top of page

KAHVE FALINDA CADI GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • İftira

 • Fitne

 • Büyü

 • Tuzak

 • Çirkin

 • Metres

 • Huysuz

 • Entrika

 • Bencil biri

 • Kötü şans

 • Kıskançlık

 • Kaynana

 • Sinir bozucu

 • Kötü niyetli biri

 • Sevilmeyen biri

 • Kötü kalpli bir kadın

Kahve falında cadı görmek:

Kahve falında cadı bilinçaltımız tarafından inşa edilen “kötü kalpli bir kadın” arketipidir. Masallarda ve filmlerde elinde süpürgesiyle dolanan ve hayatının tek amacı kötülük yapmak olan bu arketip falımızda karşımıza çıktığında genellikle yaşamımızdaki bencil, huysuz, kötü kalpli ve sevmediğimiz kişilere işaret eder. Bir başka deyişle, tüm bu karakteristik özelliklere sahip biri kahve falımızda bize cadı kılığında görülürler.


Kahve falında görülen cadı bazen “kötü şans” ve “lanetlenmiş olmak” temasının altını çizer. Sürekli işlerini sonuna kadar getirip bir türlü tamamlayamayan ve şanssızlık, büyü, nazar, kem göz gibi olgulardan etkilendiğini düşünenler bu sembolü görebilirler. Cadı, hayatımızdaki tüm olumsuzlukların ve negatif enerjinin simgesi olabilir ve kötüye dair her şeyi temsil edebilir. Bununla beraber, kişinin yaşamındaki “kötü” algısı görecelidir ve bazıları için cadının tanımladığı “kötü” faydasız ya da kıskanç arkadaşlar da olabilir. Kısacası, bu falın sahibi hayatından çıkması gereken sevimsiz birinin varlığından rahatsız duymaktadır.


Kahve falındaki cadı aslında yaşamımızı zorlaştırmak ve bize kötülük yapmak için hayatımıza giren herkesin ya da her şeyin temsilcisi olabilir. Cadı her ne kadar dişil bir arketip olarak karşımıza çıksa da nadiren bir erkeği ya da bir durumu işaret edebilir. Kahve falındaki cadı genellikle yaşamımızdaki bencil kişiler, bize katkıda bulunmanın aksine bizden bir şey almaya gelen bireyler ya da hayatımızdaki ilerleyişimizi durdurmaya yönelik davranışlarda bulunan bireyleri temsil eder. Cadıyı kahve falında görenin işlerine engel olan biri vardır.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında ölü cadı:

Kahve falında ölü bir cadı görmek olumlu gelişmelerin müjdecisidir. Kahve falında gördüğümüz cadı daima kötü kalpli kişilerin ya da yaşamımızda bize zarar veren tüm olguların temsilcisidir. Dolayısıyla cadıyı ölü görmek bu kişileri hayatımızdan çıkarmaya ya da onlardan gelecek zararları bertaraf etmeye delalet eder. Eğer cadı yaşamımıza zarar veren bir olgu ya da sürecin temsilcisi ise cadıyı ölü görmek bu sürece son vermeye işaret eder. Kahve falında cadıyı ölü görmek aynı zamanda sorun çözmek ya da bize zarar verecek bir tehlike veya düşmanı etkisiz hale getirmeye delalet eder.

Kahve falındaki cadı bazen hastalıkların ya da uğursuzluklarda dolu süreçlerin işaretçisidir. Dolayısıyla kahve falında ölü cadı gören eğer hasta ya da uğursuz bir dönemden geçiyor ise kurtulur ve rahatlar. Kahve falındaki cadı yaşamımızı zorlaştıran ve bize kötülük yapma amaçlı herkesi ya da her şeyi temsil edebildiğinden ölü cadı daima iyiye alamettir ve kötülüklerden kurtulmanın alametidir.

Kahve falında cadı süpürgesi görmek – kahve falında süpürgeli cadı görmek:

Kahve falında süpürgeli cadı ya da süpürgesiyle uçak cadı görmek kötü niyetli olarak nitelendirebileceğimiz birilerinin çok yakından bizi izlediği ve her an hamle yapabileceği konusunda uyarıdır. Bazen cadı süpürgesi yüzümüze gülen gizli düşmanların kendilerini göstermeden yaşamımızdaki bazı olguları takip ettiklerinin altını çizer. Bu tabir cadıyı değil sadece süpürgesini gördüğümüz zamanlarda geçerlidir. Kahve falında süpürgeyle uçan bir cadı görmek ise bilinçaltımızdan bize gelen “düşman iş başında” mesajıdır. Bu falın sahibine birileri bir kötülük ya da entrika planları yapmaktadır ve dikkatli olmak gerekir. Evinin çevresinde bir cadının süpürgeyle turlar attığını görenin hanesine sorun çıkartabilecek bir kadının varlığı hissedilir. Bazen cadı “metres” temsilcisidir ve haneden evli bir erkeğin hayatına girmeye çalışan bir kadını da temsil edebilir.

Masallarda ya da filmlerde gördüğümüz cadı fiziksel anlamda genellikle çirkin, yaşlı ve sevimsizdir. Dolayısıyla, falımızda beliren cadı da yaşamımızda fiziksel olarak bu özelliklere sahip birini temsil ediyor da olabilir. Tüm bu fiziksel özelliklerinin yanı sıra cadı daima kötü kalpli, entrikacı, sevilmeyen ve kötü işler peşinde koşan fesat biridir. Bu yüzden fal sahibinin hayatında bu özelliklere sahip birinin de temsilcisi olabilir. Kısacası, her bireyin bilinçaltındaki “cadı” tanımlaması farklıdır ve bu falın yorumu öncelikle cadının fal sahibinin iç dünyasında neyi ifade ettiğini anlayarak yapılmalıdır.


Tüm bunların yanı sıra kahve falındaki cadı yaşamımızdaki gizliden gizliye kötüye giren süreçlerin uyarıcısı da olabilir. Tıpkı, gizlice büyü yapan ya da kötülük peşinde olan ve siyah kıyafetinin içine gizlenmiş bir cadı gibi yaşamımızda da arka planda haberimiz olmadan hızla ilerleyen bazı negatif olgular bulunabilir. Kahve falında cadının gizli işler çevirmesi ya da büyü yapması belki de fal sahibinin henüz haberdar olmadığı kötü anlamdaki gelişmelerin uyarıcısıdır. Kahve falındaki cadı her zaman bir bireye işaret etmek zorunda değildir. Bazen kötü ya da uğursuzluklarla dolu bir sürecin ta kendisidir.


Kahve falındaki cadı aynı zamanda gözümüze “çirkin” ya da “kötü” görülen ve hayatımızda istemediğimiz, bizi rahatsız eden herkesin ya da her şeyin temsilcisi olabilir. Cadı, bazen sevmediğimiz bir partner, nefret ettiğimiz şirketin kadın yöneticisi hatta yaşamımızda bizi rahatsız eden sevimsiz bir sürecin ta kendisi bile olabilir. Kısacası, cadı “istenmeyen kadın” arketipi ya da “istenmeyen gelişme” olgusudur. Bu falın sahibi yaşamında kendisine zarar veren ve istemediği her ne ise onu teşhis edip hayatından çıkarmalıdır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page