top of page

KAHVE FALINDA BAHÇE GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Fırsat

 • Plan

 • Kaynak

 • Bolluk

 • Bereket

 • Hazırlık

 • Zenginlik

 • Evlat

 • Kardeş

 • Komşu

 • Para pul işleri

 • Dünyevi işlerle uğraşmak

Kahve falında bahçe görmek:

Kahve falında bahçe para pul işlerinde güzelleşme ve rızkın artmasına delalettir. Fakat bahçenin durumu bu falın yorumunda önemlidir. Bahçesinde güzel ve çiçekli bir bahçe görenin rızkı artar, evlatlarıyla ilgili güzel bir haber alır ve bir evladının çok büyük bir sorunu çözülür. Bir bahçede tohum gören kişinin yaşadığı hanede bir hamile vardır. Bahçede tohum ya da çiçekler gören erkek evli ise karısı hamile kalır.

Kahve falında kendini ya da birini bahçede bir şeyler yaparken gören kişi dünyevi işlerle ve para pul işleriyle uğraşır. Güzel bir bahçe her zaman güzel haberlere, rızkın açıklığına ve sevince delalettir. Bunun tam tersi yani kurumuş ve kötü görünen bir bahçe ise aslında kişinin tüm imkan ve kaynaklara sahip olduğuna fakat bu kaynakları para kazanmak için kullanmadığına vurgu yapar.

Kahve falında bahçe bazen evlat, kardeş ya da bir komşuya dair haber getirir. Kahve falında kendini bahçesinde bir şeyler yaparken gören kişinin bazen evlat, kardeş ya da komşusu için hayırlı bir iş yapma olasılığı vardır. Falına evinin bahçesinde kötü bir şey, akrep, yılan ya da kendini rahatsız eden birini görenin kazancına haram karışır ya da işlerinin bir sorundan dolayı zarar görmesi ihtimali vardır.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında güzel bir bahçe görmek:

Kahve falında güzel bir bahçe görmek hayırlıdır. Bazıları için güzel müjdeler, bekar için evleneceği partnerle tanışmak, evli için hamilelik müjdesidir. Falına kendini güzel bir bahçe içinde gören bazen güzel bir eve taşınır ya da beklemediği bir yerden para alarak sevdikleriyle hoş vakit geçirir. Kahve falında birilerini güzel bir bahçede gören kişi bir düğüne ya da eğlenceye gider. Güzel bir bahçe içinde olumsuz etki aldığı bir hayvan, akrep, yılan ya da sevmediği birini görerek tadı kaçan kişinin hanesine dedikodu girer.

Kahve falında bakımsız ya da kuru bahçe görmek:

Kahve falında bakımsız ya da kuru bahçe kullanılmayan ve ziyan edilen kaynakların hatırlatıcısıdır. Fal sahibi belki işsizlik ya da parasızlıktan şikayetçidir fakat elindeki yetenekleri ya da kaynakları kullanmamaktadır. Bu fal aynı zamanda hayatımıza bir çeki düzen vermemiz konusunda bir uyarı falı olabilir. Bu sembolü gören kişi öncelikle bir plan yapmalı ve hayatına bir çeki düzen vererek yola devam etmelidir. Kuru ve bakımsız bahçe aynı zamanda vaktin boş ve gereksiz işlere harcanmaması gerektiği konusunda uyarıdır.

Kahve falında bahçede çiçekler görmek:

Kahve falında bahçede çiçekler sevinçli haberler ve güzel gelişmelerdir. Bir erkek için kahve falında bahçede çok fazla sayıda güzel çiçek görmek güzel kadınların olduğu bir ortama katılmaktır. Bir erkek falında bir bahçede çok güzel bir çiçek görürse çok güzel bir kadınla tanışır. Bir kadın falına güzel çiçekler görüyor ise kendisi için alışveriş yapar ve bu alışverişten memnun kalır. Bazen bahçede çiçekler görmek hediye almak ya da vermekle alakalıdır.

Kahve falında bahçe sulayan birini görmek:

Kahve falında bahçe sulayan birini görmek hayırlı işler yapmak ya da hayırlı bir işin olmasına yardımcı veya vesile olmaktır. Falında bahçe sulayan kişi aynı zamanda bir işi olmasını ya da sonuçlanmasını hızlandırmak için bir şey yapar. Bu falın sahibi erkek ve evli ise karısı hamile kalır. Bir kadın falında bahçe suladığını görürse yaşadığı hanenin faydasına bir iş yapar ya da tez zamanda misafir ağırlar.

Kahve falında evinin bahçesini görmek:

Kahve falında evinin bahçesini gören kardeşi ya da bir akrabasıyla ilgili haberler alır. Bu falın yorumu tam olarak bahçede ne yapıldığına ya da ne olduğuna bağlıdır. Evinin bahçesini güzel görenin ailevi meseleleri ya da sorunları varsa bu sorunlarda düzelme olur. Evinin bahçesini yanmış ya da kurumuş görenin ailesinde bir sorun cereyan eder. Evinin bahçesinde kendini mutlu gören biri evlatları ya da kardeşleriyle ilgili güzel bir haber alarak sevinir.

Kahve falında bahçeli ev görmek:

Kahve falında bahçeli bir ev görmek umulmadık bir yerden bir hediye ya da para almaktır. Kahve falında bahçeli bir evde bulunmak çocuğu olan bir aileye ziyarete gitmektir. Bahçeli bir evde oturmadığı halde falında bahçeli ev gören kişinin hanesine beklemediği bir yerden rızk girer ya da haneden bir kadın hamile kalır. Kahve falında bahçeli fakat kötü bir bahçesi olan bir ev gören kişi evlatlarıyla ilgili bazı sorunlarla bir süre uğraşmak zorunda kalır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page