top of page

KAHVE FALINDA YUVARLAK ŞEKİL GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Tur

 • Yön

 • Bitiş

 • Sistem

 • Döngü

 • Başarı

 • Zaman

 • Zodyak

 • Gidişat

 • Değişim

 • Mezuniyet

 • Devri daim

 • Olaylar zinciri

 • Reenkarnasyon

 • Bir turu tamamlamak

Kahve falında yuvarlak şekil görmenin anlamı:

Kahve falında yuvarlak şekiller ve diğer 360 dereceyi vurgulayan objeler daima bize bir turun tamamlanması ve reenkarnasyon hakkında bilgi verirler. Bu tip objeler aslında bir bitiş ve bu bitişin akabinde yeni bir başlangıcı gösterirler. Dolayısıyla bir süreci başarıyla tamamlama, mezuniyet, evlilik ya da kaderde başarıya ulaşma gibi anlamlarla yüklüdür.

 

Kahve falındaki yuvarlak şekil reenkarnasyon, yeniden doğuş ya da yeniden başlamaya yönelik bilgiler de içerir. Falın sahibi bir işi bitirir, aklından çıkarır ve geçmişe bir set çekerek kendisi için yeni bir sayfa açar. Falda bir yuvarlak şeklin bölünmüş, tamamlanmamış ya da başka bir obje ile kesilmiş olması durumunda bir işin yarım kalması ya da başka bir işin ona engel olması anlamına gelir. Çok muazzam ve düzgün çizilmiş bir yuvarlak şekil ise bir başarıya delalet eder.

 

Kahve falındaki yuvarlak şekil aynı zamanda tıpkı 360 derece her yöne dönebilen bir dümen ya da direksiyon gibi bize yaşamda yön seçimi yapmak zorunda kalacağımız bir noktaya vardığımıza işaret edebilir. Fal sahibi bir seçim yaptıktan sonra yaşamının bu seçimle beraber şekillendiğini görebilir. Eğer faldaki yuvarlak şekil bir direksiyon ya da dümene benziyor ise bu anlam daha vurgulu yapılmıştır.  Yuvarlak şeklin falda doğu ya da batı yönünde döner gibi resmedilmiş olması da yorumu etkilemelidir. Bu tip rüyalar bazen doğu-batı yönünde yapılacak yolculuklara da işaret edebilir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında içi boş yuvarlak görmek:

Bazen kahve falında görülen yuvarlak şekil ufak bir alana hapsolma ve kendini aşamama ile ilgilidir. İçi boş bir yuvarlak şekil bazıları için bilinçaltında çizilen sınırlar ve kendini sınırlandırmayla ilgili bilgi yüklüdür. Çok küçük bir yuvarlak şekil küçük düşünmeye ve kendini aşamamaya işaret edebileceği gibi büyük yuvarlak şekiller daha büyük düşünmeye, yüksek öz güvene ya da kişinin iç dünyasındaki sınırlarını daha geniş çizmiş olmasına ve kapasitesinin yüksek olduğuna inanmasına işarettir. Bir başka deyişle, kahve falında içi boş küçük bir yuvarlak şekil gören kişi büyük işler başaracağına inanmıyor olabilir.

 

Kahve falında içi boş bir yuvarlak şekil görmek aynı zamanda kendi konfor alanımız ve bu alanın dışındaki yerler hakkında bilgi verici olabilir. Bazen ruhumuzun en derinlerinde hissettiğimiz değişim korkusu ya da kendimizi istemeden de olsa sınırlandırma ve bu sınırların dışına çıkamamaya delalet eder. Falda yuvarlak şeklin kalın çizgilerle çizilmiş olması durumunda bu kahve falı sahibini bu sınırların dışına çıkmaktan alıkoyan biri ya da bazı engeller bulunmaktadır. Bu bazen değişim korkusunun yansıması olabileceği gibi bazen risk almaktan korkmayı temsil eder. Fal sahibi için yuvarlak şeklin içi bilinenler ve alışık olunan alandır fakat yuvarlak şeklin dışı tam anlamıyla bir bilinmezliktir.

Kahve falında yuvarlak şekil görmek aynı zamanda tamamlanma ve istikrara işarettir. Fal sahibi hayatında hiçbir eksik hissetmez ve bir tamamlanma duygusu yaşar. Bu tip falların yorumlanması esnasında yuvarlak şeklin içinin dolu ya da boş olması da dikkate alınmalıdır. İçi boş bir yuvarlak şekil genelde yaşamımızda bir süreci bazı eksikler olmasına rağmen tamamladığımız anlamına gelir. İçi dolu yuvarlak şekiller ise daha yoğun çalışarak tamamladığımız süreçlere ışık tutar.

 

Kahve falında görülen tüm yuvarlak şekil, halka ya da çark objelerinin esasında numerolojideki 12 sayısıyla derin bir simgesel bağlantısı vardır. Çünkü numerolojide 12 bir devri daimin sonu ve yeniden başlaması, reenkarnasyon ve turun tamamlanmasıyla ilgilidir. Bu sayı 360 derecelik Zodyak yuvarlak şeklindeki 12 burcun bir turu, 12 aydan oluşan bir yılı, bir saati, kısacası bir döngünün tamamlanma noktası ile ikinci döngünün başlama noktası arasındaki çizgiyi temsil eder. Bu sayı bir saatin tepesindeki 12 gibi 60 dakikalık turunu tamamlayıp yeni tura başlamayı ve bitiş çizgisine varmayı müjdeler. Gelişimin tamamlanışı, reenkarnasyonu ve yeniden doğuşu simgeler. Devri daimin bitiş noktasının simgesidir ve bu yüzden başarıyla kapanan bir sayfanın ardından açılacak yeni bir sayfayı müjdeler.

 

Falda görülen yuvarlak şekil de tıpkı bu objeler gibi reenkarnasyonu ele alır. Reenkarnasyon insan hayatını 1-12 arası süreç olarak tanımlar. Bu yüzden bu sayı fiziksel olanın son bulması, yok olması ya da elden çıkmasına da işaret edebilir. Her ne kadar en genel anlamıyla 12 başarı ve bitiş çizgisinin göstergesi de olsa bazen büyük bir yıkım ve sonun başlangıcı da olabilir. 12 bazen yok oluş sayısı olarak da yorumlanabilir. Bu yok oluş ya da bitiş kötüye yorumlanmamalıdır, çünkü hayatımıza yeni girecek olana yer açmaktır. Her nasıl bir binanın üstüne yeni bir bina dikilemiyor ise eski binanın tamamen yok edilmesi ve ortadan kaldırılması yeni binanın yapılması ve reenkarnasyon enerjisi için gereklidir. Buradaki yok oluş esasında daha yeni ve daha güzel olanın girişine yer açmaktır. 12’nin öz sayısı olan 3 de bu tamamlanma ve bitişin büyüme, artış ve yükselme vadettiğini bize hatırlatır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page