top of page

KAHVE FALINDA CESET GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Yük

 • Son

 • Bitiş

 • Milat

 • Değişim

 • Pişmanlık

 • Tükenmek

 • Kabullenmek

 • Sonun gelmesi

 • Çıkmaz sokak

 • Bu iş olmaz

 • Sonun başlangıcı

 • Paranın tükenmesi

 • Geçmişe set çekmek

 • İşe yaramayan bir şey

 • Enerjinin sona ermesi

 • Kaynakların tükenmesi

 • Eskinin atılıp yeninin alınması

 • İnkar mekanizmasından çıkmak

Kahve falında ceset görmek:

Kahve falında ceset bir bitiş ya da temsil edilen bir objenin artık yaşamınızda olmadığı vurgusu yapar. Bir başka deyişle, ceset yaşamımızdaki kapanmış sayfaların ve bitmiş tükenmiş enerjinin temsilcisidir. Bir kahve falında ceset çok vurgulu ya da kabarık olarak görülüyor ise fal sahibi bir yolun artık sonuna gelindiğini ve geriye dönüp telafisi olmadığını anlamalıdır.


Kahve falında ceset aynı zamanda yeni bir başlangıca geçiş döneminin geldiğini gösterir. Fal sahibi eskiyle vedalaşarak yeniyi kucaklamayı bilmeli. Biten bir ilişki de olabilir bir mesleğe veda ediyor da olabilirsiniz. Bu tamamen fal sahibinin durumuna göre değişkendir. Yeni başlangıçlara geçiyorsunuz ve geçmişi geride bırakıyorsunuz. Mecazi olarak ölmek, eski yöntemlerinize ve alışkanlıklarınıza bir son ya da son olarak görülebilir. Yani ölmek her zaman fiziksel bir ölüm değil, bir şeyin sonu anlamına gelir. Yeni bir yaşam macerasına başlamak üzeresiniz. Alternatif olarak, bazı yükümlülük, sorumluluk veya diğer durumlardan kurtulmaya çalışıyor olabilirsiniz.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında cesetler görmek:

Kahve falında ceset aynı zamanda artık kullanılmaz hale gelmiş, demode olmuş, enerjisi tükenmiş ve işe yaramayan her şeyin temsilcisi olabilir. Bu sembolü gören kişi artık bir şeylerin sonunun geldiğini ve bir sayfanın kapanarak yerine yeni bir sayfa açmanın zamanı geldiğini anlamalıdır.


Kahve falında ceset bazıları için sonu gelmiş ve artık işe yaramayan her şeyin temsilcisi olabilir. Bu fala göre bazı şeyler artık bitmiş, enerjisi tükenmiş ya da fayda sağlamamaktadır. Eski çalışma yöntemleri, stratejiler ya da düşünce sistemleri demode olmuş ve bunların çöpe atılıp yeniliklerin benimsenmesi gerekmektedir. Bir işveren falında ceset ya da cesetler görmüş ise iş yerinde radikal değişimler yapmaya ve bazı yenilikleri getirmeye artık mecburdur. Bu fal bazıları için eski dünya düzeninin sona erip yeni dünya düzeninin geldiğinin hatırlatıcısıdır.

Ceset bazıları için pişmanlıktır. Falında bir cesede bakan aslında kendisi tarafından sonu getirilmiş bir esere bakmaktadır. Bu durumda fal sahibi öyle bir eylem yapmıştır ki geriye dönüp bazı şeyleri onarmasının imkanı yoktur ve bilinçaltı bunu bir cinayet olarak algılamaktadır. Belki de fal sahibi öfkeyle kalkıp ziyanla oturmuş ve bu yüzden ya kendisi ya da biri zarar görmüştür fakat bu sembolü görmüş ise durumu telafi etmek mümkün olmayacaktır. 


Kahve falında ceset ya da cesetler görmek insan kaynaklarının, enerjinin ya da paranın tükenmesiyle alakalıdır. Ya da bazıları için iflas korkusu veya kaynakların tükenmesine karşı duyulan endişenin bilinçaltına yansımasıdır. Aslında falında ceset ya da cesetler gören kişi gerçek hayatta ihtiyacı olan enerjiyi ya da kaynağı bulamamaktan korkan kişidir. Kimileri için kahve falında ceset tüm çarelerin tükenmesi ve tüm çıkış yollarının kapanması dolayısıyla bir yolun sonuna gelindiği endişesinin dışa yansımasıdır.

Kahve falında ceset bazen çıkmaz sokakların, olmayacak işlerin ya da sonu kötü bitecek her şeyin temsilcisi olabilir. Bazıları için bir işe başlarken kahve falında ceset görmek olmayacak bir şeye amin demeye çalışmaya karşı uyarıdır. Kahve falında çok fazla ceset gören ve bu cesetlere bakan kişi aslında kendine bir umut ışığı ya da çıkış yolu arayan kişidir. Bu cesetlerden her biri fal sahibi için bir çıkmaz sokağı ya da sonu gelmiş bir şeyi temsil eder. Bu cesetlerin içinde bazı vücutların hala canlı olması hala umut olduğunun hatırlatıcısıdır.


Esasında kahve falında ceset çöpe atılması ve vazgeçilmesi gereken her şeyin simgesidir. Kahve falında çok sayıda ceset gören kişi bilmelidir ki hayatında gereksiz yere yer kaplayan, enerjisini alan ve faydasız alan ya da konu bulunmalıdır. Bunlar bazen faydasız uğraşılar, zararlı arkadaşlar ya da kişinin enerjisini tükettiği halde ona hiçbir faydası olmayan her şeydir. Fal sahibi yaşadığı hayata bakarak nelerden vazgeçmesi gerektiğine karar vermelidir.


Kahve falında görülen ceset bazıları için bu fal “sakın o işe bulaşma”” uyarısıdır. Olmayacak bir duaya amin demek ya da sonu hayırsız olacak her şeyden daha o işe girmeden önce caymak gerekmektedir. Bu sembolü bir şeye yeni başlamak isteyen biri görürse bilmelidir ki başlayacağı her ne ise kendisi için hayırsızdır. Bir ilişkiye başlayan görürse bu ilişkinin sonunun ayrılık olma ihtimali vardır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page