top of page

KAHVE FALINDA KÖPEK GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Dost

 • Hisler

 • Enerji

 • Olaylar

 • Rehber

 • Düşman

 • Korkular

 • Çocuklar

 • İçgüdüler

 • Duygular

 • Engeller

 • Tepkiler

 • Davranışlar

 • Sadık bir dost

 • Önemsiz kişiler

 • Hayatımızdaki figüranlar

Kahve falında köpek görmek:

Kahve falı yorumculuğunda hayvanlar fal sahibinin o hayvan hakkında ne hissettiğine bağlı yorumlanmalıdır. Köpek de bu yorumculuğun gereği bazıları için düşman anlamına gelebileceği gibi bazıları için dost anlamına gelebilir. Fal sahibi köpek seven biri ise bu sembol onun için sadık bir dost ya da birinden alacağı bir jest anlamına gelebilir. Köpekten korkan biri için faldaki köpek düşmandır.

 

Kahve falında köpek yorumu yapılırken fala bakan kişinin bu sembolden aldığı enerji de yorumculukta önemlidir. Örneğin, saldırmaya hazır ya da dişleri belirgin duran bir köpek daima bize karşı hamle yapma hazırlıkları içinde olan bir düşmana işarettir. Bu falın yorumlanmasında köpeğin baktığı yere denk gelen objeler ya da köpek sembolünün çevresindeki objeler de yoruma dahil edilmelidir. Köpeğin baktığı yer aslında düşmanın niyet ettiği kötülük hakkında bilgi sunar.


Kahve falındaki köpek ya da diğer hayvanlar yaşam yolculuğumuzdaki başrol oyuncuları ya da ana karakterler değil önemsiz kişiler, çocuklar ya da hayatımızın ana teması değil sadece yaşamımız boyunca karşılaştığımız kısa süreli olaylar veya engelleri temsil eder. Köpek ayrıca bir figüranı ya da yaşamımızı etkileyen gelip geçici bir tehlike, olay veya durumu temsil eder. Kahve falında bir köpeğin çok belirgin olması aslında bir kişinin ya da bir olayın hayatımızı geçici bir süreliğine meşgul etmesine işaret eder. Köpek tepkisiz ve zararsız bir şekilde dolaşıp gidiyorsa gelip geçici ufak bir detaya işaret eder. Köpeğin saldırgan ya da agresif duruyor olması yaşamımızda tehdit olarak algıladığımız bazı durumların varlığına ışık tutar.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Tüm bunların yanı sıra kahve falında şirin ya da uslu duran bir köpek gerçek bir dost ve bu dosttan gelecek bir menfaate işarettir. Bu köpeğin falda belirgin olması ya da falın merkezinde yani dibinde bulunması ise bu dosttan gelecek yardım ya da menfaatin fal sahibinin hayatında çok büyük değişime sebep olabileceğine delalet eder. Falında  güzel ve uslu bir köpek gören kişi o falın açıldığı sıralarda bir dostundan gelen nasihat varsa o nasihatı mutlaka dinlemelidir. Çünkü o nasihat kendisi için çok değerlidir.

 

Kahve falında hayvanlar genellikle olayların oluş biçimleri, hayatımızdaki enerjiler ve yaşam yolculuğumuzda kaderin önümüze çıkardığı tüm engel ya da durumlar hakkında bilgi sunar.  Falda bir yolun ağzında ya da içinde duran bir köpek yaşam yolculuğunda bir noktaya gelip orada bir engelle karşılaşılacağına işarettir. Fakat köpek güzel ya da tehlikesiz duruyorsa bu durumda kendimize yeni bir yol arkadaşı ya da iyi bir dost edineceğimiz anlamına gelebilir. Yol ağzında ya da içinde tehtitkar duruşlu bir köpek ise bir işe girişip yeni bir düşman ya da zorlu bir rakiple karşı karşıya gelmek anlamına gelir.

 

Kahve falında tehditkar, saldırgan veya dişlerini gösteren bir köpek daima korkularımızın, düşmanlarımızın ya da karşımıza çıkan engellerin temsilcisidir. Bu tip semboller aynı zamanda düşmanlarımız ya da karşı tarafın bakış açısı hakkında ipuçları getirir. Aslında kahve falında köpeğin davranış biçimi düşmanın ya da karşımızdaki engelin durumunu temsil eder. Dişlerini gösteren köpek amacımıza giden yolda bir adım daha ileri gitmemizi engellemeye çalışan her şeyin ya da herkesin temsilcisi olabilir. Bazen kahve falındaki köpek düşmanlarınızın içgüdüsel tepkilerinin yansımasıdır.

 

Kimi falcılara göre kahve falında görülen köpek sıkıntı ya da bir işin olmasını istemeyen bazı kişilerin verdiği tepkilerin simgesidir. Ağzı açık, havlayan ya da tehtitkar bir köpeği kahve falında gören kimse yaşam yolculuğunda hızını azaltan bir engele takılabilir. Bu tip fallar aynı zamanda bir istikamete ilerlememizi istemeyen kişilerin varlığından da haber verebilir. Falında bir yolu kapatan köpek bir işin olmasını engelleyen bir düşman ya da rakiptir. Bazen yol ağzındaki köpek bir işin olmasına engel olan olay ya da kişiyi temsil eder. Bir başka tabirciliğe göre yolu tıkayan bir köpeğin kahve falında belirmesi ummadığımız ya da dost gördüğümüz birinden gelecek bir kötülükten dolayı bir işimizin olmamasına delalettir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page