top of page

KAHVE FALINDA FARE GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Bela

 • Sorun

 • Korku

 • Pislik

 • Düşman

 • Fenalık

 • Kötülük

 • Tehlike

 • Düzensizlik

 • Kötü enerji

 • Dedikodu

 • Rahatsızlık

 • Kötü arkadaş

 • Küçük sorunlar

 • Halledilmesi gereken sorunlar

 • Gözümüzde değersiz ve önemsiz kişilik

Kahve falında fare görmek:

Kahve falı ve semboller dilinde fare daima küçük ama rahatsız edici kişiler ya da olaylar sembolüdür. Aynı zamanda hiljenik olmayan ortamların hayvanı olmasıyla  bilinen bu küçük hayvan yaşam yolculuğumuzda kendimizi temiz hissetmediğimiz ya da bulunduğumuz ortamdan rahatsız olduğumuz durumlarda fallarımızda ya da rüyalarımızda belirir.


Fare gördüğümüz fallar daima kötü enerji fallarıdır ve hayra yorulmazlar. Yaşamımızda temizlik yapmamız gereken yönlerimiz, vücudumuzdan def etmemiz gereken hastalıklarımız ve bu hastalıklarla ilgili uyarılar aslında bilinçaltımızdan bize fare ya da böcek gibi sembollerle ulaşırlar. Bu yorumculuğa göre falda fare ya da böcek gibi haşereleri görmek bir nevi temizlik arayışı ya da kendimizden uzaklaştırmamız gereken bir şeylerin varlığının altını çizer.


Eski dinlerde fare ve böcek gibi semboller kara büyü ve negatif enerji sembolleri olarak görülmüşlerdir. Hatta bazıları farenin toprağa bağlantıları nedeniyle yer altı dünyasına ve karanlığa bağlar olarak görmekte idi. Şamanizm dininde ise dünyada hayvanlar, böcekler, bitkiler hatta cansız nesnelerin bile ruhlar vardı ve tüm bu ruhlar bir bütün olarak birleşmekte idiler. Fareler de tüm bu ilahi düzen içerisinde küçük bir hayvan olarak içgüdülerin ve korunmanın sembolü olarak görülmüştür.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında fareler görülmesi:

Kahve falında fareler görmek falın sahibi için tüm haneyi rahatsız eden sevimsiz bazı durumların yaşanacağına delalettir. Falında fareleri görenin uyandığı gün ya da 1-2 gün içerisinde haneden biriyle bir tartışma yaşaması ya da ufak ama irite edici ve üzücü bir olayla uğraşması olasılığı oldukça yüksektir. Fakat bu meseleler çözülebilecek ufak meselelerdir yine de falın sahibinin canını sıkacak işlerdir. Kahve falında görülen fareler bazen hanede kavga ya da gürültü temsilcisidir.

Kahve falında birden çok fare belirmişse bunlar negatif enerjilerin ya da negatif düşüncelerin sembolüdür. Bu negatif enerji ya da düşünceler fal sahibine hiçbir fayda sağlamadığı gibi zararlı da olmaktadır. Yaşam yolculuğumuzda bazen ilerlememizin önündeki en büyük engel negatif düşünmektir. Çünkü bilinçaltımız bizi düşüncelerimize göre yönlendirir. Dolayısıyla, falında çok fazla ya da birden fazla fare gören kişi büyük bir bilinçaltı negatif düşünce temizliğine ihtiyaç duymaktadır.

Birçok insan için fare pislikle ilişkilendirilmiştir fakat bu hayvanın kahve falında getirmeye çalıştığı mesaj çok güçlüdür. Gözümüzde küçük ve “pislik” olarak gördüğümüz her şey ya da her birey falımızda fare kılığında belirebilir. Fare bazıları için pis bir iş, bazıları için kötü alışkanlıklar, bazıları için de düşman sembolü olabilir. Fakat ürkek ve küçük bir hayvan olmasından dolayı aslında farenin bize getirdiği mesaj bu düşmanın ya da pisliğin bizim kapasitemizi zorlayacak kadar büyük olmadığıdır. Eğer farenin bahsettiği kötü bir alışkanlık ise biraz çabayla bu alışkanlıktan kendimizi kurtarabiliriz.


Kahve falında görülen fare aynı zamanda çabuk ve ürkek hareketlerinden dolayı bize yaşanan bu rahatsız edici durumun gelip geçici olduğunu hatırlatmalıdır. Bir şey yaşamımıza girer bizi bir süreliğine rahatsız eder ve daha sonra yaşamımızdan çıkar. Farenin küçük olması aslında problemin küçük olmasıyla ilişkilidir. Öyleyse, falımızda ya da rüyamızda beliren fare sembolik olarak bize ne anlatır? Mutlaka yaşamımızdan çıkarılması gereken ve bizim için faydasız bir şeyler olduğunu!


Kahve falında fare bazı kişiler için hiljenik olmayan ve fal sahibini rahatsız eden bir gerçekliğe de delalet edebilir. Falında bu sembolle karşılaşanın yakın zamanda mikrop ya da enfeksiyon kapması, geçici bir hastalığa yakalanması ya da tüm bunların dışında kendini temiz hissetmediği bir yerde bulunması ihtimali de oldukça yüksektir.


Kahve falında fare görmenin bir başka olası anlamı ise falın sahibinin hayatında temizlemesi ya da düzene sokması gereken bazı şeylerin olduğudur. Falın sahibi tıpkı bir mekandaki fareleri temizler gibi hayatından da neleri temizlemesi ve atması gerektiğine karar vermelidir. Atılması gerenler bazen evdeki faydasız ya da kirli eşyalar olabileceği gibi bazen insan zihnindeki negatif düşünceler olabilir. Falın sahibi bu sembolü öncelikle hayatından nelerin çıkartması gerektiğini bularak yorumlamalıdır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page