top of page

KAHVE FALINDA 1 RAKAMI

brokoli.png

Mesajları:

 • Fikir

 • İlham

 • Enerji

 • Yenilik

 • Liderlik

 • Öncülük

 • Değişim

 • Yaratıcılık

 • Hamilelik

 • Başlangıç

 • Yeni bir iş

 • Yeni bir ev

 • Girişimcilik

 • Yeni bir araba

 • Yeni bir sayfa

 • Davetsiz misafir

 • Yeni bir bakış açısı

 • Yeni biriyle tanışmak

 • Yeni bir karar vermek

 • Bir erkekten gelecek haber

 • Bebeği ana rahmine düşmesi

Kahve falında 1 görmek:

Numerolojide 1-9 arası tüm sayıların bir kişiliği ve karakteristik özelliği vardır. Her sayının karakteristik titreşimi onu benzersiz ve tanınabilir kılan sınırlı bir nitelik ve özellik yelpazesine sahiptir. Esasında her sayı bir insan gibi bir karakterdir.

 

Tüm bu numerolojik titreşimler ve sayıların enerjisi bazen bize rüyalarımız bazen kahve falı sembolleri aracılığıyla ulaşır. Her sayının pozitif nitelikleri olduğu gibi negatif nitelikleri de vardır. Bir sayıyı ters görmek onun negatif niteliklerini daha çok yansıtır. Peki numerolojik olarak 1 sayısı kahve falında karşımıza çıktığında bize hangi enerjiyi getirir? Yepyeni başlangıçları ve yaşamımızda açılan yeni sayfaları. Bazen bir ilham ya da yaratıcılık sayesinde yaşamımızda değişmek üzere olan bir şeylerden haber getirir.

 

Kahve falında tek basamaklı sayılardan 1 çok özel bir yere sahiptir. Manevi perspektiften bakıldığında 1 yaradılış sayısıdır ve diğer tüm sayıların çıktığı temel kuvvettir. Kendisinden önce gelen sıfır tam anlamıyla bir “hiçlik” ve “yokluk” sembolüdür. Bu yüzden kahve falında ya da rüyalarımızda gördüğümüz 1 hiç yoktan yapılacak bir başlangıç, aniden beliren ilham ya da yaşamımızda beklenmedik anda bize açılan bir kapının sembolüdür.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falındaki 1 aynı zamanda başlamak için en uygun yer ve zaman diliminde bulunduğunuza işaret eder. Bir şeye başlamak için uygun zaman mı sorusu için bir fal kapatıp karşınızda kocaman resmedilmiş biri gördüyseniz o işe başlayın. Çünkü 1 sayısı girişkenliğin ve yaratıcılığın sayısıdır ve yeni girişimler için uygun zaman diliminde bulunduğunuz mesajını getirir. Fakat, başarı için 1 tek başına yeterli midir? Elbette hayır. Çünkü başlamak bitirmek değildir. 1 yalnızca yeni başlangıçlar için size yardımcı olur, sürecin devamlılığını destekleyici bir sayı değildir. Bu süreci destekleyici olan sizin irade ve azminiz olmalı.

 

1 soyut olanı somuta dönüştürecek ilk itici gücün simgesidir. Bizi yataktan kaldıran mars gezegeni enerjisini temsil eder. 1 agresiftir, yaratmak ve üretmek için gerekli enerjidir. Kahve falınızda karşınıza çıktığında arzu ettiğiniz o başlangıcı yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz materyali size getirir. 1 her zaman ön plandadır, hiçbir sayıyı takip etmez, daima öndedir, diğer sayılar onu takip ederler. Belki de kahve falında karşınıza çıkan 1 sayısı size liderlik ve kendi çizginizde ilerleyeceğiniz müjdesini getirir.

Tüm bunların yanı sıra 1 rakamı büyümeye ve gelişmeye en müsait mistik güçtür. Başlangıçta tıpkı bir tohum kadar küçüktür ve tektir. Tıpkı bir tohumu tabiat anaya atarak ondan güzel verimler elde edebilmek gibi birin size sunduğu bu giriş kanalı enerjisini doğru kullanmayı bilirseniz çok büyük menfaatler elde edebilirsiniz. 1 bazen yalnızca bir fikirdir, fakat fikirler onlarla ilgili harekete geçmediğiniz sürece sadece küçük birer yapı taşı olarak bir yerlerde saklı kalacaklardır. Tıpkı çevrenizdeki büyük projeler, dev şirketler holdingler gibi. Onların hepsi aslında oluşumlarından önce “bir” sürecinden geçtiler. Bugün dünyanın en büyük şirketlerine bakın, bu şirketler yıllar önce birilerinin aklında yalnızca birer fikir değiller miydi? Kahve falında gördüğünüz bir de belki büyüme ve gelişme potansiyeli çok büyük olan bir projenin yalnızca başlangıç noktasına işaret etmekte.

 

Kahve falında birin bir diğer sembolik anlamı da bize bir sistemde “birinci” sırada yer alanla ilgili bilgi getiriyor olmasıdır. Yılın ilk günü, ayın ilk günü, haftanın ilk günü misali. Belki de bu tarihte bizim için çok büyük bir değişim olacak. Belki de bu gün yeni olaylar zincirinin yalnızca başlangıç noktası olacak. Kim bilir, belki de 1 elinize geçecek bir miktar paranın ilk rakamını işaret ediyor: 1000 lira ya da 1000 dolar gibi.

Bazıları itiraz edebilir ve sıfırın ilk sayı olduğunu söyleyebilir, ancak gerçek şu ki sıfır sadece bir eksiklik ya da hiçliktir. Sıfır fiziksel aleme değil ruhlar alemine ait bir sayıdır. 1 ise ruhsal alemden çıkış fiziksel aleme giriş sayısıdır. Bu yüzden kahve falında gördüğünüz 1 belki de size soyut olan bir şeyin çok yakın zamanda somutlaşmaya başlayacağı haberini getirmekte. Ya da bugün “yok” olan bir şey 1 sayısını gördükten sonra yaşamınızda “var” olmak üzere. Bu belki de aniden karşınıza çıkan biriyle yeni bir ilişki, ya da işsiz biri için aniden beliren bir iş fırsatı. Eğer bir sayısını falınızda gördüyseniz bilmelisiniz ki bugün belki bir şey yok ama her an “var” olabilir. Sadece bekleyin ve birin size ne getireceğini görün.

 

Numerolojide sıfır “yokluk” ve “boşluk” anlamı ile yüklüyken bir sayısı aslında tıpkı bu yokluk ve boşluk sürecindeki sakinliğin akabinde kaderin bizim için “başla” butonuna basmasına benzer. Birden öncesi daima fırtınadan önceki sessizliktir ve bazen bize “bir şeyler olmak üzere mesajını veren sayıdır”. Bir ise hareketlenmenin başladığı ve yönün belirlendiği noktanın simgesidir. Kahve falında bu sembolü gören için daha dün ortada hiçbir şey yokken bugün büyük gelişmelerin yaşanması ve kaderde bir yön değişimi söz konusu olur. 1 adeta davetsiz bir misafirdir. Hiç beklenmedik anda hayatımıza giren herkesin ya da her şeyin temsilcisi olabilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page