KAHVE FALINDA BAVUL GÖRMEK

Mesajları:

 • İşler

 • Yükler

 • Değişim

 • Seyahat

 • Evlatlar

 • Görevler

 • Hazırlıklar

 • Endişeler

 • Gelişmeler

 • Potansiyel

 • Yetenekler

 • Donanımlar

 • Yan unsurlar

 • Hız azaltıcılar

 • Sorumluluklar

 • Yaşam yükleri

 • Araç ve gereçler

 • Sahip olduklarımız

 • Elinden tuttuğumuz kişiler

 • Yanımızda götürdüklerimiz

Kahve falında bavul görmek:

Bavul gördüğümüz fallar genellikle hız azaltıcı etkiler, yaşam hızımızı azaltıcılar, yaşam yükleri, evlatlarımız ve hayatın bize verdiği her şeyin sembolü olabilir. Özellikle falın merkezinde ve çok belirgin çizilmiş bir bavul söz konusu ise bu anlam daha vurguludur. Falın merkezinde çizilmiş büyük bir bavul gören için yaşamın getirdiği yeni bir yük ya da sorumluluk kendisini beklemektedir.

 

Kahve falında bavul bilinçaltı tarafından oluşturulan “yaşam yolculuğumuzda yanımızda taşıdığımız yükler” metaforudur. Bavulun temsil ettiği “yanımızda taşıdıklarımız” metaforu bazen elinden tuttuğumuz evlatlarımız, yaşam yükleri, borçlar, sorunlar ve sorumlulukla hatta bazı zamanlarda yeteneklerimiz ve kendimiz için yaptığımız her şeyi temsil edebilir. Bir başka deyişle, kahve falında elimizdeki bavul bizimle birlikte yaşam yolculuğumuza eşlik edenlerin temsilcisidir.

 

Bavul gördüğümüz bir falda yorumu daha iyi yapabilmek için bavulun durumuna, nerede bulunduğuna, çevredeki objelere ve ne kadar büyük resmedildiğine dikkat etmeliyiz. Çok büyük, kabarık ve ağır gibi görünen bir bavul bazen büyük dert, büyük borç ya da evlatlarla ilgili büyük bir sorunun altını çiziyor olabilir. Kahve falındaki bavulun büyük gibi resmedilmiş hacmi aslında bir sıfat niteliğindedir ve taşıdığımız yükün de büyük olduğunu bize söyler.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falında bavullar görmek:

Kahve falında görülen bavulları daha iyi yorumlayabilmek için bu bavullarla ilgili nasıl bir hisse kapıldığımıza da dikkat etmeliyiz. Çünkü, bavul bazen yaşam yükleri, sorunlar ve borçlar anlamına gelebileceği gibi fal sahibinde pozitif enerji uyandıracak kadar çok muazzam çizilmişlerse bazen yaşamın bize sunduğu gizli potansiyeller ve hediyeler anlamına da gelebilir. Tüm bunların yanışına bavul bazen evlat ya da hamileliğe de işaret eder. Bebek isteyen biri için faldaki bavul yakın zamanda bir bebeğin haneye gireceği müjdesini getiriyor olabilir.

 

Kahve falında gördüğümüz bavullar taşımak zorunda olduğumuz yükler, görev ve sorumluluklar ya da yaşam yolculuğumuzda bizimle beraber gelecek her şeyin temsilcisidir. Bu tip fallarda numerolojik değerler daima göz önünde bulundurulmalıdır. Bazen 2 bavul 2 evlattır. 2 bavulla bir yere giden kadını kahve falı 2 çocuklu bir kadın hakkında bilgi içeriyor olabilir. Bavulların yorumunda nasıl göründükleri ve çevredeki semboller de dikkate alınmalıdır.

Kahve falında gördüğümüz bavullar bazen içsel hazinelerimizin, farkında olmadığımız gizli yeteneklerin ya da yaşamımızı değiştirebilecek kadar büyük fırsatların temsilcisi olabilir. Çok güzel, kabarık ve yeni bavullar gören kişinin iç dünyasını kazarak orada gizlenmiş bu hazineleri mutlaka bulması gerekmektedir. Çünkü bu bavullar bazen henüz keşfetmediğimiz fakat sahip olduğumuz gizli yeteneklerin altını çiziyor olabilir. Fal sahibi bu yetenekleri keşfetmeyi başarırsa kendisini bir bavul dolusu para ya da hediye beklemektedir. Bazıları için bu bavullar büyük fikir ya da projelere işaret olabilir.

Kahve falında bavul taşıyan birini görmek:

Kahve falında bavul sürükleyen ya da taşıyan birini görmek yaşam yolculuğumuzda bir süreci bitirmek için bazı yükleri ya da sorumlulukları yanımızda taşımak zorunda olduğumuzun altını çizer. Dolayısıyla, faldaki bavul bu süreçte bize eşlik eden herkesin ya da her şeyin temsilcisi olabilir. Bu süreçte yanımızda götürdüğümüz endişelerimiz, özlemlerimiz, güvensizliklerimiz, inançlarımız bize falda bavul şeklinde görülebilirler. Yaşam yolculuğumuzda bir statüden başka bir statüye geçerken yanımızda aldığımız görev ve sorumluluklar da bavulla ya da bavullarla temsil ediliyor olabilirler. Dolayısıyla güzel ya da yeni bir bavulla yolculuk yapmak iyiye alamet iken eski ve yırtık pırtık bavulla yolculuk yapmak bu süreçte zorlu olacağına işaret eder.

Kahve falında beliren bavul sembolü nereye gidersek gidelim yolculuğumuz boyunca yanımızda taşıdığımız aynı zamanda ihtiyaç duyduklarımızın ve yanımızda götürdüğümüz her şeyin simgesidir. Kahve falındaki bavul bir nevi “zihinsel bavul” simgesidir ve yanımızda götürdüklerimiz endişelerimiz, özlemlerimiz, güvensizliklerimiz, inançlarımız hatta sosyal statümüz de olabilir. Sonuç olarak, bavul zihinsel anlamda bizimle beraber gelenleri temsil ediyor da olabilir. Tüm bu yanımızda beraber gelenler aynı zamanda bizim için hız azaltıcılar görevi yapmaktadır.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.