top of page

KAHVE FALINDA BANKNOT GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Güç

 • Para

 • Arzu

 • İstek

 • Fırsat

 • Enerji

 • İlham

 • Başarı

 • Finans

 • Kaynak

 • Birikimler

 • Maddiyat

 • Potansiyel

 • Materyalizm

 • Maddi başarı

 • Doyuma ulaşmak

 • Parasal meseleler

 • Banknot kazanma dürtüsü

 • Güçlü olduğunu hissetmek

Kahve falında banknot görmek:

Kahve falında banknot bilinçaltımız tarafından oluşturulan sembolik bir “maddi kaynaklar” metaforudur ve fal sahibinin kendisine maddi kaynak oluşturabilmesi için ihtiyaç duyduğu güç, enerji ya da potansiyelin artık var olduğunun altını çizer. Bir başka deyişle, kahve falındaki banknot aslında sahip olmak istediğimiz şeyleri bize verecek imkanların, koşulların ya da gücün elimizin altında olduğunu hatırlatır.

 

Banknot gördüğümüz fallar oldukça etkileyici ve hayallerimize kavuşmayı müjdeleyen fallardır. Bu fallar maddi kaynaklarımızın yetersiz olmasından dolayı sahip olamadığımız şeylere artık sahip olacağımızı düşündürmesinden dolayı oldukça mutlu edici fallardır. Aslında bu fallarda gördüğümüz banknot sahip olduğumuz güç, enerji ve paraya dönüştürülebilecek tüm potansiyellerin kılık değiştirmiş halidir. Bir başka deyişle, kahve falında gördüğümüz banknot bize “paraya dönüştürülebilecek enerji” ile ilgili bilgi getirir. Elbette banknot gördüğümüz fallar ertesi gün elimize bir çanta dolusu para geçeceği anlamına gelmez fakat paraya dönüştürülebilecek tüm yetenek ve potansiyelin aslında elimizin altında olduğunun hatırlatıcısıdır.

 

Kahve falında banknot bazıları için “paraya dönüştürülebilecek yaratıcılık”  temasının altını çizer. Bu falın sahibi yaratıcılığını kullanarak insanlığın faydasına olacak bir şeyi inşa etme gücüne sahip olduğunun artık farkına varmalıdır. Bu fal bazıları için “çılgın ve çok tutulacak bir proje” ile ilgili olabilir. Ya da bu fal bize alıcısı çok fazla olan bir ürün ya da malın varlığından fakat henüz bu ürünün yapım aşamasına geçilmediğinden bahsediyor da olabilir. Fal sahibi kendisi için bunun ne anlama geldiğini anlamaya çalışırsa cevabı bulacaktır.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında banknot sayan birini görmek:

Kahve falında banknot sayan birini görmek yaratıcı enerjinin kullanılmasıyla ilgilidir. Fakat bu sembolü yorumlamak için banknotların nasıl sayıldığına, ne kadar banknot olduğuna ve fal sahibinin kahve falından aldığı enerjiye odaklanmak gerekir. Elinde çok fazla banknot bulunan ve bu banknotları sayan kişinin yapacağı ya da yapması gereken o kadar çok şey vardır ki. Tüm bu yaratıcılık ve potansiyel aslında paraya dönüştürülebilecek bir kaynak olarak kişinin falına banknot kılığında girmiştir. Fal sahibinin kendisi için “çılgın bir proje” ya da “alıcısı çok olacak bir ürün” fikri varsa mutlaka bu fikrin hayata geçirilmesi için bir şeyler yapılması gerekir.

 

Kahve falında banknot sayan birini görmek ve elde tutulan banknot aslında kişinin içsel gücünün, yeteneklerinin ve yaratıcılığının ne kadar fazla ya da az olduğu hakkında bilgi verir. Elinde sadece bir iki banknot olan kişinin hala kendisine katması gereken çok fazla şey vardır ya da eğitimi yetersizdir. Fakat elinde çok fazla banknot olup bu banknotları sayan kişide yüksek potansiyel, bilgi birikimi ve yaratıcılık bulunur. Kısacası, sayılan banknotların çokluğu aslında sahip olunan içsel gücün çokluğuyla doğru orantılıdır. Bu falın sahibinin kariyerle ilgili çok fazla düşüncesi ya da parlak fikirleri olabilir ve bu fikirler mutlaka değerlendirilmelidir.

