top of page

KAHVE FALINDA BÜYÜK ABDEST GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Atık

 • Atmak

 • Engel

 • Arınmak

 • Faydasız

 • Kurtulmak

 • Vedalaşmak

 • Son vermek

 • İtici bulmak

 • İstenmeyenler

 • Ruhsal temizlik

 • Sorun gidermek

 • Artık istememek

 • İşe yaramayanlar

 • Boktan bir durum!

 • Baskıdan kurtulmak

 • Kötülüklerden kurtulmak

 • Yaşamı bloke edici durumlar

 • Yük ve sorumluluklardan kurtulmak

Kahve falında büyük abdest görmek:

Büyük abdest fallarının özünde “fazlalıklardan kurtulmak” teması yatar. Bu tip fallar genellikle iç dünyamız tarafından “artık madde” ya da “işimize yaramayanlar” olarak kabul edilenlerin hayatımızdan ve sistemimizden atılarak iç dünyamızda rahatlamaya sebep olmasını temsil eder.

Kahve falında büyük abdest negatif enerji ve faydasız işlerden kurtulmanın sembolüdür. Kahve falında büyük abdest aynı zamanda bize itici, gereksiz ve faydasız gelen bir şeyden kurtulmuş olmanın temsilcisidir. Eğer kahve falında büyük abdest görmüş isek bu bir nevi hayatımızdan kendi rızamızla çıkardığımız ve gözümüze “pis görülen” bir şeylerin simgesidir.

Kahve falında büyük abdest aynı zamanda eskimiş, işe yaramayan ve zamanla artık istemediğimiz şeylerin doğal yollardan hayatımızdan çıkmasının sembolüdür. Kahve falında kendi büyük abdestine bakan aslında hayatından çıkardığı ve bilinçaltı tarafından “gereksiz” görülen bir şeye bakar. Bu sembolü daha iyi yorumlamak için falın senaryosuna ve kişinin kahve falından aldığı etkiye de bakılmalıdır.

Kahve falında büyük abdest istenmeyen durumlar ya da sorunlar hakkında bilgi getirir. “Büyük abdest” kelimesi bilinçaltı dilinde istenmeyen, atılmak istenen ya da kurtulmak istenen bir durumdur. Kahve falında görülen büyük abdest aslında gerçek hayatta kurtulduğumuz baskıların ve sorumlulukların sembolüdür.  Bazıları için bu fal bir nevi ruhsal temizlik ya da arınmaya delalet eder. Falında büyük abdestini tuvaletin dışında evde ya da olmaması gereken bir yerde gören için bu anlam geçerli değildir. Bu durumda fal sahibi çözdüğünü sandığı bir sorunu aslında geleceğe erteler ya da başkasının üzerine yıkar.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında kaka yapan birini görmek:

Fal yorumculuğunda vücudumuza giren her şey aslında hayatımıza girenlerin, vücudumuzdan çıkanlar ise hayatımızdan çıkanların sembolüdür. Kahve falındaki büyük abdest ise hayatımızda bizi rahatsız eden tüm negatif enerjilerin sembolüdür. Bu yüzden kahve falında kaka yapmak negatif enerjiden arınmak, sorumlulukların azalmasından dolayı rahatlamak ya da hayatımızdan bir şeyleri çıkarmış olmaktan duyulacak rahatlığın sembolüdür. Bu sembolü gören hayatındaki tüm blokelerden ve engellerden kurtulur ve yaşam yolculuğunda hızı artar. Kahve falında görülen büyük abdest aynı zamanda negatif enerjilerin ve olumsuzlukların simgesidir. Dolayısıyla kahve falında kaka yapmak tüm negatif enerjilerle vedalaşmanın müjdecisidir.

Kahve falında büyük abdest aynı zamanda gözümüze “pis” ya da itici gelen her şeyin, hatta sevmediğimiz insanların temsilcisi bile olabilir. Bu yüzden kahve falında kaka yapan kişi tez zamanda hoşuna gitmeyen bir durumdan ya da sevmediği bir insandan kurtulduğunu anlayarak sevinebilir. Örneğin, falımızda kaka yaptığımızı gördükten sonraki gün iş yerinde hiç sevmediğimiz birinin işten çıktığını öğrenmemiz mümkündür. Bilinçaltı diliyle aslında kahve falındaki büyük abdest gözümüze çirkin gelen ya da nefret ettiğimiz her şeyin sembolüdür. Bu yüzden bu fal nefret ettiklerimizle vedalaşmanın müjdesini verir.

Kahve falında herkesin içinde kaka yapan birini görmek:

Kahve falında herkesin içinde kaka yapan birini görmek bazıları için utanç verici olduğunu düşündüğü bir durumla karşılaşmak ya da bir sırrın herkes tarafından duyulması anlamına gelir. Fakat bu fal her zaman böyle yorumlanmaz. Falında herkesin önünde kaka yapan kişi farkında olmadan başkalarına itici ya da yanlış gelen hareketlerde bulunur. Bu falın sahibi etik olmayan bazı davranışlar yapar ya da birileri tarafından kınanır. Kahve falında insanların içinde kaka yapmak aynı zamanda bir skandalın başrol oyuncusu olmak ya da bir hareketin toplum tarafından tepki çekmesi ve ayıplanmaya delalet eder.

Kahve falında kaka temizleyen birini görmek:

Kahve falında kaka temizleyen birini görmek ayıp kapatmak ya da bir şeyin üstünü örtmeye çalışmaya delalet eder. Bazıları için bu fal çok meşakkatli bir işi ya da bir sorunu halletmektir. Tüm bunlara ilave olarak kahve falında kaka temizlemek hayatı düzene sokmak, gereksiz şeylerle vedalaşmak ve geleceğe dair olumlu kararlar almaya delalet eder. Kahve falında kaka temizlemek oldukça hayırlıdır ve tüm sorunların teker teker hallolacağını da müjdeler. Falında kaka temizleyip ortalığı tertemiz yapan kişi tüm sorunlarını halleder ve tüm borçlarını öder ve rahatlar.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page