top of page

KAHVE FALINDA BROKOLİ GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Rızk

 • Nasip

 • İyilik

 • Şans

 • Sağlık

 • Hediye

 • Büyüme

 • Güzellik

 • Beslenme

 • Kazanımlar

 • Faydalı işler

 • Haneye girenler

Kahve falında brokoli görmek ne anlama gelir?

Kahve falında brokoli görmek yaşam yolculuğunuzda size sunulmuş bazı kaynakları sembolize eder. Tıpkı yemek yaparken kullanabileceğiniz kaynaklar gibi kahve falındaki brokoli, diğer sebzeler ya da malzemeler bir projenin oluşturulması için kullanımınıza sunulan tüm kaynakları temsil ediyor olabilir. Tüm bu malzemeler aslında bir projeyi oluşturmanız için kullanabileceğiniz yapı taşları, ihtiyaç duyduğunuz materyaller ve kombine edebileceğiniz her şeye işaret edebilir.


Falda karşınıza çıkan brokoli ya da diğer faydalı sebzeler aynı zamanda yaşamınıza giren enerjiler, kaynaklar ve bu kaynakların kullanımına dair bilgi getirir. Bir brokolinin falda muazzam ve kabarık çizilmesi fayda sağlayacağımız bir şeye ya da bir menfaatin bize sunulmasına işaret eder. Yine buna benzer şekilde yarısı yenmiş ya da yarısı olmayan brokoli bazen ortalık ya da umulanın yarısını almaya delalettir. Brokoliden aldığınız enerji negatif ise veya kahve falındaki brokoli gözünüze güzel görünmüyor ise yaşamınıza girecek yeni bir borç ya da derde hazır olmalısınız.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Faldaki brokoli aynı zamanda yaşamda daha iyi seçimler yapmak ve faydalı tekliflerle ilgilidir. Bu tip semboller yaşamınıza girecek tüm iyiliklerin ve güzelliklerin alameti olabilir. Brokoli ve benzeri sağlıklı sebzeler günlük aktiviteleriniz için enerji ve güç kazanmanıza yardımcı olur. Sebzeler aynı zamanda büyüme ve gelişme için tüm ihtiyacın karşılanması ve ihtiyaç duyulan materyalleri elde etme metaforudur. Brokoli de diğer sebzeler gibi bir ham madde ya da kendimizi beslemek ve geliştirmek için kullanacağımız bir kaynağı sembolize eder. Fakat semboller dilinde ve rüyalar aleminde altı çizilen beslenme fiziksel beslenmeyle ilgili değildir. Kendini geliştirmek, bilgi edinmek ya da donanım kazanmak gibi kendimiz için yapabileceğimiz her iyilik ruhsal boyutta beslenmedir. Brokoli ve diğer sağlıklı sebzeler de güzel alışkanlıklara ve kendimizi ruhsal anlamda geliştirmek için kullandığımız tüm kaynaklara işaret edebilirler.


Kahve falında brokoli dolgun, güzel ya da kaliteli belirmiş ise çok çaba harcamadan büyük bir başarı elde edersiniz. Kahve falında bir sepet dolusu brokoli ise bir sonucu elde etmek için ihtiyaç duyacağınız kaynakların sizi kendiliğinden bulacağının alametidir. Başarıya ulaşma arzusu içinde iseniz tek yapmanız gereken bu kaynakları kullanmak olmalıdır. Biraz da yaratıcılık ve yetenek eklerseniz başarı harika olur.

Bu tip fallar bazen yaşamın bize sunduğu kaynaklar ve “al bu kaynakları kullan” dediği sestir. Güzel bir brokoliyi kahve falında görene güzel bit teklif sunulur. Kahve falındaki brokoli ya da diğer sebzelerin çürük, bozuk ya da kötü görünüyor olmaları iyiye alamet değildir. Bu bazen kötü işçilik, ucuza kaçmak ya da özen gösterilmeden yapılan işlerden dolayı kötü sonuçlar alma alametidir. Ya da elimizin altındaki ham madde ya da kaynakların güzel projeler oluşturmamız için uygun ya da dayanıklı olmadıkları konusunda bize mesaj getirirler. Kahve falındaki bu çürük brokoli ya da sebzeler ayrıca özensizlik ya da sabırsızlık sonucu başarısız projeler oluşturma alametidir.

 

Kahve falında brokoli ya da diğer sağlıklı sebzeler evrenin bize sunduğu şans ve hediyelere de işaret edebilir. Evren bize başarıyı direk sunmaz, başarıya ulaşmamız için merdivenin basamaklarını sunabilir. Bazen de yalnızca başarıyı inşa etmemiz için ihtiyaç duyduğumuz ham maddeleri. İşte buna benzer bir durumla karşı karşıya iseniz falınızda brokoli ya da diğer sağlıklı sebzeleri görebilirsiniz. Sağlıklı sebzeler daima sizin faydanıza olacak materyallerdir ve bu fallar iyi huylu fallardır. Fakat sebzelerin solmuş olması hafif bir acı ya da üzüntü alameti olabilir.


Kahve falında görülen brokoli ve diğer faydalı sebzeler tüm bunların yanı sıra yaşamımızdaki detox evrelerine işaret eder. Zararlı olanlardan kurtularak bunların yerine faydalı olanları yaşamımıza dahil ettiğimiz zamanlarda kahve falımızda ya da rüyamızda brokoli sembolü görebiliriz. Kahve falındaki brokoliler ayrıca temel ihtiyaçların karşılanması, aranan paranın ya da materyalin bulunması alametidir. Fakat brokoli sevmeyen ya da brokoliden nefret eden birinin kahve falında brokoli ya da çok fazla brokoliler görmesi sevmediği şeylere bir süreliğine katlanmak zorunda olduğunun altını çizer.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page