top of page

KAHVE FALINDA VAHŞİ HAYVAN GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Tepki

 • Engel

 • Sorun

 • Savaş

 • Tehlike

 • Yarışma

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Korkular

 • Düşman

 • Davranış

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Korkularla yüzleşmek

 • Yaşam savaşı vermek

Kahve falında vahşi hayvan görmek:

Falcılık ve hayvan sembollerin yorumlanmasında en temel unsur hayvanın genel ve karakteristik özelliklerini göz önünde bulundurmaktır. Dolayısıyla, yaşamımızı ve varlığımızı tehdit eden vahşi hayvanlar kahve falında belirdiğinde istikrarımızı ve varlığımızı tehdit eden bir unsurun bizim için var olduğunun hatırlatıcısıdır. Bu unsur bazen tehlikeli bir düşman, bazen büyük bir engeldir.

 

Vahşi hayvan fallarının temasında incinme ya da yok olma korkusu yatar. Falımızda bir vahşi hayvan belirmiş ise bilmeliyiz ki bizi incitme hatta istikrarımızı sarsma gücüne sahip bir düşman ya da engel yolumuza çıkabilir. Kahve falındaki vahşi hayvan yaşamımızda aniden beliren bir “tehdit” ya da “tehlike” metaforudur. Bu sembol yolumuzun önündeki engel, ilerleyişimizi durduran bir unsur ya da düşmandır.

 

Kahve falındaki vahşi hayvan bazen rakip ya da düşmanı değil sadece korkularımızı temsil eder. Dolayısıyla yaşamda ilerlemek için öncelikle korkularımızı yani vahşi hayvanı yenmemiz gerekmektedir. Bazen yaşam yolculuğumuzda büyük bir engelle ya da yenmemiz gereken bir düşmanla karşılaşırız. İşte falımızdaki vahşi hayvan da bu zamanlarda beliren bir semboldür. İlerlemek isteyen kişinin ya bu vahşi hayvanı yenmesi ya da yönünü değiştirerek ondan uzaklaşması gerekir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında vahşi hayvandan kaçan bir insan figürü görmek:

Kahve falında vahşi hayvandan kaçan bir insan figürü görmek ya da vahşi hayvanın önünde bir insan görmek korkulardan ya da ya da sorunlarından kaçar. Bu sembolü gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli falında bir vahşi hayvan gören kişi için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu sembolü bir daha görmeyecektir. Kahve falında arkasında ve hemen bitişiğinde bir vahşi hayvan görenin yakınında bir düşman vardır ve bu düşmana karşı dikkatli olmalıdır. Bir kadın için bu sembol cinsel saldırı ve bir erkeğin tacizine uğrama tehlikesinin altını çizebilir.

Kahve falındaki vahşi hayvan aynı zamanda “yok edici unsur” metaforudur. Tıpkı hayvanlar alemindeki “yaşamak için öldürmek” teması bu tip vahşi hayvan fallarında işlenir. Biri ya da bir düşman yaşamına daha sağlıklı ve başarılı bir birey olarak devam etme adına bizi yenmek zorunda olabilir. Fal sahibi için “yenmek” veya “yenilmek” olmak üzere bu mücadeleden sadece bir sonuç çıkacaktır ve yorum sadece fala bağlı olarak yapılır. Bu tip falların yorumlanmasında vahşi hayvanın büyüklüğü, ne kadar kütleye sahip olduğu, bakış yönü ve bakış yönünün tersi de dikkate alınmalıdır. Büyük bir vahşi hayvan büyük ve bizi yenecek potansiyele sahip bir düşmandır. Vahşi hayvanın arkası düşmanın nereden geldiğine, önü ise nereye gittiğine ve neye odaklandığına ışık tutar.

 

Kahve falındaki vahşi hayvan hayat filmimizdeki başrol oyuncuları ya da ana karakterler değil yan karakterler ya da tehlike unsurlarını temsil eder. Vahşi hayvanlar yaşamsal bütünlüğümüzü etkileyen ve ilerleyişimizi durdurabilecek kadar etkili tüm değişim ya da olayları temsil edebilir. Bir vahşi hayvan bazen yaşamımızda tehlike unsuru olabilecek birini temsil edebileceği gibi bazen bir hastalığı, belayı ya da aniden ortaya çıkabilecek bir sorunu da temsil edebilir. Kısacası kahve falındaki vahşi hayvan önümüze çıkan aşmamız gereken büyük bir engeldir. Bu engel bazen yaşamımızı tehlikeye sokabilecek kadar büyük olabilir ve ölümcül ve kurtulmamız gereken bir hastalığı temsil etme olasılığı daima vardır. Kısacası, kahve falında vahşi hayvanı gören bir süreliğine her şeyi askıya alıp bir sorunu çözmeye odaklanmalıdır.

 

Kahve falında hayvanlar genellikle olayların oluş biçimleri, hayatımızdaki tüm enerjiler ve yaşam yolculuğumuzda kaderin önümüze çıkardığı tüm engel ya da durumlar hakkında bilgi sunar. Aslında kahve falında gördüğümüz vahşi hayvan ya da diğer hayvanların kahve falındaki davranış biçimleri olayların oluş biçimleriyle benzerlik gösterir. Yolda ilerleyişimizi zorlaştıran bir vahşi hayvan gerçek hayatta da ilerleyişimizin önünde engel teşkil eden bir sorun ya da tehlikenin temsilcisidir. Bizi yaralayan ya da yok etmeye çalışan bir vahşi hayvan bazen düşman ya da rakiplerden gelecek hamlelere işaret eder. Falında vahşi hayvanın dişlerini gösterdiğini gören ve kan aktığını görenin cebinden para çıkar. Aşk fallarında bu sembol bize partnerimize göz diken birinin olduğu bilgisini getirebilir.

 

Falcılıkta hayvanların yorumlanması o hayvanın genel özelliklerine ve kahve falındaki davranış ve hallerine bağlı olarak yapılır. Dolayısıyla, kahve falında görülen vahşi hayvanı yorumlamak için öncelikle vahşi hayvanın hangi davranışları sergilediği dikkate alınır. Zararsız bir şekilde ortada dolaşan bir vahşi hayvan potansiyel tehlikelerin altını çizer. Bazen bu tehlikeler yaşamımızda tıpkı uyuyan hücreler gibi durur ve kendilerini göstermeden yaşamımızda var olmaya devam ederler. Kahve falında dişlerini gösteren ya da saldırgan tavırlar sergileyen bir vahşi hayvan ise yaşamımızda istikrarımızı tehdit eden her şeyin simgesi olabilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page