top of page

KAHVE FALINDA KADIN GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Fikir

 • Şans

 • Yolcu

 • Davet

 • Mesaj

 • Bildiri

 • Rapor

 • Yenilik

 • Misafir

 • Partner

 • Değişim

 • Gelişim

 • Yeni bir karar

 • Aniden beliren bir kadın

Kahve falında kadın görmek:

Kahve falında bir kadın yaşamımıza yeni birinin ya da bazı değişimlerin gireceğinin sinyalini verir. Kahve falında bir kadın görmek fal sahibi bir erkek ise yaşamına yeni bir kadının girmesine ya da bir kadının etkisinden dolayı hayatında çok şeyin değişecek olmasına delalettir. Bu falın sahibi bir kadın yüzünden yaşamında yeni bir sayfa açmak zorunda kalabilir. Fal sahibi bir kadın ise ve falında kadın görmüşse yeni bir hemcinsi arkadaş edinir ya da bir kadınla ilgili bazı sorunlar yaşaması olasılığı vardır. Bazıları için falda görülen kadın bir kadın misafire ya da hanede kız bebeğe hamileliğe işaret edebilir.

Bazen faldaki kadın sadece yaşam yolculuğumuzda hayatımıza giren geçici bir misafirin simgesidir. Bu misafirler kalıcı arkadaş ya da dostlar olmayıp geçici arkadaşlık yapacağımız kişiler, yeni girdiğimiz bir işte tanıştığımız biri ya da arkadaşlığımızın uzun sürmeyeceği birileri olabilir. Fakat bu kişilerin falımızda beliriyor olmasının elbette bir anlamı vardır. Geçici misafirler yaşamımızda kısa süreliğine belirirler, bize ilham ya da fikir verirler ya da bize bir şey öğreterek giderler. İşte falımızda beliren bu insan figürleri de tam anlamıyla bu misafirlerden biri yaşamımıza girmeden önce belirebilir.

 

Kahve falında görülen kadın aynı zamanda yaşamımıza giren birinin ya da bir misafirin sembolüdür. Bu misafir büyük bir ihtimalle bir kadındır. Tıpkı özelimize ya da konfor alanımıza birinin adım atması gibi fal sahibi da yaşamında aniden biri belirebilir ya da bir sürprizle karşılaşabilir. Bazıları için kahve falında görülen kadın, fal sahibi bir erkek ise yeni bir partnerle tanışmasına işarettir. Kadın ise yeni bir arkadaştır.

 

Kahve falında bir kadın görmek yabancısı olduğumuz ve aşina olmadığımız bir durumla karşı karşıya kalmaya delalettir. Bu kadın gören kişinin daha önce hiç karşılaşmadığı biriyle karşılaşması ya da daha önce tanıdığı birinin şaşırtıcı yönlerini keşfetmesi ihtimali vardır. Falda kadın görmek aynı zamanda gerçek hayatta tanıştığımız bir kişinin bizim için önemli olmaya başlayacağı ya da o kişiden aldığımız enerji ya da fikirlerden sonra hayatımızda değişikliklerin yaşanacağı anlamına da gelebilir. Kahve falında kadın görenin bazen aklına parlak bir fikir gelmesi ve bu fikirden sonra kendisi için çok şeylerin değişmesi olasılığı vardır.

 

Kahve falında tanımadığımız bir kadını görmek aynı zamanda hayatımıza yeni bir şeylerin gireceğinin sinyalini bize verir. Fakat falda gördüğümüz kadının bazı özellikleri gerçek hayatta tanıdığımız birini anımsatıyor ise bu falda o kişiyle ilgili bilgi bulunabilir. Örneğin, falda fiziksel bazı özellikleri belirgin olarak çizilmiş bir kadın gerçek hayatta tanıdığımız birinin fiziksel özelliklerini anımsatıyor ise bu falda o kişiyle ilgili bazı bilgiler bulunabilir. Bu tip falların yorumlanmasında kadının önünde ya da arkasında ne yer aldığına bakmalıyız. Çünkü kadının önü onun geleceği, amaçları ve odaklandığı noktalar hakkında bilgi verirken arkası geçmişi ve nereden geldiği hakkında bilgi sunar.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında ağlayan kadın ya da ağlayan kadınlar görmek:

Kahve falında ağlayan kadın ya da ağlayan kadınlar görmek fal sahibinin ya da birden fazla kişinin yaşamını etkileyecek kötü bir olayın cereyan etmesi şeklinde yorumlanabilir. Eğer falda sadece bir ağlayan kadın varsa ve bu kadın belirgin çizilmişse bu ağlayan kadın büyük bir ihtimalle fal sahibinin ya da onun ağlattığı bir kişidir. Bir başka deyişle, kahve fincanında görülen ağlayan kadın kalp kırılması sembolüdür. Kahve falında birden fazla ağlayan kadın var ise birden fazla kişiyi etkileyecek üzücü bir olayı yaşamaya delalet eder.

Kahve falında yolun ucunda bir kadın görmek:

Kahve falında bir yolun ucunda kadın görmek yaşam yolculuğunda bir sürece henüz yeni başlamış olan bir kadınla ilgili bilgi getirir. Fal sahibi bir erkek ise bu kadın onun partneri, kızı ya da eşi olabilir. Bu durumda fal sahibi yolun uzunluğuna ve genişliğine bakarak bu kadının önünde ne kadar ve nasıl bir yol olduğu konusunda fikir sahibi olabilir. Dar yol daima kadının önünde zorlu bir süreç olmasına, geniş yol ise bu sürecin rahat atlatılacağına işarettir. Eğer kadının durduğu yol tıkalı ise bu süreç belli bir noktaya gelir ve sonuca ulaşmayabilir.

Kahve falında dağın tepesinde bir kadın görmek:

Kahve falındaki dağın tepesindeki kadın zirvede oturan ve amaçlarına ulaşmış bir kadının sembolüdür. Semboller dilinde tepede bulunmak ve herkese yukarıdan bakmak aslında edinilmiş kariyer ve yükselmiş olmayı temsil eder. Bu falın sahibine çok yüksek mevkiden bir kadınla ilgili ya haber ya da teklif gelmesi olasılığı bulunur. Fakat bu tip falların yorumlanmasında kadının önünde ve arkasında ne bulunduğuna ve nereye baktığına dikkat etmeliyiz. Faldaki kadının arkası onun geçmişi ve nereden geldiği hakkında bilgi verirken önü geleceği, gittiği yer ve  amaçlarıyla ilgili bilgi verir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page