top of page

KAHVE FALINDA BALIK GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Nasip

 • Kısmet

 • Şans

 • Para

 • Fırsat

 • Bolluk

 • Bereket

 • Haber

 • Sürpriz

 • Mucize

 • Ganimet

 • Gelişme

 • Hareketlilik

 • Ufak bir değişim

Kahve falında Balık görmek:

Kahve falında balık nasip, kısmet ve para sembolüdür. Bu sembolü gören bir esnafsa eline para geçer, işleri açılır. Esnaf çok sayıda yüzen balığı kahve falında görürse işleri açılır, müşterisi artar. Bekar kız için büyük bir balık hayırlı bir eşin sembolüdür. Balık kabarık ve kocamansa damat zengindir. Kısacası, kahve falında balığı büyük ya da bol olanın kısmeti de bol olur.

Kahve falında balık görmek aynı zamanda fırsata delalettir. Sadece bir tane balık görene yeni bir fırsat kapısı açılır. Birden çok balık görene bu fırsatlar konusunda bol seçenek sunulacaktır. Çok büyük balık çok büyük fırsat, küçük balık ise küçük bir fırsattır. Falında kocaman bir balık gören bir kişi gerçek hayatta ufak gibi görülen bir iş teklifi almış ise bilmelidir ki bu iş teklifi sayesinde kader kendisine yeni bir kapı açar ve zengin olur. Kocaman bir balığı yediğini gören çok büyük bir rızıkla nasiplenir ya da bir yerden büyük para veya miras alır.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında balık yiyen birini görmek:

Kahve falında balık yiyen birini görmek yemek nasiplenmektir. Yenen balık yarım ya da düzgün çizilmemiş ise başkasının nasibini yemek ya da başkasının bıraktığı işi bitirmenin fal sahibine nasip olmasına delalet eder. Bazen bir erkek için yarım balık dul bir kadınla evlenmeye delalettir. Bir başka yorumculuk anlayışına göre yarım balık görmek ya da falda birinin yarım balık yediğini görmek paranın yarısını kaybetmek ya da bir ortağın ortaklıktan çıkmasına delalet eder. Falında çok büyük bir balık yiyen birini gören çok para ya da mal sahibi olur, küçük balık yemek ise yine belli miktarda bir para ve mala delalettir. Bazen kahve falında çok balık görmek ziyafet ya da çok fazla seçenekle karşılaşmaktır.

Falında balık yiyen birini görmek aynı zamanda menfaat ve ödüldür. Bu sembolü gören kişi bir yerden bir menfaat alır ve bu menfaat kendisini mutlu eder. Falında yediği balığın güzel olması bir menfaatten dolayı hissedilen mutluluk duygusu, kötü ya da biçimsiz olması ise kendisine sunulan bir fırsatı beğenmemeye delalettir. Balık yiyenin hanesine para ve rızk girer. Hamile kalamayan bir kadın falında balık yediğini görürse tez zamanda hamile kalır.

Kahve falında kılçıklı balık görmek:

Kahve falında kılçıklı balık meşakkatli bir iş ya da meşakkatli bir sürecin sonunda büyük bir ödülün alınacağının haberini bize getirir. Kahve falında kılçıklı balık aynı zamanda çok fazla para kazanmak için aynı zamanda bazı işlerin halledilmesi ya da sorunların ortadan kaldırılmasının zorunlu olduğuna işarettir. Kahve falında görülen balığın etleri elimize geçecek parayı kılçıkları ise bu etleri yiyebilmek için bizden çıkacakları temsil eder. Kahve falındaki balığın kılçıkları ne kadar çoksa kişinin ödemesi gereken para o kadar çoktur. Kılçıkları çok ama eti az olan balık bazen çok masraflı ve onca masrafa rağmen az kazandıracak bir işin temsilcisidir.

Kahve falında balık tutan birini görmek:

Kahve falında balık tutan birini gören kişi para kazanır. Çok sayıda balık avladığını görenin eline toplu para geçer. Bekar bir kız ya da erkek falında büyük bir balık tuttuğunu görürse zengin bir aileye mensup bir partner ile evlenir. Bazen falında büyük bir balık tuttuğunu gören bir yerden büyük bir para alır ya da büyük bir iş yapar ve bu sayede nasiplenir. Küçük balık tutmak az para almak ya da umduğunu bulamamak olarak yorumlanır. Bu sembolü görene bazen patronu zam yapar fakat zamdan memnun kalmaz. Kahve falında çok sayıda balık tutmak bazen servet ya da bir yerden büyük para almaktır.

Kahve falında yüzen balık ya da balıklar görmek:

Kahve falında denizde yüzen balıklar müşteriler, işler ya da elimizden kaçan fırsatların temsilcisidir. Bu fal bazen zamanın hızlı akıp geçtiğini ve fırsatları yakalamak için acele edilmesi gerektiğini hatırlatır. Kahve falında yüzen çok sayıda balı görmek işlerin, nasibin ve kısmetin açık olduğuna delalettir. Bir esnaf bu sembolü görürse çok para kazanır, bekar kız görürse kendisine talip bu sıralarda çok olacaktır, işsiz biri görürse kendisini işe almak isteyenler olur. Denizde yüzen balıklar aynı zamanda hayatımızda cereyan eden ufak tefek olaylar, değişimler ve gelip gidenlerdir. Balıkların küçük olması küçük değişimler, büyük olması büyük değişimlere delalettir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page