top of page

KAHVE FALINDA MUZ GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Rızık

 • Para

 • Ödül

 • Enerji

 • Sürpriz

 • Sağlık

 • Hediye

 • Kaynaklar

 • Kazanımlar

 • Elde etmek

 • Bolluk bereket

 • Kazancın artması

 • Eksiklerin giderilmesi

 • İhtiyaçların karşılanması

Kahve falında muz görmek:

Kahve falında muz enerji ve para sembolüdür. Canlı sarı rengi ve dikkat çekiciliğiyle bilinen bu meyve aynı zamanda pozitif enerji, canlılık, dirilik ve güzel haberlerin müjdecisidir. Sarı renginden dolayı sembolik anlamda güneşle benzer anlama gelen bu meyve karamsarlığın sona ereceği ve kaybolan umudu tekrar kazanacağımız bir sürece girişi temsil eder.

 

Kahve falında görülen muz bütün canlı renkli ve tatlı meyveler gibi haneye giren rızkın ve pozitif enerjinin artmasının müjdecisidir. Yaşamımızdaki tüm güzellikler, iyi şeyler, aşk hayatında sorunların sona ermesi, parasal sıkıntıların sonuna gelmek gibi bizi yoran ve karamsar duygulara kapılmamızı sağlayan her şey muzun canlı ve sarı rengini gördüğümüzde sona erer. Kısacası, kahve falında çıkan muz yaşamımızdaki tüm iyilikler ve güzelliklerle ilişkilendirilir.

 

Kahve falında görülen muz sembolü aynı zamanda eski zamanlardan beri erkek cinsel organıyla ilişkilendirilmiş ve cinselliğin simgesi olmuştur. Bu meyve aynı zamanda kadın doğurganlığı ve fetüs ile ilgilidir. Kahve falında muz bir yandan da yaşamdaki cinsel zevklerin ve diğer zevklerin temsilcisi olmuştur. Tarot sembolizminde ve rüya tabirciliğinde de muz sembolü daima para ve zevki temsil eder. Tarotun zenginlik ve refah kartlarında üzüm ve muz meyvesi kullanılmasının sebebi bu meyvelerin parayı, zenginliği ve rahat yaşamı temsil etmesidir.

 

Kahve falında muz aynı zamanda “yaşamın bize sunduğu nimetler” sembolüdür. Muz gördüğümüz fallar kazanımlarımız, sahip olduğumuz haklarımız ve bize ait olan her şeyi temsil ediyor olabilir. Kahve falında birinin bize biz muz sunması birinden gelecek para, menfaat ya da görülecek iyiliktir. Kahve falında muzun çok belirgin çizilmiş olması yaşamın bize sunduğu fırsatları temsil eder. Muz gördüğümüz falları daha iyi yorumlayabilmek için muzun kahvenin neresinde olduğuna, ne kadar büyük ya da kabarık olduğuna ve çevresindeki sembollere odaklanmalıyız.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında muzlar görmek:

Kahve falında görülen muzlar yaşamımıza giren her şey, tüm rızık ve kazanımlar, ihtiyaçların karşılanması, eksiklerin giderilmesi ile ilgilidir. Kahve falında görülen muzlar ihtiyaç duyulan para ya da kaynakları elde etmeyle ilgilidir. Falında güzel muzlar görene çok güzel bir teklif, fırsat ya da para sunulur. Muzların fazla miktarda olması sunulan teklif ya da paranın fazla olması, muzların çok az ya da yetersiz olması kaynak ya da para eksikliğine işaret eder. Kahve falında gördüğümüz muzlar kendimize kattığımız, kazandıklarımız ve elde ettiklerimizi temsil eder.

 

Kahve falındaki muzlar bazen hasret duyduklarımız, istek ve arzularımız ya da giderilmesi gereken ihtiyaçları temsil eder. Falda çok güzel muzları uzakta ya da silik görmek amaçlarımıza ulaşacak seviyeye gelmediğimizi bize hatırlatır. Muzları falda bir yolun ucunda gören kişi arzularına çok yakındır fakat bir sebepten dolayı arzusuna kavuşamamaktadır. Falında uzakta ya da silik güzel muzlar gören kişinin hayallerinin gerçekleşmesine hala zaman vardır.

Kahve falında ısırılmış muz görmek:

Kahve falında ısırılmış muz ya de muzlar başkalarının başlayıp bitirmediği işlere ya da israfa delalet ederler. Güzel fakat ısırılmış muzlar görmek en genel anlamı itibariyle bir şeyi boşa harcamaya ya da bir fırsatı gereksiz yere kaçırmaya işaret eder. Isırılmış muzlar bazıları için ziyan olan enerji, kaynak ya da paraya da işaret edebilir. Bir başka deyişle, ısırılmış muz falları hayırsız fallardandır ve paranın ya da enerjinin boş yere harcandığının altını çizerler.

Kahve falında birinin elinde muz görmek:

Kahve falında birinin elinde muz görmek kahve falı sahibi için tanıdığı birinden güzel bir teklif ya da fırsat almasına işaret eder. Bazen birinin elinde tıpkı bize sunuluyormuş gibi duran bir muz görülmesi bir yerden alacağımız para ya da iş fırsatıdır. Bu falın sahibi işsiz ise iş bulur, bekar bir kız ise bir erkekten evlenme teklifi alır. Bir yerden para bekleyen kişi falında muzu birinin elinde görüyor ise tanıdığı biri getirir ve parayı ona verir. Bazıları için birinin elinden sunulan muz hiç beklenmedik bir yerden gelecek güzel bir tekliftir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page