KAHVE FALINDA CENAZE GÖRMEK

Mesajları:

 • Son

 • Bitiş

 • Hazırlık

 • Değişim

 • Farkındalık

 • Kabullenme

 • Yeni kurallar

 • Yeni bir karar

 • Farkına varmak

 • Ortam değiştirmek

 • Sonun başlangıcı

 • Aniden beliren ilham

 • Geçmişe set çekmek

 • Bir gerçeği öğrenmek

 • Bir yerden bir yere göç

 • Her şeyin bir anda değişmesi

 • Gözlerinin kör olduğunu anlamak

Kahve falında cenaze görmek:

Kahve falında cenaze görmek yaşamımızdaki kapanmış sayfaların ve bir daha geri dönüşü mümkün olmayan durumların işaretidir. Kahve falında cenazeyi gören kişi geçmişe set çekmeli ve bir yolun artık sonuna gelindiğini kabul etmelidir.

 

Faldaki cenaze bazen korkutucu olabilir ve yapılacak en büyük hata bu sembolü birinin öleceği şeklinde yorumlamak olacaktır. Semboller dilinde ölüm aslında fiziksel boyutta son bulan bir şeyin simgesidir. Dolayısıyla cenaze gördüğümüz kahve falları bize fiziksel anlamda tabuta koyulması gereken her şeyden bahsediyor olabilir. Belki biten bir ilişki ya da vedalaşmamız gereken bir meslek olabilir. Fal sahibi neyi tabuta koyması gerektiğini kendisi anlamaya çalışmalı.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falında cenaze aynı zamanda bir sonun ve bitişin ardından kişide oluşan inkar mekanizmasından kurtuluş evresinin simgesidir. Bu fala  göre kişinin hayatında öncelikle bir şey tam anlamıyla son bulmuştur ve cenaze bu sonun artık fal sahibi tarafından kabul edilmeye başlandığı aşamada görülen bir semboldür. Bu fal aynı zamanda bir hayattan başka bir hayata ya da bir mekandan başka bir mekana göçün başlayacağı evreye girişin simgesidir. Tıpkı kişinin fiziksel alemden ayrılıp manevi aleme yolculuk yapması için cenazesinin belirmesi gibi fal sahibinin hayatında da bir şey  tam anlamıyla son bulmuş ve yepyeni bir hayata başlamaya hazırlık yapmaktadır.

 

Kahve falında cenaze aynı zamanda geçmişle bağları koparma ve geçmişe tam anlamıyla bir set çekme aşamasında görülen semboldür. Fal sahibi geçmişle bağlantısını tam anlamıyla koparmaya karar verir ya da bir şeylerin bittiğini artık kabullenir ve geleceğe yönelik ilk adımını atar. Atılan bu adım bazen ilk hamleyi yapmak bazen sadece bir karar vermektir. Fakat bu kahve falından sonrası kişi için çok farklı olacaktır. Bu sembolü görmek kişinin geleceğe dair verdiği bir karara doğru merdivenin ilk basamağına basması gibidir.

Kahve falında cenaze görmek aynı zamanda büyük değişimlerin, farklı bir mekana gidişin ya da daha önce hiç karşılaşılmadık kanun ya da kurallarla karşılaşmanın alametidir. Bu sembolü gören bazen fiziksel alemde bazen manevi olarak bir göç hazırlığına girer. Fiziksel alemde göç ediyor ise daha önce hiç gitmediği bir memlekete yolculuk yapar ve alışılmışın dışında bir memlekette farklı kanunlar, farklı insanlar ya da farklı zihniyetlerle tanışır. Bu göç bazen iş hayatında kariyer değişimi ya da bir şirketten başka şirkete gidiş ya da sektör değiştirmek ve daha önce alışılmış olanın dışında kendini bambaşka bir ortamda bulmaya delalettir.

 

Tüm bunların yanı sıra kahve falında cenaze görmek bağlantı kesilmesi ya da biriyle bağları koparmak olarak yorumlanabilir. Semboller dilinde birini tabuta koymak, örneğin bir kadın için partnerinden kesin ve net olarak ayrılmak (bağlantıları koparmak) anlamına gelebileceği gibi başka biri için eski işine ve iş yerine veda etmek anlamına da getirilebilir. Semboller dilince cenaze kişinin iç dünyasında kapatmış olduğu bir sayfanın sembolüdür ve kapanan sayfadan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.