KAHVE FALINDA HAMAM BÖCEĞİ GÖRMEK

Mesajları:

 • Sorun

 • Korku

 • Bela

 • Düşman

 • Fenalık

 • Kötülük

 • Tehlike

 • Dedikodu

 • Rahatsızlık

 • Kötü arkadaş

 • Düzensizlik

 • Kötü enerji

 • Düzensiz hayat

 • Halledilmesi gereken sorunlar

Kahve falında hamam böceği görmek:

Kahve falındaki hamam böceği negatif enerji ve irite edici bazı sorunların altını çizer. Çok küçük fakat bizde negatif enerji uyandıran bu zemin hayvanları falda karşımıza çıktığında bize ertesi gün tatsız bazı ufak tefek meselelerle uğraşmak zorunda kalacağımız konusunda uyarı getirirler. 

 

Kahve falında  hamam böceği bazı kişiler için hiljenik olmayan ve kişiyi rahatsız eden bir gerçekliğe de delalet edebilir. Falında bu sembolü görenin yakın zamanda mikrop ya da enfeksiyon kapması, geçici bir hastalığa yakalanması ya da tüm bunların dışınsa kendini temiz hissetmediği bir yerde bulunması ihtimali de oldukça yüksektir.

Kahve falında hamam böceği görmenin bir başka olası anlamı ise fal sahibinin hayatında temizlemesi ya da düzene sokması gereken bazı şeylerin olduğudur. Fal sahibi tıpkı bir mekandaki hamam böceklerini temizler gibi hayatından da neleri temizlemesi ve atması gerektiğine karar vermelidir. Atılması gerenler bazen evdeki faydasız ya da kirli eşyalar olabileceği gibi bazen insan zihnindeki negatif düşünceler olabilir. Fal sahibi bu rüyayı öncelikle hayatından nelerin çıkartması gerektiğini bularak yorumlamalıdır.

Burçlar ve burç uyumları

Astrozia.com

Bir ruh hayvanı olarak hamam böceği kahve falınızda size birkaç potansiyel mesaj getirir, ancak en önemlisi hayatta kalmakla ilgilidir. Hamam böceği bir sloganı olsaydı, “İradenin olduğu yerde bir yol bulunur” mesajı olurdu. Sadece geçinmek ve hayatta kalmak konusunda kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Ya da tıpkı hamam böcekleri gibi en kötüsünü görmüş ya da zemine yapışmış kalmışsınız. Hamam böceği bu durumda size karanlıkta yaşamayı öğretir.

 

Hamam böcekleri karanlığın yaratıklarıdır. Şamanik bir bakış açısından karanlık büyük gizemleri, kötülükleri ve naza büyü gibi yaşamımızı olumsuz etkileyen tüm enerjileri sembolize ediyor olabilirler. Karanlık normal bir döngünün parçasıdır ve tüm canlıların iyiliği için gereklidir. Karanlıkta kendimizi yeniliyoruz. Gecenin ayrıca mistisizm ve sihirle bağları vardır.

İster inanın ister inanmayın faldaki hamam böcekleri topluluğu sembolize edebilir. Özellikle Alman hamam böceği yiyecek seçiminde birlikte çalıştıkları ve kendi ailelerinin üyelerini tanıdıkları karmaşık bir sosyal yapıya sahiptir. Ayrıca, saklanma yerleri bulmada kimyasal sinyallerle işbirliği içinde çalışıyor gibi görünüyorlar. Kahve falında karşımıza çıkan tüm hamam böcekleri bize grup çalışması ve grup halinde aynı istikamete hareket etmeyi gösteriyor da olabilir.

 

İnsan tarafından beğenilmeyen ve yok edilmeleri gerektikleri düşünülen bu küçük canlılar kahve falınızda belki de size yaşamınızdan def edilmesi gereken tüm negatif enerjilerden haber getirmektedir. Hamam böceğini gördüğünde ne yaparsınız? Onu öldürmeye çalışırsınız. Falınızda gördüğünüzde de durum bundan farksız. Öldürülmesi, yok edilmesi gereken kara enerjiler yaşamınızı ve bilinçaltınızı kirletmekte.  Onları oradan çıkarırsanız daha temiz bir hayat sizi bekliyor.

Tüm bunların yanı sıra hamam böceği sembolü kahve falınızda sizin için “küçük ama sinir bozucu şeyler” metaforudur. Peki küçük olması gereken bir hamam böceği falınızın tam merkezinde kocaman ve kabarık bir şekilde resmedilmiş ise? O zaman küçük şeyler büyümemesi gerekecek kadar büyümüşler ve bir an önce bu duruma bir çözüm bulmanız gerekir. Küçük bir hamam böceği falda büyütülerek resmedilmiş ise sorunların içinden çıkılamaz bir hal almaya doğru yol aldığı konusunda uyarıdır.

 

Bir başka yorumculuğa göre bu zemin hayvanları falda belirirse zeminde bulunmak teması içerirler. Bazen iflas, bazen olabileceğin en kötüsü hatta bazen çıkmaz sokağın son noktasını işaret edebilirler. O halde bu noktada ne yapmalısınız? En yakın yerden bir U dönüşü. Burası sizin için daha fazla ileri gidilmeyen bir noktadır. Ya yeniden başlayın ya da devam eden sürece bir daha başlamamak üzere son verin.

 

Kahve falındaki hamam böcekleri sizin için bazen tekrar tekrar ortaya çıkan sevimsiz durumlara işaret edebilir. Tıpkı öldürmekle kurtulamadığınız hamam böcekleri gibi. Birini öldürürsünüz yenileri gelecektir. Fakat hamam böcekleri bize soruna yüzeysel değil kökten bir çözüm bulunması gerektiğini söylerler. Onları teker teker öldürmek çözüm değil sorunu kaynağından çözmek sizin için tek çözüm olacaktır. İyi düşünün, kaynağından çözülmesi gereken sorun nedir? Hamam böcekleri bu çözümün ertelenmemesi gerektiğini öğretir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.