilmiş kötü görülen bir elma bize bilinçaltımızdan gelen “vakit geçmeden bir şeyler yap” mesajıdır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page