KAHVE FALINDA BÖCEK GÖRMEK

Mesajları:

 • Bela

 • Sorun

 • Korku

 • Düşman

 • Fenalık

 • Tehlike

 • Dedikodu

 • Rahatsızlık

 • Kötü arkadaş

 • Düzensizlik

 • Kötü enerji

 • Hiljen eksikliği

 • Negatif enerji

 • Halledilmesi gereken sorunlar

Kahve falında böcek görmenin anlamı:

Kahve falında görülen böcek yüzleşmek istemediğimiz yönlerimizi ve korkularımızı sembolize eder. Aynı zamanda böcek ya da böcekler hiljen eksikliği, kirlilik ya da temizlenmeye ihtiyaç duyma metaforudur. Falında bu sembolü gören kişinin yaşamında temizlemesi ve kurtulması gereken bir şeyler bulunur. Bunlar bazen fiziksel anlamda yapılması gereken temizlik olabileceği gibi bazen zihnimizde yapılan negatif düşüncelerden arınma ve bazı negatif enerjilerden kurtulma anlamına gelebilir.


Semboller dilinde böcek “tiksinme” ve uzaklaşma hissini uyandıran her durumu temsil edebilir. Yaşam yolculuğumuzda gözümüze böcek gibi görünen herkes, her durum ya da her olay kahve falımızda karşımıza böcek kılığında çıkabilir. Böcek aynı zamanda fal sahibini huylandıran ufak tefek meseleler metaforudur. Falında böcek gören kişi büyük bir ihtimalle ertesi gün sinir bozucu bazı melelelerle uğraşmak zorunda kalacaktır. Kısacası kahve falında görülen böcek gerçek hayatta falın sahibini irite eden bazı durumların yaşanmasıyla yorumlanır.


Kahve falında böcek aynı zamanda fal sahibini rahatsız eden suçluluk, endişe ve korku gibi negatif duygulardan uzaklaşma isteğinin hatırlatıcısıdır. Bu falın sahibi kendine “hangi olumsuz duyguları yaşamımdan uzaklaştırmak zorundayım?” sorusunu sormalıdır. Çünkü falda gördüğü her böcek ya da böcekler onun bilinçaltını kirleten unsurların temsilcisidir. Bu tip fallarda böceğin büyük olması bu duyguların fal sahibini çok fazla etkilediği anlamına gelir.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falında böcekler görmek:

Kahve falında birden fazla böcek olduğunu görmek fal sahibinin çevresinde çok fazla faydasız kişi ya da zararsız arkadaşı olduğunu gösterir. Bazen bu böcekler sağlık sorunları, bilinçaltındaki negatif düşünceler ya da yaşamımızdaki zararlı alışkanlıkların sembolüdür. Bir başka deyişle kahvesinde böcekler olduğunu gören kişinin oturup yaşamını organize etmesi, neleri çöpe atması konusunda karar vermesi, hatta gerekiyorsa bazı zararlı arkadaşlıklarına son vermesi gerekir. Kahvede görülen böcek hiçbir zaman hayra yorulmaz bir semboldür ve daima pislik, temiz olmayan şeyler ya da yaşamımızdan uzaklaştırmamız gerekenlerin sembolüdür.

Bazıları için kahve falında görülen çok sayıda böcek yaşamda karşılaştığı engeller ya da bu engelleri getiren kişilerin sembolüdür. Fal sahibi özellikle bütün falın böceklerle kaplandığını görüyor ise yaşamıyla ilgili radikal değişiklikleri mutlaka yapmalıdır. Çünkü bu falın sahibinin yaşamında temizlenmesi gereken çok fazla alan ya da bilinçaltında çok fazla negatif düşünceler bulunmaktadır. Böcek aynı zamanda negatif enerji sembolü olduğu için bu falın sahibi kendisine iyi gelen ve pozitif enerji veren şeylerle daha fazla uğraşmalı ve tüm bu negatif enerjiden kurtulmalıdır.

Kahve falında böcek bazı kişiler için hiljenik olmayan ve kişiyi rahatsız eden bir gerçekliğe de delalet edebilir. Bu falın sahibi yakın zamanda mikrop ya da enfeksiyon kapması, geçici bir hastalığa yakalanması ya da tüm bunların dışında kendini temiz hissetmediği bir yerde bulunması ihtimali de oldukça yüksektir.


Kahve falında böcek görmenin bir başka olası anlamı ise fal sahibinin hayatında temizlemesi ya da düzene sokması gereken bazı şeylerin olduğudur. Bu falın sahibi tıpkı bir mekandaki böcekleri temizler gibi hayatından da neleri temizlemesi ve atması gerektiğine karar vermelidir. Atılması gerenler bazen evdeki faydasız ya da kirli eşyalar olabileceği gibi bazen insan zihnindeki negatif düşünceler olabilir. Falın sahibi bu falı öncelikle hayatından nelerin çıkartması gerektiğini bularak yorumlamalıdır.


Kahve falındaki böceklerin yorumu böceğin çeşidine ve fal sahibinin böcekten aldığı duyguya bağlı olarak da yapılmalıdır. Örneğin, karınca daima grup temelli organize meselelere ışık tutarken hamam böceği daima bizim için faydasız olanların ve yaşamımızdan çıkarmamız gerekenlerin sembolüdür. Bu çıkarılması gerekenler daima fiziksel alemimizde olmak zorunda değildir. Falında hamam böceği görenin çok ciddi bir bilinçaltı temizlemesine ihtiyacı olabilir.


Kahve falında görülen büyük bir böcek bazen hanedeki rahatsı edici bir birey ya da istenmeyen misafir sembolüdür. Özellikle bir istikamete bakan bir böcek zararlı ve dedikoducu bir kişiliktir. Bu tip falları daha iyi yorumlamak için böceğin nereye baktığına ve arkasına bakmalıyız. Çünkü böceğin arkası bu zararlı kişinin geçmişi ve geldiği yer hakkında bilgi verirken önü ya da bakış istikameti ne yapmayı planladığı hakkında bilgi verir.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.