top of page

KAHVE FALINDA DİŞ GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Plan

 • Grup

 • Uyum

 • Nizam

 • Dizilim

 • Akrabalar

 • Hane halkı

 • Yapı taşları

 • Bir grup insan

 • Organizasyon

 • Olaylar zinciri

 • Sağlamlaştırma

 • İş yeri çalışanları

 • Peş peşe gelenler

 • Mükemmeliyetçilik

 • Uzun vadeli planlar

 • Zincirleme reaksiyon

Kahve falında diş görmek:

Kahve falında diş görmek nizam, uyum, bir organizasyonu oluşturan yapı taşları ve sıra dizilişleri hakkında bilgi sunar. Bu yüzden kahve falında görülen düzgün dişler bir organizasyondaki uyum ve kusursuzluğun bozuk dişler ise uyumsuzluğun ve kusurların temsilcisidir. Kahve falında görülen her diş aslında bir bütünü oluşturan parçanın temsilcisidir.


Kahve falında düzgün dişler görmek yaşamımızda mükemmelliğin, kusursuzluğun ve uyumun temsilcisidir. Bu fal aynı zamanda harika grup çalışması ve bir araya gelerek güzel bir sanat eseri ortaya koymakla ilgilidir. Falında düzgün ve beyaz dişler gören hayatındaki tüm eksikleri ve kusurları kapatır, işleri birer birer yoluna girer ve her aradığını elinin altında bulur. Kahve falındaki düzgün dişler aynı zamanda hayatımızdaki ufak tefek meseleler ve kusurlar hakkında bilgi içerir. Bu yüzden diş gördüğümüz fallarda dişleri durumu, dizilişi ve rengi yoruma katılmalıdır. Beyaz dişler mükemmelliğin, sarı ya da kötü dişler kusurların, çürük dişler ise bir organizasyondan çıkarılması gerekenlerin simgesidir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında dişler görmek:

Kahve falında görülen dişler bir bütünün parçası olma, çok ufak bir etki sunarak bile dev bir çarka hizmet etmenin altını çizer. Bu fal bazen grup çalışması ve bir grubun parçası olarak güzel bir eseri ortaya koymaya işaret edebilir. Kahve falındaki dişlerin her biri bir grubu oluşturan bir bireyi temsil edebilir. Bu yüzden bu kahve falında dişlerin durumu, dizilişi, ne kadar düzgün ya da güzel göründükleri aynı zamanda çürük ya da çekilmiş diş sayısına bakmak gerekir. Kahve falında çürük dişlerin her biri bir organizasyona hizmet etmemesine rağmen organizasyonun parçası olan kişi ya da unsurlara, kötü ya da yamuk dişler işlevini yerine getirmeyen unsurlara, çekilmiş dişler ya da yerinde olmayan dişler ise guruptaki eksikliklere dikkat eder. Olmayan her diş insan kaynakları eksikliği ya da eleman açığına işaret edebilir.


Kahve falında dişler aynı zamanda hane halkını temsil eder. Ön iki diş anne-baba ikilisidir. Alt dişler ise hanenin çocukları hakkında bilgi verir. Kahve falında ön dişlerinden birini eksik görenin anne ya da babasının vefat etmesi, gurbete gitmesi ya da anne-baba dan ayrılması ihtimali bulunur. Alt dişlerinden birinin düşmesi ise evladın vefatına, gurbete gitmesine ya da evden ayrılmasına işarettir. Kahve falında dişlerden birini çürük ya da siyah görenin hanesinden biri hastalanır. Dişlerden birinin altın olduğunu görenin hanesinden biri zengin olur ya da yüksek derecede bir eğitime ha kazanır.

Kahve falında ön dişler:

Kahve falındaki ön dişler ya da ön iki diş ön plandakiler, liderler, anne-baba, yol göstericiler ve kişinin hayatında en önemli 2 insanı ve hayatının temel 2 unsurunu temsil eder. Bu yüzden kahve falında ön 2 dişten birinin kırılması ya da düşmesi hayırlı değildir. Bu falın sahibinin en sevdiği 2 kişide birinin vefat etmesi ya da bir hastalığa yakalanması ihtimali de bulunur. Kahve falındaki ön iki diş bazen ortaklar, eşler, anne-baba ya da eşleri temsil eder. Bu yüzden iki dişin arasının ayrık olması eşler ya da anne baba arasında ayrılık ve boşanmalara, eşlerin yataklarını ya da odalarını ayırmasına, ortaklar için de ortaklığın bozulmasına ya da hayatımızdaki tüm fikir ayrılıklarına işaret edebilirler.


Kahve falında arka dişler hayatımızdaki plandaki oyuncuları, önemsiz kişiler, görüş alanımızın dışında ya da gurbette olanlar, işveren için işçiler, alt kademedekileri temsil eder. Arka dişlerde düşmeler, çıkmalar ya da kırıklar olması fal sahibinin hayatında arka planda ya da kendisi için önemsiz bir insan kitlesi arasında yaşanan kaos ya da kavgalara işaret edebilir. Bir işveren falında arka dişlerinin hepsinin döküldüğünü görürse şirketinin alt kademesinde kitle halinde işten çıkmalar olur. Kahve falında arka dişler ayrıca hayatımızda öncelik olmayan kişi ya da unsurları temsil eder. Bu yüzden arka dişlerinin çıktığını gören önemsiz bazı meselelerle uğraşır.

Kahve falındaki üst dişler bazen bir organizasyonun üst kademesindeki kişilere alt dişler ise alt kademe işçilere işarettir. Bu yüzden falında üst dişleri eksik gören kişinin çalıştığı şirket ya da organizasyonda üst pozisyonda birinin vefatı ya da işten çıkması söz konusu olabilir. Yine alt dişlerde kayıp ya da düşmeler ise alt kademelerdeki işten çıkma ya da çıkarılmalardır. Üst dişlerin çürük olması ya da sallanması üst pozisyondakilerin işini iyi yapmaması ve bunun tüm sistemi olumsuz etkilemesine işarettir. Yine aynı şekilde alt kademedeki çürük ya da sallanan dişler kötü işçiliğe ya da işini düzgün yapmayan elemanlara işarettir.


Kahve falında dişsiz bir ağız görmek ya da dişlerinin olmadığını görmek paranın tükenmesi, insan kaynakları eksikliği ya da arananın bulunamamasıyla ilgilidir. Diş kaybı aynı zamanda kendini güçsüz ya da eksik hissetmeye işaret edebilir. Falında ağzında dişleri olmadığını görenin ya parası biter ya da bir işi yaptırmak için ihtiyacı olan insan kaynaklarını bulamaz. Ağızda olmayan her diş aslında fal sahibinin gerçek hayatta sahip olması gerektiği halde sahip olamadıklarını temsil eder. Kısacası, kahve falında ağzında dişlerin olmadığını görmek eksiklik ve yetersizliktir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page