top of page

KAHVE FALINDA CANAVAR GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Sınav

 • Düşman

 • Korkular

 • Tehlike

 • Savaş

 • Zorluk

 • Rekabet

 • Çatışma

 • Çekişme

 • Yarışma

 • Mücadele

 • Zorlu bir rakip

 • Tehlikeli bir süreç

 • Kaybetme korkusu

 • Yenmek ya da yenilmek

Kahve falında canavar görmek:

Kahve falı ve semboller dilinde canavar sembolü düşman, engel ya da zorluk metaforudur. Canavar sembolü genellikle karşımıza yok edici bir unsur ya da tehlike çıktığında belirir. Fal sahibi, ya kendisini yok edecek bir tehlikenin varlığından korkmaktadır ya da önünde bir düşman durarak yaşam yolculuğunda ilerlemesini engellemektedir.

 

Kahve falında canavar sembolü genellikle sorunlar büyüdüğünde ya da düşmanlar güçlendiğinde karşımıza çıkar. Bu falın yorumlanmasında dikkat edilmesi gereken unsur canavarın ne kadar büyük ya da kabarık olduğu (hacmi), falın neresinde yer aldığı ve çevresindeki sembollerdir. Falın merkezinde büyük bir canavar şimdilik tüm sorunları bir yana bırakarak tek soruna odaklanmamız gerektiği konusunda bize mesaj getirir. Bir canavar ufak bir ayrıntı olarak falımızda resmedilmişse ortada büyük bir sorun yoktur.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında canavarla dövüşen birini görmek:

Kahve falındaki canavar aynı zamanda var olmayan şeylerin zihnimiz tarafında var gibi algılandığı mesajını verebilir. Belki de negatif düşüncelerin etkisinde kendi canavarınızı ya da canavarlarınızı yaratmaktasınız. Sürekli tekrar edilen negatif cümlelerin yaşamınızda birer kehanet oluşturduğunu unutmamalısınız. Örneğin, sürekli “ben şanssızım” derseniz bir süre sonra şansınızı kapatacağınızdan emin olun.

 

Kahve falında canavar görmek aynı zamanda korkularla ya da düşmanla yüzleşmeye delalettir. Bazıları için kahve falında canavar engel, zorluk ya da kaderde mutlaka aşılması gereken zorlu bir süreçtir. Bir kişi falında büyük bir canavar görürse iş hayatında ya da bir yerde bir düşmanıyla ya da hoşlanmadığı bir kimseyle karşılaşır. Bazen, sevmediğimiz bir kişiyle yolda ya da bir yerde karşılaşmadan önce falımızda canavar sembolü görebiliriz.

Kahve falında canavardan kaçan birini görmek:

Kahve falında canavar aynı zamanda zorlu bir sürece girmek ya da zor bir işin üstesinden gelmekle alakalıdır. Fal sahibi boyundan büyük bir işe kalkışmak zorunda kalabilir ya da kendisin kapasitesini zorlayacak kadar zorlu bir görev verilecektir. Bazen canavar kendinden daha güçlü ya da donanımlı bir düşman veya rakibi alt etmek zorunda kalacağımız süreçlere işaret eder. Bu süreci geçmenin tek yolu fiziksel güç ve zorbalık değil aklı kullanmak olacaktır.  

 

Kahve falında canavar gören canavardan çok onu nasıl gördüğüne odaklanmalıdır. Zararsız gibi duran ya da fal sahibine zarar vermeye hiçbir niyeti yok gibi sakin duran bir canavar hassas bir duruma işaret eder. Belki bugün görünürde her şey normaldir ya da ortada bir tehlike yoktur fakat ufak bir hata çok ciddi sonuçlara ya da kayıplara yol açabilir. Kahve falında sevimli bir canavar görmek düşmanla barışmak ya da uzlaşmaktır.

Kahve falında canavarla dövüşen birini görmek düşmanla bir mücadeleye girmek, koltuk savaşı ya da laf dalaşıdır. Bir erkek falında bir canavarla dövüştüğünü görürse bir kadın için başka bir erkekle mücadeleye girebilir. Bir canavarın kendisini yediğini ya da öldürdüğünü gören kişinin düşmanı kendinden daha güçlü ya da daha donanımlıdır bu yüzden düşmana yenilir. Bu sembolü gören iş hayatında bir kariyeri aşk hayatında da partnerini başkasına kaptırır. Bir kadın falında bir canavarla dövüşüp yenildiğini görürse partneri onu kendisinden daha güzel bir kadın için terk eder.

 

Kahve falında canavarla dövüşen kişi aynı zamanda kendisini sevmeyen biri ya da bir düşmanı tarafından bir fenalığa uğrar. Canavarla dövüşürken yaralanan ve vücudunda kan gören kişi bir kişi yüzünden maddi zarara uğrar ve cebinden para çıkar.

 

Kahve falında saldıran bir canavar düşmandan gelecek fenalıktır. Bir erkek için canavarla dövüşmek başka bir erkekle mücadeleye girmektir. Bir kişi bir canavarın kendine durduk yere saldırdığını görürse bir iftiraya uğrar ya da düşman tarafından kendisine zarar verilmeye çalışılır. Canavar saldırısına uğrayarak canavar tarafından yakalanan düşmana bir koz verir.


Kahve falında canavardan kaçan korkularından ya da sorunlarından kaçar. Bu sembolü gören kişi bazı sorunları halletmek yerine onları sürekli erteleme yolunu seçmektedir. Sürekli falında bir canavardan kaçan biri için artık korkularla yüzleşmek zamanı gelmiştir. Bu kişi korkularıyla yüzleşir ise sorunlarını çözecektir ve bu sembolü bir daha görmeyecektir. Kahve falında kaçtığı canavar tarafından yakalanan kişinin düşmanı kendisine çok yaklaşır. Bu falı bir kadın görür ise cinsel tacize uğrama ihtimaline karşı dikkatli olmalıdır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page