top of page

KAHVE FALINDA YIRTICI HAYVAN GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Tepki

 • Engel

 • Sorun

 • Savaş

 • Tehlike

 • Yarışma

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Korkular

 • Düşman

 • Davranış

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Korkularla yüzleşmek

 • Yaşam savaşı vermek

Kahve falında yırtıcı hayvan görmek:

Kahve falındaki yırtıcı hayvan “yok edici unsur” metaforudur. Hayvanlar alemindeki “yaşamak için öldürmek” teması bu tip vahşi hayvan fallarında işlenir. Biri ya da bir düşman yaşamına daha sağlıklı ve başarılı bir birey olarak devam etme adına bizi yenmek zorunda olabilir. Fal sahibi için “yenmek” veya “yenilmek” olmak üzere bu mücadeleden sadece bir sonuç çıkacaktır ve yorum sadece fala bağlı olarak yapılır. Bu tip falların yorumlanmasında yırtıcı hayvanın büyüklüğü, ne kadar kütleye sahip olduğu, bakış yönü ve bakış yönünün tersi de dikkate alınmalıdır. Büyük bir yırtıcı hayvan büyük ve bizi yenecek potansiyele sahip bir düşmandır. Yırtıcı hayvanın arkası düşmanın nereden geldiğine, önü ise nereye gittiğine ve neye odaklandığına ışık tutar.

 

Kahve falında yırtıcı hayvan yaşamımızda aniden beliren bir “tehdit” ya da “tehlike” metaforudur. Yaşam yolculuğumuzda istikrarımızı tehdit eden her şey kahve falımıza yırtıcı hayvan ya da vahşi bir hayvan kılığında belirebilir. Kısacası, kahve falındaki yırtıcı hayvan yolumuzun önündeki engel, ilerleyişimizi durduran bir unsur ya da düşmandır.

 

Kahve falındaki yırtıcı hayvan bazen rakip ya da düşmanı değil sadece korkularımızı temsil eder. Dolayısıyla yaşamda ilerlemek için öncelikle korkularımızı yani yırtıcı hayvanı yenmemiz gerekmektedir. Bazen yaşam yolculuğumuzda büyük bir engelle ya da yenmemiz gereken bir düşmanla karşılaşırız. İşte falımızdaki yırtıcı hayvan da bu zamanlarda beliren bir semboldür. İlerlemek isteyen kişinin ya bu yırtıcı hayvanı yenmesi ya da yönünü değiştirerek ondan uzaklaşması gerekir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında yırtıcı hayvandan kaçan bir insan figürü görmek:

Kahve falında yırtıcı hayvandan kaçan bir insan figürü görmek ya da yırtıcı hayvanın önünde bir insan görmek korkulardan ya da ya da sorunlarından kaçar. Bu sembolü gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli falında bir yırtıcı hayvan gören kişi için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu sembolü bir daha görmeyecektir. Kahve falında arkasında ve hemen bitişiğinde bir yırtıcı hayvan görenin yakınında bir düşman vardır ve bu düşmana karşı dikkatli olmalıdır. Bir kadın için bu sembol cinsel saldırı ve bir erkeğin tacizine uğrama tehlikesinin altını çizebilir.

Falcılıkta hayvanların yorumlanması o hayvanın genel özelliklerine ve kahve falındaki davranış ve hallerine bağlı olarak yapılır. Dolayısıyla, kahve falında görülen yırtıcı hayvanı yorumlamak için öncelikle yırtıcı hayvanın hangi davranışları sergilediği dikkate alınır. Zararsız bir şekilde ortada dolaşan bir yırtıcı hayvan potansiyel tehlikelerin altını çizer. Bazen bu tehlikeler yaşamımızda tıpkı uyuyan hücreler gibi durur ve kendilerini göstermeden yaşamımızda var olmaya devam ederler. Kahve falında dişlerini gösteren ya da saldırgan tavırlar sergileyen bir yırtıcı hayvan ise yaşamımızda istikrarımızı tehdit eden her şeyin simgesi olabilir.

 

Kahve falında hayvanlar genellikle olayların oluş biçimleri, hayatımızdaki tüm enerjiler ve yaşam yolculuğumuzda kaderin önümüze çıkardığı tüm engel ya da durumlar hakkında bilgi sunar. Aslında kahve falında gördüğümüz yırtıcı hayvan ya da diğer hayvanların kahve falındaki davranış biçimleri olayların oluş biçimleriyle benzerlik gösterir. Yolda ilerleyişimizi zorlaştıran bir yırtıcı hayvan gerçek hayatta da ilerleyişimizin önünde engel teşkil eden bir sorun ya da tehlikenin temsilcisidir. Bizi yaralayan ya da yok etmeye çalışan bir yırtıcı hayvan bazen düşman ya da rakiplerden gelecek hamlelere işaret eder. Falında yırtıcı hayvanın dişlerini gösterdiğini gören ve kan aktığını görenin cebinden para çıkar. Aşk fallarında bu sembol bize partnerimize göz diken birinin olduğu bilgisini getirebilir.

 

Kahve falındaki yırtıcı hayvan hayat filmimizdeki başrol oyuncuları ya da ana karakterler değil yan karakterler ya da tehlike unsurlarını temsil eder. Yırtıcı hayvanlar yaşamsal bütünlüğümüzü etkileyen ve ilerleyişimizi durdurabilecek kadar etkili tüm değişim ya da olayları temsil edebilir. Bir yırtıcı hayvan bazen yaşamımızda tehlike unsuru olabilecek birini temsil edebileceği gibi bazen bir hastalığı, belayı ya da aniden ortaya çıkabilecek bir sorunu da temsil edebilir. Kısacası kahve falındaki yırtıcı hayvan önümüze çıkan aşmamız gereken büyük bir engeldir. Bu engel bazen yaşamımızı tehlikeye sokabilecek kadar büyük olabilir ve ölümcül ve kurtulmamız gereken bir hastalığı temsil etme olasılığı daima vardır. Kısacası, kahve falında yırtıcı hayvanı gören bir süreliğine her şeyi askıya alıp bir sorunu çözmeye odaklanmalıdır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page