top of page

KAHVE FALINDA DÖRT YOL GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Şans

 • Karar

 • Fırsat

 • Milat

 • Yenilik

 • Gidişat

 • İlerleme

 • Değişim

 • Hareket

 • Merkez

 • 4 kişilik

 • 4 seçenek

 • Yön sapması

 • Yön belirlemek

 • Dönüm noktası

 • Karar değiştirmek

 • 4 kişiyi ilgilendiren

Kahve falında dört yol görmek:

Dört yol gördüğümüz fallar yaşam yolculuğumuzda bir dönüm noktasına vardığımız haberini getiren fallardır. Genellikle kavşak ve çark fallarıyla sembolik benzerlik olan dört yol falları bize yön değişimi vaktinin geldiğini hatırlatır. Kısacası falında dört yol gören geleceğini şekillendireceği bir karar verme noktasına varmıştır ve gideceği yön sadece bu kararı verdikten sona belli olur.


Dört yol, kare ya da üçgen gibi fallar aynı zamanda gizli numerolojik bilgi ve şifreler içerirler. Dört yol bize 4 sayısıyla ilgili bir bilgi ya da şifre sunar. Dört farklı istikamete giden 4 yolun her biri aslında bir seçeneği, bir kişiyi ya da çözüm yolunu temsil eder. Bu sembolü gören için 4 farklı seçenek, 4 kişiyi ilgilendiren bir durum ya da yaşanan bir olayın 4 farklı boyutu olması gibi bir durum söz konusudur. Fal sahibi dört sayısının numerolojik anlamda kendisi için neyi ifade ettiğini anlayarak bu sembolü yorumlamalıdır. Bu tip fallar bazen ruhani sembollerdir ve ruhani mesajlar da içerebilirler.


Kahve falında dört yol aynı zamanda şansın açılması, değişim ve hayatımızın gidişatının bir anda değişeceğinin haberini getirir. Tıpkı gerçek hayatta da bir dört yola ve yuvarlağa vardığımızda direksiyonu çevirip başka bir yöne doğru hareket etmemiz gibi falımızda da bir dört yola vardığımızda yaşamımızda bir yön değişimi cereyan eder. Bazen dört yol yaşamımızı büyük ölçüde değiştirecek bir olay ya da vesilenin simgesi, bazen yalnızca bir karar değişikliğidir. Kısacası, falında dört yol ağzını gören için bir anda her şey değişir ve bu değişimler fal sahibi için bir dönüm noktasıdır.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında dört yolun ortasında noktalar görmek:

Kahve falında gördüğümüz dört yolu daha iyi yorumlayabilmek için içerisindeki noktalar, oklar ya da insanları da yorumlamamız gerekir. Oklar bazen yaşamımızda hangi yöne doğru gittiğimiz hakkında ipuçları sunabilirler. Örneğin, kahvede bir dört yol içinde yukarı işaret eden bir ok genellikle kuzeye yapılacak yolculuklara ya da yaşamımızda yükselişe geçeceğimize işaret eder.

Kahve falında dört yol bazıları için bir teklif, iş fırsatı ya da bir yöne doğru yapılacak yolculuğun da simgesi olabilir. Dört yol ağzını gören için büyük değişiklikler olur ve kişi istemese de bu değişimlere uyum sağlamak zorunda kalacaktır. Dört yol falları aynı zamanda bize kaderde hangi yöne gitmek istiyorsak artık bu seçimi yapabilecek özgürlüğe kavuştuğumuzu hatırlatır. Dolayısıyla, falında dört yol görene bir yön değişimi fırsatı ya da bir çok seçenekler sunulur. Kişi kaderde öyle bir noktaya varır ki hangi yönde ilerlemek istediğine sadece kendisi arar verecektir. Fakat başkasının sürdüğü bir araba ile bir dört yola varan için bu durum söz konusu olmaz. Bu durumda kişi başkalarının seçiminin kurbanı olur.


Kahve falında dört yol görmek ayrıca ilahi bir planın tıkır tıkır işlemesi ve kaderin bizi bir yere sürüklemeye çalışması ile ilgilidir. Bu sembolü gören için yaşamında bazı değişiklikler sadece bir oluşumun cereyan etmesi için olmaktadır ve bütün taşlar tıkır tıkır yerine oturur. Fal sahibi kendisini bu inanılmaz değişim girdabına yalnızca bırakmalı ve değişime direnmemelidir. Bu sembolü daha iyi yorumlayabilmek için dört yol ağzının durumu ve fal sahibine ne hissettirdiğine de bakılır. Kötü durumda ya da karanlık bir dört yol bazen kararsızlık ya da kaos işaretidir.


Kahve falında dört yol aynı zamanda gücümüzün yetmediği dış faktörlerin ister istemez hayatımızı etkilemesi ve bu değişimin bizim için kaçınılmaz olmasına yol açan olaylar zincirinin de simgesidir. Bazen görmesek ya da hissetmesek de daha yüksek bir otoriteden gelecek emir ya da alınacak karardan dolayı kendimizi bu değişim çarkının gönülsüz de olsa bir parçası olarak hissederiz. Yukarılardan birinin "bu iş olsun" demesi ole olmaya başlayan olaylar zincirine kapılıp kendimizi bu kaçınılmaz girdaba kapılmış halde buluruz. Bu olaylar zinciri bazıları için bir sonun başlangıcı bazıları içinse istemediği bir yönde ilerleyiştir. Bu durumda yapılması gereken çarkın ilerleyişine sadece katkıda bulunmak ve değişime direnmemektir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page