top of page

KAHVE FALINDA BEBEK GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Şans

 • Nasip

 • Yenilik

 • Değişim

 • Başlangıç

 • Büyüme

 • Gelişme

 • Sürprizler

 • İlerleme

 • Yeni başlangıçlar

 • Sorumluluk almak

 • Gelecek vadeden projeler

Kahve falında bebek görmek:

Kahve falındaki bebek genellikle yeni başlangıçlar ve yenilenen enerjiyle ilgili bir semboldür. Fakat yine de bu sembol bazen hanedeki bir bebeğe, haneye girecek bir bebeğe ya da hamileliğe işaret edebilir. Bir başka deyişle, kahve falında bebeği gören ya yaşamında yeni bir başlangıç yapar ya da hanesinde bir bebekle uğraşır.

Bebek gördüğümüz kahve fallarını daha iyi yorumlayabilmek için bebekten aldığımız enerjiye, bebeğin durumuna ve falda çevresindeki objelere bakmalıyız. Pozitif enerji aldığımız ya da gülen bir bebek daima güzel başlangıçlara ve yaşamımızda açacağımız hayırlı sayfalara alamettir. Fakat olumsuz enerji aldığımız çirkin resmedilmiş ya da ağlayan bir bebek yeni bir derdin yaşamımıza girmesine ya da hayırsız başlangıçlara alamettir.

Bebek gördüğümüz kahve henüz olgunlaşmamış süreçleri temsil eder. Tıpkı bir bebeğin büyüyecek olması gibi kişinin hayatında başlayan bu süreçte büyüme ve gelişme vadedecektir. Fakat asla unutulmamalıdır ki büyüme ve gelişme eğer bebek güzel ve mutlu ise kişi için hayırlıdır aksi taktirde bu fal gittikçe büyüyecek sorunlara da işaret ediyor olabilir. Eğer kahvede görülen bebek çirkin ya da kötü enerji veriyorsa büyüyecek olan kişinin projesi değil derdidir.

Kahve falında çirkin bebek hayırsız bir işe başlamaktır. Bebek güzel ise sonu hayırlı olacak yeni başlangıçlara işaret eder. Kahve falında hasta bebek yeni ve problemli bir sürece girişe delalettir. Sağlıklı ve mutlu bir bebek ise yeni bir fırsattır ve eğer bu fırsatın ucu yakalanır ve kişi tarafından değerlendirilir ise sonunda çok büyük menfaat olacaktır.

Bebeği olmayan birinin falında bebeği olduğunu görmesi farkında olmadan hayatında yeni bir sayfa açmış olduğu ya da yeni sorumlulukların kendisine verildiği anlamını taşır. Bu kişi bu bebeği kahve falında isteyip istemediğine dikkat etsin. Eğer bebeği istiyor ise bu başlangıç kendisine memnuniyet getirecektir. Eğer bebek kendisine bir yük olarak görüyor ise bu kişinin yapacağı iş artmış ya da aldığı sorumluluklar kişinin isteği olmaksızın arttırılmıştır.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında zayıf ve çelimsiz bir bebek görmek:

Kahve falında gördüğümüz zayıf, çelimsiz ve sağlıksız bir bebek yaşamımızda hala beslenmeye, büyütülmeye ve gelişmeye ihtiyaç duyan alanlar olduğuna değinir. Örneğin, bu sembol yeni mezun bir işsiz tarafından görülüyorsa elinde diploması olmasına rağmen kariyerde başarı elde edebilmek için hala geliştirmesi gereken ya da kendine eklemesi gereken yetenekleri vardır. Bir başka deyişle, zayıf ve çelimsiz bebek yeni başlangıç yaptığımız bir konuda hala eksikliklerimiz olduğunun altını çizer.

Kahve falında şişman bir bebek görmek:

Kahve falında şişman bir bebek iki farklı şekilde yorumlanır. Bu sembol ya yaşamımızda bize verilen büyük bir nasip ya da sorumluluğa işaret eder ya da hayatımıza giren yeni bir derde. Fala bakan kişi bebekten aldığı enerjiye, bebeğin mutlu mu yoksa mutsuz mu göründüğüne, ağlayıp gülmesine ve çevresindeki objelere bakarak yorumu yapmalıdır. Bazıları için şişman bebek büyük miktarda para bazıları için büyük derttir.

Kahve falında yeni doğmuş bebek görmek:

Kahve falında yeni doğmuş bebek görmek bir yükten kurtulup akabinde yeni bir sürece başlamaya alamettir. Bu sembolü gören kişi bir süreci sonlandırır fakat yeni bir sürece başlayarak sorumluluklarını daha da arttırır. Bir başka deyişle falında yeni doğmuş bebek gören hem bir yükten kurtulur hem de bu kurtuluştan sonra kendisine daha başka işler verilir. Fakat bu sembolü gören kadının bu bebekten nasıl bir etki aldığına da dikkat ederek sembolü yorumlaması gerekir. Sevimli ya da hoşuna giden bir bebek doğuran kadının şansı açılır, yeni bir işe olumlu bir başlangıç yapar. Fakat sevimsiz ya da tuhaf bir canavar görünümlü bebek ya da hayvan doğurduğunu gören kadın başına yeni bir bela alır.

Bir erkeğin kahve falında yeni doğmuş bebek görmesi altından kalkamayacağı ve yardıma muhtaç olacağı bir işe başlamasına delalettir. Fakat yine kahve falında görülen bebekten fal sahibinin nasıl enerji aldığı bu falın yorumunda önemlidir. Sevimli, güler yüzlü ve hoş bir bebek doğurarak bu bebeğe karşı olumlu hisler hisseden fal sahibi hayırlı ve güzel bir işe başlar, kazancı artar, terfi eder ya da daha iyi bir iş bulur. Bebekten olumsuz duygular alan fal sahibi ise yeni bir derle uğraşmak zorunda kalır.

Kahve falında ağlayan bebek görmek:

Kahve falında ağlayan bebek en genel anlamıyla bazı şikayetleri işitmek zorunda kalacağımız bir sürece girmeye işarettir. Faldaki bebek ağlaması aşırı derecede vurgulanmış ise  fal sahibi kişi büyük bir ihtimalle yakın zamanda birinin uzun süre şikayetlerini dinleyecektir. Bazen bebek ağlaması fal sahibinin hayatında kendisi için önemli fakat henüz reşit olmamış bir kişinin mutsuz olduğu ya da bazı sorunlarının olduğu konusunda uyarı içeriyor olabilir.

Kahve falında gülen bebek görmek:

Kahve falında gülen bebek güzel bir fırsatlara, güzel duyumlara ve mutlu başlangıçlara delalettir. Sonunda bizim için mutluluk ve hayır olan bir süreç yeni başlamaktadır ve bu süreçte büyüme ve ilerleme cereyan edecektir. Gülen bebek aynı zamanda çok güzel şeylerin hayatımıza girdiğine ve biraz sabırlı olursak daha güzel müjdeleri de alacağımıza işaret eder. Yeni bir işe giren bir kişi falında gülen bir bebek görmüş ise kariyerinde ileriki zamanlarda yükselecektir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page