top of page

KAHVE FALINDA BOZUK PARA GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Güç

 • Arzu

 • İstek

 • Fırsat

 • Enerji

 • İlham

 • Başarı

 • Finans

 • Kaynak

 • Yetenek

 • Maddiyat

 • Potansiyel

 • Materyalizm

 • Maddi başarı

 • Doyuma ulaşmak

 • Parasal meseleler

 • Para kazanma dürtüsü

 • Güçlü olduğunu hissetmek

Kahve falında bozuk para görmek:

Kahve falındaki bozuk para yaşamımızdaki para meselelerinin küçültülmüş ifadesi ve “ufak tefek para işleri” metaforudur. Aslında faldaki hem kağıt para ve hem de bozuk para maddi meselelerle ilgili bilgi getirirken bozuk para bu maddi meselelerin çok büyük olmayışının altını çizer.

 

Bozuk para gördüğümüz fallarda numerolojik ipuçları gizlidir. Örneğin kahve falında 5 adet bozuk para gören ertesi gün 5 sayısıyla ilgili ufak bir ayrıntı yaşayabilir. Ya da 5 kişiyi ilgilendiren parasal bir konuya kafa yorabilir. Kahve falında gördüğümüz paranın miktarı mutlaka yoruma dahil edilmelidir. Özellikle 1-9 arası rakamların vurgulandığı tüm fallar gizli numerolojik bilgiler içerirler. Bazen 2 lira aslında 2 kişiye ya da 2 kişiyi etkileyecek bir durumun altını çiziyor da olabilir.

 

Bozuk para gördüğümüz fallar genellikle sahip olduğumuz potansiyeli ve içsel güçlerimizi bize göstermek için numerolojiyi kullanır. Bir başka deyişle, farkında olmasak da kahve falında gördüğümüz paranın miktarına eş değerde bir yetenek ya da içsel güce sahip olabiliriz ve bu yetenekleri kullanarak meslek haline getirdiğimizde para kazanırız. Tabiki, kahve falındaki bozuk para yine de sembollerin mecazi dilini kullandığından sahip olduğumuz yeteneklerin değer ölçütleri hakkında tam isabet bilgi sunmasa da fallar bazen abartı dilini kullanmayı severler. Örneğin, bir çanta dolusu bozuk para bazen “çok kıymetli bir yetenek” ile eşdeğer olabilir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında bir çanta dolusu bozuk para görmek:

Bir çanta dolusu kağıt para gerçekte daha değerli olduğu için mecazi dili kullanan iç dünyamızda da aslında daha değerli yeteneklerin ve hazinelerin temsilcisidir. Bir çanta dolusu bozuk para görmek yine de bizim için maddi kaynak getirebilecek yetenekleri temsil etse de hiçbir zaman kağıt para kadar değerli yetenekleri temsil etmez. Bozuk para gördüğümüz fallar daima kağıt paranın küçültülmüş ve azaltılmış ifadesidir.

Kahve falında bozuk paralar görmek:

Kahve falında bozuk paralar genellikle “paraya dönüştürülebilecek yaratıcılık”  temasının altını çizer. Bu falın sahibi yaratıcılığını kullanarak insanlığın faydasına olacak bir şeyi inşa etme gücüne sahip olduğunun farkına varmalıdır. Bu fal bazıları için “çılgın ve çok tutulacak bir proje” ile ilgili olabilir. Ya da bu fal bize alıcısı çok fazla olan bir ürün ya da malın varlığından fakat henüz bu ürünün yapım aşamasına geçilmediğinden bahsediyor da olabilir. Fal sahibi kendisi için bunun ne anlama geldiğini anlamaya çalışırsa cevabı bulacaktır

Bozuk para gördüğümüz fallar oldukça etkileyici ve hayallerimize kavuşmayı müjdeleyen fallardır. Bu fallar maddi kaynaklarımızın yetersiz olmasından dolayı sahip olamadığımız şeylere artık sahip olacağımızı düşündürmesinden dolayı oldukça mutlu edici fallardır. Aslında bu fallarda gördüğümüz para sahip olduğumuz güç, enerji ve paraya dönüştürülebilecek tüm potansiyellerin kılık değiştirmiş halidir. Bir başka deyişle, kahve falında gördüğümüz bozuk para bize “paraya dönüştürülebilecek enerji” ile ilgili bilgi getirir. Elbette bozuk para gördüğümüz fallar ertesi gün elimize bir çanta dolusu para geçeceği anlamına gelmez fakat paraya dönüştürülebilecek tüm yetenek ve potansiyelin aslında elimizin altında olduğunun hatırlatıcısıdır.

 

Para gördüğümüz fallar bize bazen gerçek anlamda haneye para girişini müjdelerken bazen yaşamımıza para getirecek yeteneklerin içsel hazinelerin altını çizer. Bir çanta dolusu para gören kişi kendisini zengin edecek bazı yeteneklere sahiptir ve bu yetenekleri mutlaka değerlendirmelidir. Fakat sadece bir bozuk para gördüğümüz bir kahve falı bazen ufak bir nasibin haneye girişine bazen geliştirmemiz gereken ve bize para getirecek bir yeteneğe işaret eder.

 

Bozuk para gördüğümüz fallarda “ufak miktarda para” mesajı gizlidir. Bu bazen hanemize girecek ufak miktarda paraya işaret olabileceği gibi bazen bir projeyi başlatma adına ufak miktarda yatırım yapmamız gerektiğinin altını çizer. Falında bozuk para gören kişi bu sembolü çok iyi yorumlamalı ve çevresindeki objelere de dikkat etmelidir. Fala bakan kişi bozuk para sembolünden aldığı enerjiye göre yorumu yapmalıdır.

 

Falında sürekli bozuk para gören bir kişi için iki ihtimal bulunur: Birincisi bu kişi eğer paraya aşırı derecede ihtiyaç duyuyor ve sürekli parayı düşünüyorsa falını tabir etmemelidir çünkü bu bilinçaltının bir nevi olumlu aldatmacasıdır ve kendisini bu düşünceden kurtarmak ve rahatlatmak amaçlı ufak bir “doyuma ulaştırma” çabası içine girmiştir. Eğer kişi için bu durum söz konusu değilse ve falında sürekli para görüyor ise iç dünyasında henüz keşfedilmemiş ve keşfedildiği taktirde kendisine maddi menfaat getirecek büyük bir potansiyel bulunmaktadır. Falında sürekli bozuk para gören kişi yeteneklerine, mesleğine ya da yaratıcılığına odaklanırsa içindeki bu cevheri bulur ve zengin olur. Çünkü kahve falında bozuk para görmek aslında görülen para değerinde bir güce ya da yeteneğe sahip olmaya delalet eder.

 

Tüm bunların yanı sıra bozuk para gördüğümüz fallar aslında yaşam yolculuğumuzda aldığımız ödül ve cezalar hakkında da bilgi sunarlar. Kahve falında evimizde, çantamızda ya da bir yerde para görmemiz daima kaderin bize sunduğu bir sürpriz, ödül ya da fırsatı temsil eder. Bununla beraber içi boş bir çanta ise bunun tam tersine para kaybı ya da ceza temasını ele alır. Para daima fiziksel alemde bir “başarı ölçütü” objesidir ve parasızlık ise bunun tam tersine “başarısızlık” algısıdır. Dolayısıyla falında parayı gören umduğunu bulurken cüzdanını boş gören eli boş döner ya da bir teklifi reddedilir. 

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page