top of page

KAHVE FALINDA CÜZDAN GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Şans

 • Miras

 • Bolluk

 • Kazanç

 • Bereket

 • Alışveriş

 • Ekonomi

 • Para işleri

 • Alım-satım

 • İş sahibi olmak

 • Maddi meseleler

 • Finansal konular

 • Finansal kontrol

 • Sonu para olan işler

 • Borç-alacak meseleleri

 • Sahip olunan kaynaklar

Kahve falında cüzdan görmek:

Kahve falındaki cüzdan ekonomiyi, finansal konularını ve tüm para işlerini temsil eder. En genel anlamıyla cüzdan görülen fallarda parasal meseleler, para kazanımları ya da kayıpları tema alınır. Kahve falında büyük bir cüzdan görenin parası artar, yine buna benzer şekilde küçük cüzdan para azalması ya da birikimlerin harcanması konusunda uyarıdır.


Kahve falında görülen cüzdan sembolünü yorumlamak için ayrıca bu sembolün durumuna, kabarıklığına ve çevresindeki objelere bakmalıyız. Çok kabarık cüzdan haneye girecek yüklü miktarda paraya, ince ya da silik resmedilmiş bir cüzdan az miktarda paraya işaret eder. Cüzdan kahve falında merkezde çok belirgin olarak duruyor ise fal sahibinin yaşamında maddi kaynaklı en büyük sorunun çözümünün yakın zamanda varacağına alamettir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında cüzdan finansal konulardaki kontrol mekanizmasının simgesidir. Falda elinde cüzdan gören kişi kendi ayakları üzerinde duran, hayatının finansal konulardaki kontrolünü elinde tutan kişidir. Fakat kendi cüzdanını başkasının elinde gören maaşını başkasına teslim eder ya da hala kendi finansal kararlarını alabilecek durumda olan kişi değildir. Cüzdanla ilgili falları yorumlamak için cüzdanın büyüklüğü, küçüklüğü ve diğer özelliklerine de bakmak gerekir.


Kahve falındaki cüzdan bazen fal sahibinin parasal konulara bakış açısını da temsil edebilir. Bu tip fallar bazen bilinçaltında finansal konularla ilgili yerleşmiş düşüncelerle alakalıdır. Örneğin, çok fazla parasal sorunları olan ve parasal konulara kafa yoran biri, sürekli iş bulmak isteyen ve borçlarını nasıl ödeyeceğini kara kara düşünen birinin falında içi dolu bir cüzdan görebilir.  Bazen bu fal ihtiyaç duyulan paraya yakın zamanda kavuşulacağının haberidir.

Kahve falında birinden cüzdan almak hayırlıdır. Fal sahibi birinden bir yardım, tavsiye ya da bir görüş alır veya fal sahibini birinin ucunda para olan bir işe yönlendirmesi ihtimali yüksektir. Fal sahibi gerçek hayatta biriyle karşılaşır ve bu kişi ona öyle bir şey verir ki bu bazen para bazen sadece bir söz ya da tavsiyedir. Dinlediği taktirde bu işin ucunda fal sahibi için maddi menfaat bulunmaktadır. Kahve falında birinin kendisine cüzdan verdiğini gören kişi aynı zamanda altın değerinde bir iyilik, tavsiye ya da yönlendirmeyle karşılaşır. Bu sembolü görene bazen birinin bir iş için yardımcı ya da aracı olması ihtimali de vardır.


Kahve falında boş cüzdan kaynak ya da para yetersizliğidir. En genel anlamıyla cüzdanı boş olanın hayatında bir şey ya da bazı şeyler eksik bazı alanlar boşluktur. Bir işveren bu sembolü görürse iş yerindeki eleman sayısını arttırmayı denemelidir. Bazen boş cüzdan para kaybı, beklenen parayı alamamak ya da ucunda para olduğu sanılan bir işi takip ettikten sonra başarısız olarak elleri boş dönmeye de delalet edebilir. Özetle, boş cüzdan olmayan paranın simgesidir. Boş cüzdanı gören kişi alacağını düşündüğü bir parayı alamaz.

Kahve falında içi para dolu cüzdan görmek nasibin açıklığı, bolluk bereket ve haneye para girmesine delalettir. Bu sembolü görenin ailesinde bir kişi parasız veya işsiz ise en tez zamanda bir iş bulur. Bazen dolu cüzdan alışveriş ve evi doldurmaya delalettir. Maddi sıkıntılar ve alacaklarını alamayan biri bu sembolü görürse bir yerden para bulabilir ya da evindeki eksikler için kendisine birileri yardımcı olabilir. Özetle, dolu cüzdan eve para, rızk ve mal girmesine delalettir.


Kahve falında cüzdan gören kişi sonunda para ve maddi menfaat bulan bir fırsat eline geçirir. Bu sembolü bir işsiz görürse bir işle mükafatlandırılacaktır. Bazen cüzdan görmek sanat ya da yeni bir iş öğrenmeye delalettir. Fal sahibi belki de ufak gibi görülen bir fırsat ele geçirmiş ya da yeni bir iş alanı ile ilgili bilgi edinmektedir. Bu alanı değerlendirir ve uzmanlaşırsa bu işin ucunda fal sahibi için maddi menfaat bulunur. Kahve falında cüzdan görmek bazıları için mirasa konmak ya da umulmadık bir yerden para almaktır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page