top of page

KAHVE FALINDA ASANSÖR GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • İniş

 • Çıkış

 • Ziyaret

 • Kategori

 • Sınıf atlama

 • Terfi etmek

 • Yücelmek

 • Değişim

 • Öz güvenin artması

 • Mekan değiştirme

 • Seviye değiştirme

Kahve falında asansör görmek:

Kahve falında asansör görmek genellikle ast-üst ilişkilerimiz ve yaşam yolculuğumuzdaki yükselme-alçalma ile ilgili hareketlerimiz hakkında bilgi sunar. Esasında, asansörün yukarı-aşağı hareket ediyor gibi görülmesi yaşamımızdaki iyiye (yukarı) ve kötüye (aşağı) doğru gidişatlar hakkında bilgi verir.

 

Asansör gördüğümüz kahve falları bazen bize terfi ve yükselme meseleleriyle ilgili bilgi getirir. Dolayısıyla, fala bakan kişi bu sembolden nasıl bir enerji aldığına dikkat ederek yorum yapmalıdır. Kötü resmedilmiş ve hareket edemeyecek durumdaki bir asansör şimdilik terfi etmenin, maaşa zam almanın ya da kariyerde yükselmenin mümkün olmayacağı anlamını taşıyabilir. Kabarık ya da karamsar duran asansörler de kaderde yükselmenin şimdilik mümkün olmaması anlamına gelebilir.

 

Kahve falında asansör yukarıda ya da aşağıda bulunmasına bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Bu kahve falında yukarı giden gökyüzüne yani ruhani aleme aşağı giden ise toprağa yakınlaşır. Aşağı gidiş bu yüzden dünyevi işlere yukarı gidiş ise daha manevi işlere yönelir anlamlar içerir. En genel anlamıyla asansörle yukarı çıkan Allah’a aşağı inen ise dünyaya yakınlaşır.

Asansör fallarının bir farklı yorumu da yükselme ve alçalma temasını esas alarak yapılır. Asansörle yukarı çıkan kişi seviye ve kademesini yükselir ve terfi eder, aşağı inen ise bunun tam tersine seviyesini düşürür ya da kazancı azalır. Bu yorum esas alındığında asansörle yukarı hatta en üst kata çıkmak en iyidir şeklinde yorumlanır. Yine buna bağlı olarak en alt zemin kata inmek bazen rezil olmak, bazen iflas etmek bazen en kötüyü görmek olarak yorumlanır.

Kahve falında asansör hayatta karşılaştığımız iniş çıkışların simgesidir. Buna bağlı olarak asansörde yukarı ya da aşağı çıkışlar bazen sadece bugünlük ya da bu haftalık durumun iyiye ya da kötüye gitmesi anlamına gelebilir ve çok fazla ciddiye alınmamalıdır. Bu fal bazen şansın açılması ya da kapanması, bazen bir durumun bir süreliğine iyiye ya da kötüye gitmesi olarak da yorumlanabilir.   Asansörler genellikle çok kısa süreliğine içinde bulunduğumuz araçlardır, bu yüzden genellikle geçici iniş çıkışları temsil ederler.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında aşağı inen asansör görmek:

Asansörle aşağı inmek iki şekilde yorumlanır: 1- toprağa yani dünyevi olana yakınlaşmak, 2- daha aşağı seviyeye iniş. Her iki yorumda birbirinden oldukça farklıdır ve bu yüzden asansör fallarının yorumunu en iyi kişi yaşadığı hayata bakarak yapmalıdır. Asansörde zemin kata inen bazen bir durumda yaşayabileceğinin en kötüsünü, bazen iflası görebilir. Bazıları için bu fal sadece dünyevi değerlere hiç olmadığı kadar yaklaşmak ve bağlanmaktır.

Kahve falında yukarı çıkan asansör görmek:

Asansörle yukarı çıkmak birçok yorumcuya göre yükselmektir. Bazen asansörle yukarı çıkan geçici bir süreliğine de olsa kendinden bir üst kademedeki bir insanla bir görüşme ya da toplantı yapar.  Bazen asansörle yukarı çıkmak bir mesele için devlete başvurmak ya da devletten gelecek bir faydadır. Asansörle yukarı çıkanın kendinden daha büyük ya da yüksek kademedeki kişilerle bir alışveriş yapması da mümkündür. Fakat tüm bunların yanı sıra asansörle yukarı çıkanın makam ve mertebesinin artması olasılığı da oldukça yüksektir.

Kahve falında asansör boşluğu görmek:

Kahve falında asansör boşluğu görmek ve bu boşluğa bakmak fal sahibinin halletmesi gereken bazı sorunların kendisini rahatsız etmesine delalettir. Asansör boşluğu bazıları için ödenmesi gereken borç bazıları için karamsar düşüncelerin gün yüzüne çıkmasıdır. Kahve falında asansör boşluğuna bakan uzun zamandır üstünü kapatmaya çalıştığı ya da ertelediği bazı sorunları hatırlar ya da bu sorunların tekrar gündeme gelmesi ihtimali vardır.

Kahve falında kırık asansör görmek:

Kahve falında bozuk asansör işlerin tıkanması ve hayatın duraksamasına delalettir. Falında kırık ya da bozuk resmedilmiş bir asansör bazen işlerin askıya alınması ve yaşam yolculuğumuzda şimdilik hareket etmenin mümkün olmaması anlamına gelir. Aynı zamanda bu sembol günlük hayatta bazı engellerden dolayı hareketlerinin kısıtlanacağı anlamına da gelebilir. Kötü resmedilmiş bir asansör bazıları için şimdilik terfi etmenin mümkün olmaması, bir sınavı geçmenin ya da bir iş görüşmesinden olumlu cevabı almanın gecikmesine de delalet edebilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page