Kahve falında bir çanta dolusu banknot görmek:

Kahve falında bir çanta dolusu banknot görmek ya da bulmak aslında kaynak ve fırsat bolluğu olan bir ortamda yaşandığına dair uyarıdır. İşsizlik ya da imkanların kısıtlı olduğunu düşünen biri falında çok fazla banknot görmüş ise bilmelidir ki ihtiyaç duyduğu tüm kaynaklar aslında görememesine rağmen elinin altındadır. Bu kaynaklar bazen kişinin iç dünyasındaki yetenekleri arasında, bazen klavyesinde hatta internet aleminde bile olabilir. Fal sahibi aslında kaynak bolluğu olan bir alemde yaşamakta fakat bunu görememektedir. Özellikle falında çok fazla banknot gören ya da her yerde banknot olduğunu gören kişi için “kaynakların bolluğu” temasının altı çizilir. Kişi bu kaynakları görmeye çalışmalıdır. 

Falında sürekli banknot gören bir kişi için iki ihtimal bulunur: Birincisi bu kişi eğer paraya aşırı derecede ihtiyaç duyuyor ve sürekli para düşünüyorsa falını tabir etmemelidir çünkü bu bilinçaltının bir nevi olumlu aldatmacasıdır ve kendisini bu düşünceden kurtarmak ve rahatlatmak amaçlı ufak bir “doyuma ulaştırma” çabası içine girmiştir. Eğer kişi için bu durum söz konusu değilse ve falında sürekli banknot görüyor ise iç dünyasında henüz keşfedilmemiş ve keşfedildiği taktirde kendisine maddi menfaat getirecek büyük bir potansiyel bulunmaktadır. Falında sürekli banknot gören kişi yeteneklerine, mesleğine ya da yaratıcılığına odaklanırsa içindeki bu cevheri bulur ve zengin olur. Çünkü kahve falında banknot görmek aslında görülen para değerinde bir güce ya da yeteneğe sahip olmaya delalet eder.

 

Banknot falları genellikle sahip olduğumuz potansiyeli ve içsel güçlerimizi bize göstermek için numerolojiyi kullanır. Bir başka deyişle, farkında olmasak da kahve falında gördüğümüz paranın miktarına eş değerde bir yetenek ya da içsel güce sahip olabiliriz ve bu yetenekleri kullanarak meslek haline getirdiğimizde maddi gelir elde ederiz. Tabiki, banknot yine de sembollerin mecazi dilini kullandığından sahip olduğumuz yeteneklerin değer ölçütleri hakkında tam isabet bilgi sunmasa da fallar bazen abartı dilini kullanmayı severler. Örneğin, bir çanta dolusu banknot bazen “çok kıymetli bir yetenek” ile eşdeğer olabilir.

 

Banknot gördüğümüz fallarda numerolojik ipuçları gizlidir. Örneğin kahve falında 100 dolar gören biri ertesi gün 100 sayısı ile ilgili ufak bir ayrıntı yaşayabilir. Falında birine 1000 lira veren ise yine 1000 sayısıyla ilgili bir konuya kafa yorar. Kahve falında gördüğümüz banknotun miktarı mutlaka yoruma dahil edilmelidir. Özellikle 1-9 arası rakamların vurgulandığı tüm fallar gizli numerolojik bilgiler içerirler. Bazen 2 lira aslında 2 kişiye ya da 2 kişiyi etkileyecek bir durumun altını çiziyor da olabilir.

 

Tüm bunların yanı sıra banknot gördüğümüz fallar aslında yaşam yolculuğumuzda aldığımız ödül ve cezalar hakkında da bilgi sunarlar. Kahve falında ummadığımız halde evimizde, çantamızda ya da bir yerde banknot bulmamız daima kaderin bize sunduğu bir sürpriz, ödül ya da fırsatı temsil ederken banknot kaybettiğimiz fallar bize geçmişte yaptığımız hata ya da yanlışların sonucu olarak cezalandırılacağımızı hatırlatıyor da olabilirler. Banknot daima fiziksel alemde bir “başarı ölçütü” objesidir ve banknotların eksik olması ise bunun tam tersine “başarısızlık” algısıdır. Dolayısıyla falında banknot gören umduğunu bulurken cüzdanını boş gören eli boş döner ya da bir teklifi reddedilir. 

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page