top of page

KAHVE FALINDA BİSİKLET GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Göç

 • Enerji

 • İlerleme

 • Yolculuk

 • Değişim

 • İlerleme

 • Taşınma

 • Beraberlik

 • Motivasyon

 • Durumsal değişim

 • Bireysel kararlar

 • Yaşam yolculuğu

 • Gidişatın hızlanması

 • İstikametin belli olması

Kahve falında bisiklet görmek:

Bisiklet gördüğümüz fallarda genellikle “iki kişilik yolculuk” teması bulunur. Taşıt araçları gördüğümüz falların tek ortak özelliği yaşam yolculuğumuzda bizi bir noktadan başka noktaya götürecek bir aracın artık bizim için vardığına işaret etmesidir. Fakat, görülen aracın büyüklüğü bu yolculukta bizimle hareket etme potansiyeli olan kişilerin çokluğuyla alakalıdır. Bisiklet ve motorsiklet gördüğümüz fallar da genellikle 2 kişilik yolculuklara atıfta bulunur.

 

Çift tekerlekli olan tüm araçlarda numerolojik olarak 2 sayısının mistik enerjisi de bulunmaktadır. Küçük bir araç olmasından ve sadece 1 ya da 2 kişiyi taşıyabilmesinden dolayı bisiklet ve motorsiklet gördüğümüz fallar bize bi iş için yalnızca 2 kişiye yer olduğunu ya da bu hareketin sadece bir yol arkadaşıyla yapılabileceğini önerir. Kahve falında bisiklet görmek ayrıca yaşam yolculuğumuzda hızımızı arttıracak kolaylaştırıcı bir araca kavuşmaya işarettir.

 

Kahve falında her ne kadar bisiklet gibi hızlandırıcı araçlar ve taşıt araçları birbirine benzer anlamlar içeriyor gibi görülse de yaşam yolculuğumuzdaki bu hareketlenme ve hız artışının daha farklı biçimde olacağının altını çizer. Örneğin, kahve falında tren yolculuğu bize daha az bireysellik ve gidişat kontrolü sunarken bisiklet gördüğümüz falda gidişatta kontrolün tamamen bize ait olduğunu anlarız. Trende kendimizi yolcu olarak gördüğümüz fallarda gidiş yönünü belirleme konusunda pek bir katkımız olmadığını bilmeliyiz. Tren yolculuklarında daha çok grup halinde aynı amaca gidiş teması yatar. Fakat bisiklet fallarında gittiğimiz istikamete ya tek başımıza ya da yanımızda sadece bir arkadaş alarak gideriz. Taşıt araçları fallarında seyahat ettiğimiz taşıtın büyüklüğü ve kaç kişiyi yanımızda götürdüğümüzü de hesaba katarak yorum yapmalıyız.

 

Kahve falında bisiklet aynı zamanda hayatta ilerlemek için sahip olduğumuz tüm kaynakların temsilcisidir. Hayatımızda bir noktadan diğer bir noktaya varmak için kullandığımız tüm araç gereçler, yeteneklerimiz ve aldığımız eğitimi de temsil edebilir. Gerçek hayatta nasıl bisiklet bizi bir noktadan diğer noktaya götürüyor ise bilinçaltı dilinde de aslında durum bundan farklı değildir. Bisiklet amaçlarımıza ulaşmak için kullandığımız her şeyin sembolü olabilir.

 

Kahve falında bisiklet aynı zamanda kişinin motivasyonu ve onu amacına iten tüm dürtülerin simgesidir. Kahve falında bisiklet gören kişi gördüğü bisikletin nasıl olduğuna da bakmalıdır? Eğer bisiklet eski ve zor çalışır durumda ise kişi aslında amacına doğru hareket etmeye çok istekli değildir, ya da onu amacına ulaştıracak donanıma sahip değildir. Belki de güncelleme ya da kendini yenilemeye ihtiyaç duyuyordur. Bisiklet son model ve güzel ise bu kişi amacına ulaşmak için ihtiyacı olan tüm güncel kaynaklara sahiptir ve bu kaynakların kullanılması gerekir. Tek yapması gereken o bisikletle istediği yere gitmektir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında bisiklet süren birini görmek:

Kahve falında bisiklet süren birini görmek bize değişim sinyalleri verir. Kişi şu anda nerede bulunuyor olursa olsun onun için ya mekan değişikliği ya da iş değişikliği söz konusu olabilir. Bu falı tüm umutların tükendiğini düşünen biri görürse bu kişi zor da olsa bulunduğu durumdan kurtulabilir ama yine de bu kurtuluş kişinin kendisine bağlıdır. Bisikletin çok eski ya da kırık dökük olması bu kurtuluşun zahmetli de olsa mümkün olduğuna, bisikletin gıcır gıcır ve güzel olması kurtuluşun daha kolay olacağına işaret eder.

Kahve falında bisiklete binmek:

Kahve falında bisiklete binmek ve bisikletle bir yere gitmek en genel anlamı itibariyle motivasyonun artması ve bir amaç uğruna ilk adımın atılmasına işaret eder. Bu falın yorumunda bisikletle nereye hangi hızla gittiğimize odaklanmalıyız. Hızlı bir şekilde istediği istikamete bisikletle varan kişi bir başarıya imzayı kimsenin yardımı olmadan atar. Falında bisiklette 2 kişi olduğunu gören ise bir amaca giden yolda yanında bir yol arkadaşı ve yardımcı bulur.

Kahve falında bisiklet tekerleği görmek:

Kahve falında bisiklet tekerlekleri, çark ve çember gibi 360 derecelik bir yuvarlağı esas alan objeler aslında devri daim fallarıdır. Bu fallar bize bir turu tamamlama ve bir sonraki tura başlamayla ilgili bilgiler verirler. Tıpkı 360 derecelik Zodyak çemberinin tüm burçları gezmesi ya da bir duvar saatindeki akrep ve yelkovanın 1 turluk hareketini tamamlaması gibi fal sahibinin görmüş olduğu çark objesi de aslında kendi hayatında bir turu bitirip yeni bir tura başlamasıyla ilgilidir.

 

Kahve falında bisiklet tekerleklerinin belirgin bir şekilde vurgulanması bir gidişatı hızlandırıcı yardımcı aracı ele geçirmeye delalet eder. Fakat bisiklet tekerlekleri fallarında gizli numeroljik bilgi bulunmaktadır. 4 tekerlekli araçların aksine 2 tekerleği bulunan bisiklet genellikle bir sürece 2 kişinin büyük katkısı olacağını ve bu hızlanmanın iki kişinin yardımından dolayı olacağı durumlarda görebileceğimiz fallardandır. Kısacası, bir kahve falında bisikletin 2 tekerleğinin vurgulanmış olması fal sahibinin yaşamında bir noktadan diğer noktaya varmasında 2 kişinin çok büyük katkısı olacağının altını çizer. Aslında bisikletin her bir tekerleği kişiyi amacına ulaştırmak için yardımcı olacak bir kişi ya da amacın temsilcisidir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page