top of page

KAHVE FALINDA BOĞA GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Güç

 • İrade

 • Hedef

 • Enerji

 • İnatçılık

 • Korkular

 • Arketip

 • Hareket

 • Zenginlik

 • Savaşmak

 • İri yarı bir erkek

 • Hedefe odaklanmak

Kahve falında boğa görmek ne anlama gelir?

Kahve falında boğa inatçılığı, güçlü iradeyi ve fiziksel gücü temsil eder. Sağlıklı ve iri bir boğa zenginlik, müreffeh bir yaşam, bolluk bereket ve yaşamın sağlam temeller üzerine oturtulması işaretidir. Boğayı güçlü ve sağlam görenin mal varlıkları artar, planları ve projeleri sağlamlaşır ve yaşamında istikrar olur.

Kahve falında boğa aynı zamanda bir erkeklik sembolüdür ve daima hanedeki bir erkeğe dair bilgi getirebilir. Bu durumda boğanın nasıl göründüğüne ve falın durumuna odaklanmalıyız. Cılız bir boğa hanedeki erkeğin sağlık durumu ya da maddi durumunun zorluğuna, güçlü bir boğa hanedeki erkeğin her şekilde durumunun iyiliğine işarettir. Bazen kahve falında bir hanede boğa görmek haneye bir erkek çocuğunun gireceğine ve bu erkek çocuğunun büyük adam olacağına işarettir.

Kahve falında boğayı yorumlamak için boğanın duruşu da hesaba katılmalıdır. Sakin duran bir boğa halin vaktin iyi olmasına, kızgın bir boğa kaynağı bir erkek olan durumun kontrolden çıkması ya da bir erkeğin ortalığı karıştırması sembolüdür. Kahve falındaki sakin boğa fal sahibinin yaşamında pasif bir erkeğin varlığına işaret eder. Küçük ya da yavru bir boğa hanede bir erkek çocuğa hamileliğe işarettir.

Kahve falında koşan bir boğa görüyorsanız bir erkekten size gelecek bir hamleye hazırlıklı olmalısınız. Bu fal bazen sinirli ya da dengesiz bir erkeğin saçma sapan hareketlerinden dolayı zarar görmeye de işaret edebilir. İyi beslenmiş ve sağlıklı bir boğa eğer bir erkekseniz konumunuzun ve durumunuzun iyiye gitmesine ve maddi durumunuzun artacağına işaret eder. Eğer bir kadınsanız ve sağlıklı ve güçlü bir boğa görmüşseniz eşinizin ya da babanızın maddi durumunun iyi gideceğini bilmelisiniz. Bir kadınsanız size bir boğanın bakıyor olması bir erkeğin sizde gözü olduğu anlamına gelir. Bu boğa size koşarsa bu erkekten ilanı aşk ya da bir hamle göreceksiniz.

Kahve falında öfkeli ya da azgın bir boğa genellikle hanede yaşayan bir erkeğin duygularının ya da hareketlerinin kontrolden çıkması ile ilgilidir. Bir erkeğin inatçılığı ya da sinirli tavırları falımızda bize boğanın hareketleri olarak görülebilir. Kahve falında bir boğanın ortalığı yıkması genellikle bir erkekten gelecek zarar ya da ziyana işaret eder. Reddedilmeyi ya da hayır cevabını kabul edememek, bir başarısızlığı kabullenememek ve kontrolden çıkmak gibi durumlar falımızda öfkeli bir boğa kılığında bize görülebilir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında güreşen boğalar görmek:

Kahve falında güreşen boğalar görmek günlük yaşamımızdaki tartışma ve kavgalara işaret edebilir. Boğa genellikle bir erkeğin sembolüdür. Dolayısıyla boğa güreşi hanedeki iki erkeğin çatışmasına işaret edebilir. Bazen bu çatışma hanede değil iş yerinde olabilir. Bir erkek için partnerine göz koyan başka bir erkek olması bazen kahve falında boğa güreşi olarak görülebilir. Kahve falındaki boğa güreşi bazen bir kadın için iki erkeğin mücadelesinin sembolüdür. Bir kadın falında iki boğayı güreşiyor görüyorsa iki erkek kendisi için çarpışır.

Kahve falındaki boğa güreşi aynı zamanda iç dünyamızda yaşanan çatışmaların simgesi de olabilir. İçimizden bir ses “evet” başka bir ses “hayır” derken falımızda boğa güreşi görebiliriz. Bazen boğa güreşi ikilemde kaldığımız durumlara ya da evet-hayır seçeneği arasında kaldığımız zamanlara işaret eder. Kısacası, boğa güreşi gerçek yaşamdaki çatışmalar ya da içsel çatışmaların işaretçisidir.

Kahve falında boğa öldürmek ya da ölü boğa görmek:

Kahve falında ölü boğa ya da bir boğayı öldürdüğünüzü görmek farklı şekillerle yorumlanmalıdır. Bu fal bazen bir erkekle ilgili meseleyi tamamen çözmek anlamına gelebileceği gibi bazen bir erkek düşman ya da rakibi yenmektir. Aynı kadına göz koymuş iki erkekten biri falında bir boğayı öldürdüğünü görürse o kadına karşı mücadeleyi kazanır. Bir kadın falında bir boğa öldürdüğünü görürse kendisine bir erkeğin ilgisi azalır ya da biter. Yolda ölü boğa ya da boğalar gören erkek işçi ya da işçilerini işten çıkarır.

Kahve falında boğalar görmek:

Kahve falında boğalar bu boğaların hareketlerine ve falın durumuna göre yorumlanmalıdır. Hayvan gördüğümüz fallarda aslında hayvanların hareket ve davranışları ortada dolanan düşünceler, olayların cereyan edişi ve bu olaylarla ilgili ayrıntıları ortaya koyar. Boğaların sakin olması kafamızda dolanan düşüncelerin henüz oturmamış olmasını temsil eder. Boğaların hareketli ve bir hedefe doğru koşuyor olması bazı hayallerin ya da arzuların olması için düşüncelerimizin var olduğuna işaret eder.

Boğa bağımsız hareket eden ve kontrol edilemeyen bir hayvandır. Dolayısıyla kahve falında görülen boğalar yaşamımızda kontrolden çıkmış durumları ya da kişileri temsil ediyor olabilir. Falınızda başına buyruk ve ortalığı dağıtan boğalar gördüyseniz belki de söz dinletemediğiniz evladınızla uğraşacaksınız. Ya da yaşamınızda bir türlü çözemediğiniz bir sorun uyandığınız gün de karşınıza çıkacak. Fakat endişelenmeyin, boğa falları vahşi hayvan falları kadar acımasız değildir. Yırtıcı bir hayvan olmayan boğa genellikle çözülmekte inat eden fakat sonunda çözebileceğiniz sorunları temsil eder.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page