top of page

KAHVE FALINDA FINDIK GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Fikir

 • Jest

 • Rızk

 • Şans

 • Fırsat

 • Bebek

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Büyüme

 • Çoğalma

 • Doğurganlık

 • Meşguliyet

 • Beslenme

 • Potansiyel

 • Kazanımlar

 • Bolluk-bereket

 • Haneye girenler

Kahve falında fındık görmek ne anlama gelir?

Kahve falında fındık öz, atom ve enerjinin sonsuzluğuyla ilgilidir. Ufacık bir tohumun ekilmesiyle çok fazla ürün alınması ya da ufacık bir fikrin kişiye zenginlik getirebilecek bir projeye dönüştürülebilmesi gibi durumlarda fındık falları karşımıza çıkar.  Kahve falında fındık gören kişi ufak gibi görünen fırsatları iyice araştırmalıdır. Çünkü ufak gibi görülen bu fırsatlardan biri ona zenginlik sunabilir. Bu sembol aynı zamanda çok büyük yatırımlar ya da az koyup çok fazla kar elde edilebilecek fırsatlarla ilgili bilgi de sunar.

 

Fındık gördüğümüz bir fal bize küçük mutluluklar ve güzellikler haberini getirir. Fındık falları aynı zamanda küçük menfaatler, küçük ihtiyaçların karşılanması ve ufak miktarda paranın elimize geçeceğinin habercisi olabilir. Bu fallar iyi niyetli fallardır ve yaşamımıza giren pozitif enerjilere de işaret ederler.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falındaki fındık bazen fal sahibinin içsel potansiyeli ve yeteneklerinin bolluğuyla ilgilidir. Fındık zihnin yaratıcılığı ve bu yaratıcılığın sonsuzluğuyla da ilgilidir. Fal sahibinin aklında değişik fikirler ya da çılgın projeler var ise bilmelidir ki bu fikirleri uygulamaya koyarsa kendisi için sonsuz bolluk, bereket ve zenginlik vardır. Bazen kahve falında fındık ani bir ilham ya da çok farklı bir fikre sahip olmakla ilgilidir. Bu fikir değerlendirilir ve uygulamaya koyulursa fal sahibi için çok büyük nasip kapılarını açacaktır. Kahve falındaki fındık tıpkı tabiat ananın sonsuz vericiliği ve cömertliği gibi insan zihninin de sonsuz yaratıcılığının altını çizer. Fal sahibi Allah vergisi bir yeteneğe ya da yaratıcılığa sahiptir ve bu yetenekleri kullanarak kendisine yeni bir gelir kapısı elde etmelidir.Kahve falındaki fındık bazen bizim için “kabuğundan çık” ve “büyümeye başla” mesajı içerir. Bu sembol aynı zamanda sınırlandırılmış olmak ve tam anlamıyla bağımsız olamamakla ilgilidir ve bağımsızlığa “kabuğundan çıkmaya” davet edicidir. Bu sembol yaşamda henüz yüzeye çıkmamış olan tüm olasılıkların bir göstergesidir, eğer kahve falında fındık görüyorsanız bu, yaşamınızın belirli yönlerini bölümlere ayırmanız ve bunlara yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Fındık falları bizi konfor alanından çıkmaya ve yaşamın daha farklı alanlarına da bakmaya davet eder. Belki de bir yerlerde henüz keşfetmediğiniz bir yetenek ya da fırsat var.

Kahve falında fındık aynı zamanda yaşamın bize sunduğu potansiyellere işaret eder. Tıpkı kendileri gibi küçük olan bu  fırsat ya da potansiyeller aslında büyüme kabiliyetine sahiptirler. Bu tip fallar gizli numerolojik bilgi içerirler. 1 fındığın 1 fırsata ya da 2 fındığın 2 seçeneğe işaret etmesi gibi. Fal sahibi fındığı güzel çizilmiş görürse bu fırsatı kabul etmesi kendisi için hayırlıdır. Fakat fındıktan negatif enerji alıyorsa bazen bu küçük bir derttir.

 

Fındık gördüğümüz fallar iyi niyetli enerji fallarıdır ve bize pozitif enerjiden başka bir şey getirmezler, fındıklar kötü görünümlü ya da bizde negatif duygular uyandırmadığı sürece. Kahve falında bir tabak dolusu fındık gördüğümüz bir fal daima bolluk, bereket ve elinin altında ihtiyacı olduğu kadarının bulunması alametidir. Bazen çok fazla fındık çok fazla yapılacak işe, çok sayıda insanla uğraşmaya ya da çok fazla doküman ya da iş yükü altında bocalamaya işarettir. Falda tabağında çok fındığı olanın önünde bitirmesi gereken çok işi vardır.

Fındık gördüğümüz fallar aynı zamanda yaşamda daima çok fazla seçeneğe sahip olduğumuzu bize anlatan fallardır. Falda fazla miktarda fındık aradığımız her şeyi elimizin altında bulacağımız bir yaşam tarzına sahip olmanın işaretidir. Bazen kahve falındaki fındık haneye girecek para, bolluk bereket ya da alışveriş yapmaya işaret eder. Falınızda fındıkları çok fazla gördüyseniz fırsatların yaşamınıza kolayca düştüğünü göreceksiniz. Evren istemeseniz de size sunmaya devam ediyor.

 

Fındık gördüğümüz fallar fındığın sayısı vurgulanıyorsa bu falların altını çizdiği numerolojik mesaj mutlaka alınmalıdır. Kahve falında tek bir fındık görmek bazıları için büyük bir fırsat ya da iş teklifi olabilir. Fakat bu falın bir kadın için bir bebeğe hamilelik işareti olma ihtimali oldukça yüksek. Bir kadın falında 2 fındık görürse ikiz bebeklere hamile kalır. Bir yatırımcı falında 2 fındık görürse bir koyup 2 alır. Bazıları için kahve falında 2 fındık görmek 2 seçenekten birini yapmak zorunda olmaktır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page