KAHVE FALINDA ASKER GÖRMEK

Mesajları:

 • Güç

 • Emir

 • Önlem

 • Tedbir

 • Destek

 • Yardım

 • Komuta

 • Korumak

 • Korunmak

 • Devlet işleri

 • Düşmana galip gelmek

 • Devletten gelecek haber

 • Devletten gelecek müjde

Kahve falında asker görmek:

Kahve falında karşımıza çıkan asker sembolü en genel anlamı itibariyle bir “savaşçı” metaforudur. Falında askeri gören yaşam yolculuğumuzda bir şeyi elde etmek için savaşmak zorunda kalacağımız bir sürece girmek zorunda kalabilir. Çok net ve tek başına çizilmiş bir askeri falda görmek bazıları için savaşçı ruhumuzu ön plana koymamız gereken zorlu bir sürece işaret edebileceği gibi bazen karşımıza çıkacak çetin bir savaşçı ya da rakip metaforudur.

Bu falı daha iyi yorumlayabilmek için gördüğümüz askerden nasıl bir enerji aldığımıza bakmalıyız. Acaba faldaki asker içimizdeki savaşçıyı mı temsil ediyor yoksa karşımıza sahip olduğumuz bir şeyi bizden almak için savaşmaya hazır çetin bir savaşçıyı mı? İyi bir kahve falcısı bir bakışta askerin aslında kimi temsil ettiğini anlayabilir. Daha iyi yorumculuk için askerin nereden durduğuna, kime baktığına ve çevresindeki objelere de dikkat etmeliyiz. Çünkü, askerin arkası onun geçmişi ve nereden geldiği hakkında bilgi sunarken önü geleceği, nereye gittiği, ne yapmayı planladığı ve gözünü  kime diktiği hakkında bilgi sunar.

Her ne kadar faldaki asker bir savaşçı metaforu olsa da daima yaşamımızda tanıdığımız bir askeri temsil edici sıfat niteliğinde falda karşımıza çıkmış olabilir. Partneri ya da aileden bir birey asker olan kişi falında bir asker gördüyse bu sembole çok dikkatli bakmalıdır. Çünkü bu askerin durumu, nasıl resmedildiği, nerede durduğu, nereye baktığı ve çevresindeki objeler güzel yorumlandığında bu fal aslında tanıdığımız bu asker hakkında bilgi vericidir.

Kahve falında asker görmek aynı zamanda koruma ve korunma hissiyle ilgilidir. Falında asker gören kişi hanesini dışarıdan gelecek tehlikelere koruma hissine kapılır. Fakat bu falın yorumunda askerin nasıl görüldüğü de önemlidir. Güçlü ve zinde bir asker gören düşmanlara galip gelebilecek güçte olduğunu bilmelidir. Askeri cılız, zayıf ya da ölmek üzere gören kişinin evinin sınırları korunma altında değildir.

Kahve falında asker görmek aynı zamanda kişinin özel hayatının sınırlarıyla da ilgilidir.  Falında evinin yakınında bir asker ya da askerler görmek kişinin hanesini ya da özel hayatını rahatsız edecek bazı durumlara karşı dikkatli olmasına işaret eder. Kişinin evinde askerler bulunması kişiyle devlet arasındaki bir meselede hala çözüm bulunamamasına işaret edebilir. Bu sembolü görenin vergi borcu ya da başka bir meselesi olabilir.

Kahve falında askerler bazen davetsiz misafir, bazen haciz, bazen ödenmemiş borç bazen devletten gelecek bir telefon ya da postadır. Bir hanede askerleri gören kişinin hanesinde bazı rahatsızlıklar olabilir. Kahve falında askerlerin bir evin önünde ya da çevresinde durduğunu gören kimse bir düşmandan fena bir hamle görmek üzereyken biri tarafından korunur.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falında çatışan askerler görmek:

Kahve falında asker çatışması laf dalaşı, anlaşmazlık ve koltuk kavgasıdır. Bir mekan ya da iş yerindeki bir koltuğu birden fazla kişi istemektedir fakat sadece birine nasip olacaktır. Bu fal aynı zamanda iş hayatındaki rekabetin kızışmasıyla da alakalıdır. Asker semboller dilinde eril bir semboldür ve bazen erkeklerin savaşı anlamına gelir. Dolayısıyla, askerleri çatışırken gören bir erkek bir kadın için başka bir erkekle kavga etmek zorunda kalabilir. Bazıları için asker çatışması zor bir pazarlığa fakat yine de bu zor pazarlığın sonunda bir alışverişin olacağına delalettir.

Kahve falında ölü asker görmek:

Kahve falında ölü asker ya da askerler görmek iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer asker fal sahibini temsil ediyorsa yenilgi, düşmanı temsil ediyorsa galibiyettir. Bu yorumu daha iyi yapabilmek için fala bakan kişi asker sembolünden onun kimi temsil ettiğini anlamalıdır. Falda yabancı askeri ölü gören kişi düşmanına ya da rakiplerine sağlam bir hamle yapar ve bir rekabette bir puan kazanır aynı zamanda düşmanına karşı bir koz kazanır ya da bir adım öne geçer.

Kahve falında asker üniforması görmek:

Kahve falında asker üniforması devlete olan bir borcun hatırlatıcısıdır. Aynı zamanda genç bir erkekten gelecek haberdir. Bu sembolü çocuğu olmayan bir kadın ya da erkek görürse onları için hayırlı bir erkek evlat yoldadır. Kahve falında yırtık ya da eski asker üniforması bir şey için geç kalındığına ya da yaş sınırının doldurulmasından dolayı bir başvurunun artık yapılamayacağına işaret eder.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.