top of page

KAHVE FALINDA YILAN GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Bela

 • Zarar

 • Fitne

 • Fesat

 • Korku

 • Nazar

 • Tehlike

 • Düşman

 • Fenalık

 • Fesatlık

 • Kötülük

 • Dedikodu

 • Şanssızlık

 • Kötü enerji

 • Uğursuzluk

 • Kötü arkadaş

 • Gizli bir düşman

 • Yaklaşan tehlike

Kahve falında yılan görmenin anlamı:

Kahve falında yılan görmek kötü enerji, uğursuzluk ya da fal sahibinin çevresinde dolanan bir düşmanın simgesidir. Bir kahve falında belirli aralıklarla küçük küçük yılanların görülmesi çevrede dolanan zararlı ya da fesat insanların bolluğuna işaret eder. Falda sadece bir yılan ve bu yılanın belirgin olması durumunda fal sahibinin yaşamında çok büyük bir düşmanı ya da rakibi vardır. Bu tip falların yorumlanmasında yılanın önünde ve baktığı yerde ne olduğuna odaklanmak gerekir. Çünkü yılanın bakış noktası aslında zarar vermek istediği kişiyle ilgili bilgiler verir. Yılanın bakışı daima geleceği bakışının ters yönü ise geçmişini gösterir.

 

Kahve falında yılan bazen yüzümüze gülen fakat arkamızdan kuyumuzu kazan bir kişiye işarettir. Kahve falında görülen yılanı daha iyi yorumlamak için yılanın önüne, arkasına ve nerede yer aldığına odaklanmalıyız. İki kişinin arasında yer alan yılan bazen bu kişiler arasındaki sorunlara, karı-koca arasına fesat girmesine, fal sahibi kadın ise kocasının bir metresi olmasına işaret edebilir. Bazen de kahve falında iki kişi arasındaki bir yılan ara bozucu ya da fesat birine işaret eder. Dili görülen ya da sokmaya hazır gibi duran bir yılan fal sahibinin yaşamında birinin kendisine zarar verme hazırlığı içinde olduğuna işaret eder.


Kahve falında görülen yılan bir kutu ya da oda gibi bir alan içine hapsedilmiş ise bu genellikle hanedeki fesat, düşman ya da büyüye işaret edebilir. Fal sahibinin evinde arası iyi olmayan fesat birinin yaşaması ya da hanede bir büyü olması ihtimali olduğu gibi bu tip fallar bazen haneyi rahatsız eden durumlara ya da engellere de işaret edebilir. Bu falın yorumunda yılanın bakış yönü dikkate alınmalıdır. Çünkü yılanın bakış yönü onun gelecekte zarar vermeyi planladığı kişi ya da yaşam alanıyla ilgili bilgi sunar.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında yılanlar görmek:

Kahve falında yılanlar ya da çok fazla sayıda yılan olduğunu görmek düşman ve hasımların bolluğuna işaret eder. Bazen bu tip fallar yaşamımızda bize fayda getirmek yerine zarar getirecek kişilere işaret ederler. Bu kişiler her zaman kötü niyetli olmasalar da verdikleri tavsiyeler ya da verdiğimiz kararlara etkilerinden dolayı bizi zarara sokuyor olabilirler. Kahve falındaki yılanlar genellikle yaşamımızı kötürüm bırakmada rol oynayacak kişilerin ve tehlikelerin sembolüdür. Bu falın sahibi kendisine kimin ya da neyin zarar verdiğini görmeye çalışmalıdır.

 

Kahve falı, tarot ve rüya tabirleri aynı semboller dilini kullanır. İslami rüya tabirinde yılan insan ruhundaki tüm kötülüklerin, doyumsuzluğun, bencilliğin ve saldırganlığın temsilcisidir. Psikolojik rüya tabirlerinde ise yılan yüksek tehdit algısı ve düşmana delalettir. Rüyasında yılanın kendisine yaklaştığını görene gerçekte düşmanı iyice yaklaşır. Ayrıca tüm sürüngenler gibi yılan da her zaman zeminde, dipte ya da en aşağı seviyelerde yer alan bir kişi ile ilgilidir. Bu yüzden yılan bazen iflas etmiş, en kötüyü görmüş ya da dibe vurmuş kişi bazen aşağılık, gözden düşmüş ya da rezil olmuş birinin simgesidir. Yavaş ve sinsi hareketleri ile gözümüze çarpan bu hayvan aynı zamanda zaten zeminde ev en dipte olmasından dolayı kaybedecek hiçbir şeyi olmayan dolayısıyla tehlikeli bir insanın simgesi de olabilir. Yılanın temsil ettiği kişi her zaman rüya sahibi için kendinden aşağı seviyede ya da değersiz biridir. Yılanın rüyadaki davranışları bu kişinin gerçekte yapacaklarıyla ilgili ipuçları verir. Bu rüyayı yorumlamak isteyen yılanın rüyadaki davranışlarına odaklanmalıdır.

Kahve falındaki yılan ya da yılanlar genellikle hasımlarımız ya da fesat kişilerle ilgili bilgi sunarlar. Bazen yavaş ve sinsi hareketlerle bize yanaşan fena kişiler, bize zarar verme hazırlığı içinde bulunan kişiler ya da yaşam yolculuğumuzda bize yaklaşan tehlikeler kahvede yılan olarak resmedilirler. Tüm bunların yanı sıra yılan kötü arkadaşlar ya da zararlı alışkanlıkların simgesi de olabilir. Bir başka deyişle, kahvesinde yılan görenin yaşamında temizlik yapması gereken bazı alanlar bulunur. Kötü arkadaşlar ya da kötü alışkanlıklarla vedalaşılmalıdır.


Bazen kahve falında yılan kişinin en büyük düşmanını temsil eder. Birden fazla yılan görenin düşmanı ve çekemeyeni boldur. Kahve falında yılan bazen yüzümüze gülen fakat arkamızdan kuyu kazan ya da kıskanç kişiye işaret edebilir. Falında yılan gören bu falı daha iyi yorumlamak için yılanla arasında falda tam olarak ne olduğuna dikkat etmelidir. Yılan fal sahibine zarar veriyor ise bir düşmandan fena bir hamle görme ve bunun sonucunda sarsılma ihtimali vardır. Yılan sadece bir odada bulunuyor fakat hiçbir şey yapmıyor ise çevremizde patlamaya hazır bomba gibi insanların olduğuna fakat bunların gerçek yüzlerini sadece onlarla bir dalaşa girdiğimizde göreceğimize karşı uyarıdır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page