KAHVE FALINDA NAR GÖRMEK

Mesajları:

 • Ödül

 • Konfor

 • Nimet

 • Müjde

 • Bolluk

 • Bereket

 • Çoğalma

 • Cömertlik

 • Zenginlik

 • Doğurganlık

 • Sayıca artış

 • Güzel haberler

 • Şansın açılması

 • Nasibin açılması

 • Kazancın artması

 • Ekilenin biçilme zamanı

Kahve falında nar görmek:

Kahve falında nar görmek sayıca artış, çoğalma, bolluk, bereket, doğurganlık ve zenginlik sembolüdür. Tarot ve semboller dilinde de nar para kartlarında ya da bolluk-bereket temsil eden imparatoriçe kartında resmedilmiştir. Bunun sebebi narın sembolik olarak maddi refah, lüks hayat, konfor ve bolluk-bereket habercisi olmasıdır.

 

Kahve falındaki nar aslında toprak elementinin cömertliği ve vericiliğiyle ilişkilendirilir. Semboller dilinde de nar daima 1 verip bin almakla, ticaretin ve işlerin açılmasıyla, kazancın artışıyla, hanedeki çocuk sayısının artışı ve bolluk bereketle ilişkilendirilmiştir. Kısacası kahve falında narı gören kişinin parasal konularda şansı açılır ve evinin bereketi artar. Bu sembol bazıları için ucu zenginliğe varan bir iş fırsatı ya da proje ile ilgilidir. Kahve falında nar gören kişi çevresindeki fırsatlara iyi bakmalıdır.

 

Kahve falında nar aynı zamanda öz, çekirdek, atom ve enerjinin sonsuzluğuyla ilgilidir. Ufacık bir tohumun ekilmesiyle çok fazla ürün alınması ya da ufacık bir fikrin kişiye zenginlik getirebilecek bir projeye dönüştürülebilmesi gibi durumlarda çok karşımıza çıkar.  Falında nar gören kişi ufak gibi görünen fırsatları iyice araştırmalıdır. Çünkü ufak gibi görülen bu fırsatlardan biri ona zenginlik sunabilir. Bu sembol aynı zamanda çok büyük yatırımlar ya da az koyup çok fazla kar elde edilebilecek fırsatlarla ilgili bilgi de sunar.

Fal baktırmak ister misiniz?

Tüm bunların yanı sıra kahve falında nar görmek fal sahibinin içsel potansiyeli ve yeteneklerinin bolluğuyla ilgilidir. Nar zihnin yaratıcılığı ve bu yaratıcılığın sonsuzluğuyla da ilgilidir. Fal sahibinin aklında değişik fikirler ya da çılgın projeler var ise bilmelidir ki bu fikirleri uygulamaya koyarsa kendisi için sonsuz bolluk, bereket ve zenginlik vardır. Bazen kahve falında nar ani bir ilham ya da çok farklı bir fikre sahip olmakla ilgilidir. Bu fikir değerlendirilir ve uygulamaya koyulursa fal sahibi için çok büyük nasip kapılarını açacaktır. Kahve falındaki nar tıpkı tabiat ananın sonsuz vericiliği ve cömertliği gibi insan zihninin de sonsuz yaratıcılığının altını çizer. Falın sahibi Allah vergisi bir yeteneğe ya da yaratıcılığa sahiptir ve bu yetenekleri kullanarak kendisine yeni bir gelir kapısı elde etmelidir.

 

Kahve falındaki nar sembolü aynı zamanda nasiplenmektir. Bu falın sahibi ya geçmişte ektiklerini biçer ve karşılığında nasiplenir ya da haneden birinin geçmişteki çabalarından dolayı maddi menfaat görür. Kahvede nar görmek bazıları için para almak ve alışveriş yaparak sevinmeye de işaret edebilir. Fal sahibi uzun zamandır sahip olmak istediği bir malı en sonunda satın alır ve sevinir. Kahve falında nar da dahil vücuda giren tüm meyveler aynı zamanda haneye giren rızıkları temsil ederler. Bu yüzden nar gören kişinin hanesine bir şekilde rızık ve bolluk bereket girer. Bu fal kesinlikle en hayırlı ve güzel fallardandır ve fal sahibi kendisine gelecek bu rızkı beklemelidir.

 

Tüm meyveler gibi kahve falında nar da “yaşamın bize sunduğu nimetler” sembolüdür. Nar gördüğümüz fallar aynı zamanda kazanımlar, sahip olduğumuz haklar ve bize ait olan her şeyi temsil ediyor olabilir. Kahve falında birinin bize bir nar sunuyor olması birinden gelecek menfaat, para ya da alınacak iyiliktir. Hiç kimsenin sunmadığı fakat falda ortada duran bir nar ise yaşamın bize sunduğu nimet ya da fırsatları temsil eder. Nar gördüğümüz falları daha iyi yorumlayabilmek için onlardan aldığımız enerjiye de bakmalıyız. Düzgün, güzel ve kabarık bir nar güzel nasibe, bol paraya ya da işsiz için güzel bir iş bulmaya işarettir. Cılız, küçük ya da belirgin olmayan bir nar ise ufak bir fırsattır.

 

Kahve falında nar görmek aynı zamanda pozitif düşünce tohumları ve enerji sembolüdür. Bu falın sahibi yaşamına bolluk bereket getirmek istiyorsa ihtiyaç duyduğu tüm materyaller ve enerji aslında elinin altındadır. Bu materyalleri kullanarak kazanç elde edebilir. Falında nar gören kişiye büyük bir fırsat sunulur ve bu fırsatı kabul ederse nasiplenir. Fakat falda gördüğümüz ya da bize sunulan narlar çürük ya da kötü görünümlü ise bu hayırsız bir işe ya da sonunda zarar göreceğimiz bir teklif almaya işaret eder.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.