KAHVE FALINDA ARSA GÖRMEK

Mesajları:

 • Mülk

 • Fırsat

 • Plan

 • Arsa

 • Proje

 • Gurbet

 • Yenilik

 • Bereket

 • Hazırlık

 • Zenginlik

 • Yalnızlık

 • Yeni bir ev

 • Yeni bir fikir

 • Boş bir sayfa

 • Bekarlığa devam

 • Sil baştan yapmak

 • Tek başına kalmak

 • Kullanılmayan kaynaklar

 • Yeni bir domain satın almak

 • İhtiyacın fazlasına sahip olmak

Kahve falında arsa görmek:

Arsa gördüğümüz fallar toprak elementinin sonsuz cömertliğini esas alan fallardır. Falda görülen boş bir arsa her ne kadar elde avuçta henüz bir şey olmadığını simgelese de tıpkı ekilip biçilmeye müsait bir arsa misali fal sahibi elindeki tüm kaynak ve yaratıcılığı kullanarak sonsuz verim elde edebilir.


Kahve falındaki toprak elementi umut verici ve cömert bir semboldür. Genellikle fal sahibinin henüz parası ya da serveti olmamasına rağmen kendisini hayal ettiği servete kavuşturacak bir yeteneği, iş fikri ya da yaratıcılığı vardır. Özellikle boş arsa gördüğümüz fallar bizi yeteneklerimizi ve elimizdeki kaynakları kullanmaya davet eder. Çünkü bu kaynaklardan ya da ürün elde etmek mümkündür.


Kahve falında arsa görmek fal sahibinin hayatında aniden beliren bir fırsata delalettir. Boş arsa daha önce kimsenin keşfetmediği bir şeyi keşfetmek ya da daha önce yapılmamış olanı yapmakla alakalıdır. Boş arsa görenin aklına bu sembolü gördükten sonra kendini zengin edecek bir fikir gelir fakat zengin olması sadece bu fikri gerçeğe dönüştürmek için atması gereken adımlara bağlıdır.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falında arsa aynı zamanda akla yeni bir fikir gelmesi ve akabinde bir projenin oluşturulması için ihtiyaç duyulan kaynak ya da alt yapının ele geçmesine delalettir. Kişi bu projeyi oluşturmak için tüm imkan ve donanıma sahiptir fakat tek yapması gereken gerekli adımları atmaktır. Bir proje için paraya ihtiyaç duyan kişi falında büyük bir arsa görürse tez zamanda ihtiyacı olan parayı bulur. Arsa bir işin olması için her şeye sahip olunduğunun hatırlatıcısıdır fakat işin olması yine de fal sahibinin çalışkanlığına bağlıdır.


Kahve falında kendini ya da birini bir arsada tek başına görmek yalnızlık ya da bekarlıktır. Bazı kişiler için bu özgürlük veya aileden uzak yaşamaya ve karışanın olmamasına işarettir. Bazı kişiler için ortalığın boş olmasına, görünürde kişiye herhangi bir rakip ya da düşman bulunmamasına, bir proje gerçekleştirmek istiyor ise ayağını kaydıracak ya da onu engelleyecek hiçbir kimse ya da engelin bulunmamasına işarettir.  Kendini boş bir arsada gören özgür ve rahat hareket eder.


Kahve falında kendini bir arsada gören aynı zamanda bu arsada bulunduğu süre içinde nasıl hissettiklerini de hesaba katarak bu sembolü yorumlamalıdır. Kahve falında bir arsada bulunmak yalnızlık veya bekarlık korkusudur. Kahve falında birini bir arsada gören bir işsiz eğer iş bulmak istiyor ise yaşadığı şehri ya da ülkeyi değiştirmelidir. Çünkü yaşadığı yer fırsat kıtlığı ve işsizlik olan bir memlekettir. Bu işsiz uzakta dağlar görmüş ise başka bir memleketten bir iş için gurbete çağırılır. Bir arsada dev bir çınar ağacı gören kişinin karşısına tez zamanda yaşlı biri çıkar ve kendisine bir nasihat verir, bu nasihat dinlenmelidir.

Kahve falında boş arsa görmek:

Kahve falında boş arsa rakipsiz olmak ve meydanı boş bulmaktır. Boş arsa aynı zamanda bekarlık, özgürlük ve çevrede kendisine karışan kimsenin olmamasına delalettir. Bazıları için boş arsa geniş ve ferah bir evdir. Fakat bu fal bazen işsizlik, boş gezmek ve zamanı faydasız işlere çok harcamaya karşı uyarıdır. Bazıları için boş arsa inzivaya çekilmek, tek başına kalmak ya da gurbete gidip bütün arkadaş ve sevdiklerinden uzaklaşmaktır.


Bekar bir kadın boş bir arsada sadece bir ağaca ya da bir çubuğa rastlarsa evleneceği erkekle tez zamanda tanışır. Boş bir arsada 2 ağacın arasında duran bekar kadın 2 erkek arasında seçim yapmak zorunda kalır. Boş arsada uzakta bir tek ağaç gören bekar kadın hemen olmasa bile bir süre sonra evleneceği erkekle tanışır. Bekar bir erkek boş bir arsada bir çukur ya da delik görürse tez zamanda evleneceği kadınla tanışır. Bekar bir kadın ya da erkek boş bir arsada uzakta dağlar görüyor ise evlilik hala uzaktır.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.