top of page

KAHVE FALINDA BİLET GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Giriş

 • Para

 • Fırsat

 • Yenilik

 • Şifre

 • Çözüm

 • Başlangıç

 • Seyahat

 • Murada ermek

 • Nasibin açılması

 • Sorunun çözülmesi

 • Arananın bulunması

 • Bir şifrenin çözülmesi

 • Büyünün bozulması

 • Bir sırrın ortaya çıkması

 • Soruya cevabın gelmesi

 • Bilinmeyenin bilinir hale gelmesi

Kahve falında bilet görmek:

Kahve falındaki bilet yaşam yolculuğumuzda bir istikamete ilerlemek için aşılması gereken ilk engelin aşılmasının müjdecisidir. Bir kağıt materyali olmasından dolayı faldaki bilet bazen bir amaca ulaşmak için ihtiyaç duyulan bir dökümanın ele alınması, bazen diploma almak ya da vize almak gibi durumlara işaret edebilir. Bir başka deyişle, falında elinde bilet gören bir işin olması için arzu ettiği bir dökümanı eline alır.


Kahve falında bir biletin büyük, kabarık ya da falda çok fazla vurgulanıyor olması bu dökümanın bizim için çok önemli olduğu ve eninde sonunda elimize geçeceğinin müjdecisidir. Faldaki bilet ne kadar büyükse fal sahibinin eline geçecek giriş izni ya da doküman da o kadar değerlidir. Bu falın daha iyi yorumlanması için biletin nasıl görüldüğüne ve çevredeki objelere de bakmalıyız.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında birinin bir bilet uzatması:

Kahve falında birinin bir bilet uzatması hayatımızda yeni bir nasip kapısını açmak ya da bir süredir üzerinde uğraştığımız bir sorunu çözmeye delalettir. Falında bilet alan giriş iznini alır ve yeni bir şeye başlar. Kahve falında bir yere giriş biletini almak bir öğrenci için sınav geçmek ya da iş başvurusu yapan için olumlu cevap alacağına delalettir. Falında bilet alan kişi bazen yolculuğa çıkar ya da bir iş için bir yere gider. Devletten ya da yüksek bir merciden onay ya da izin alan kimse falında bilet aldığını görürse beklediği izin çıkar ve işi olur. Bazıları için kahve falında bilet almak yeni bir umut ışığı ya da olmayacak sanılan bir işin olacağına dair bir çözümün varmasına delalettir.

Kahve falında uçak bileti görmek:

Kahve falında uçak bileti görmek ya da uçak bileti almak fal sahibinin yücelmesi ya da kariyerde yükselmesi için büyük bir fırsat kapısı açılmasına ve yeni bir umuda işarettir. Kahve falında uçak bileti aynı zamanda kişinin hayatında bazı hızlı gelişmelerin olacağına ve fal sahibinin kariyerde hızla yükseleceğine işarettir. Uçak biletini alan hayatta yükselmek ve seviyesini arttırmak için önündeki en büyük engeli aşar ve kendisi için bundan sonra her şey farklı olacaktır.

Kahve falında bilet giriş izni almak ve hayatımızda yeni bir fırsat kapısı açmaya delalettir. Bilet nihai amaç, hedef ya da bir murada ermek ya da kişinin hayatında yeni bir sayfa açması için ihtiyaç olanın ele geçmesidir. Kısacası falımızda bilet görmek artık bir konuda vizenin alındığına ya da bazı engellerin ortadan kalktığına işaret eder. Falında bileti gören öğrenci yeni okula başlamak için girdiği sınavı geçer, bir iş kurmak isteyen yatırımcı ihtiyacı olan son kaynağı ya da parayı bulur, hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen her kimse falında bilet görürse bu yeni sayfayı açmak için ihtiyacı olan her ne ise kendisine verilecektir.


Bilet hayatımızda yeni bir sayfa açmak için bize verilen bir fırsat ya da onayın temsilcisidir. Sembolik olarak bilet ve anahtar falları birbirine benzer. Tarotta anahtar bulunan tüm kartlar bize izin veren ve yol açan kartlardır. Fakat Aziz kartında bulunan çapraz anahtarlar ise bir tıkanmışlığın ve giriş izninin alınamasının sembolüdür. Tarot ve bilinçaltı sembolizmi fal tabirleriyle aynı yorum dilini kullanır. Tarotta ya da kahve falında anahtar görmek bu yüzden tııkanmış yolların açılması, işlerin ya da nasip kısmetin açılmasına işarettir. Anahtarı gören kişi halledemediği bir işi halleder. Fakat kahve falında anahtarını kaybeden için yollar kapanır, işler tıkanır hatta nasibin ve şansın geçici bir süreliğine kapanması ihtimali vardır.


Kahve falında bilet bir problemin çözümünün nihayet varmasına işarettir ve bu çözümden sonra kişi için yeni fırsat kapıları açılacak ve dolayısıyla fal sahibinin hayatında bazı değişimler olacaktır. Kahve falında bileti alan bir muradına erer ve bir derdinden kurtulur. Bazıları için bu fal bir şifrenin çözülmesiyle alakalıdır. Çok uzun zamandır üzerinde uğraştığı bir soruya cevap arayan kişi falında bilet görürse kafasındaki soru işareti kalkacaktır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page