top of page

KAHVE FALINDA HORTLAK GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Ayrılık

 • Zorluk

 • Tehlike

 • Korkular

 • Dönüşüm

 • Gerçek dışı

 • Düşmanlar

 • Temassızlık

 • Negatif enerji

 • Zorlu bir rakip

 • Çıkmaz sokak

 • Algı yanılması

 • Fiziksel kopukluk

 • Kaybetme korkusu

 • Kapanmış sayfalar

 • Enerjinin tükenmesi

 • Bir türlü kapanmayan bir mesele

Kahve falında hortlak görmek:

Hortlak gördüğümüz fallar genellikle geçmişten gelen negatif enerji fallarıdır. Bu fallar bir türlü kapanmayan ve çözüp rafa kaldıracağımız yere sürekli kaçtığımız meselelere işaret edebilirler. Aynı zamanda geçmişte kapanmamış sayfalar, bilinçaltımızdaki eksik bırakılmış işler ve bu işlerin tekrar tekrar bizi rahatsız etmesine de işaret edebilirler. Kısacası, hortlak kaçtığımız ve bir türlü yüzleşmek istemediğimiz geçmişte kapanmadan bırakılmış bir meseledir. Kahve falında hortlağı sürekli gören kişi eğer bu meseleyi hallederse bu sembolü bir daha görmek fakat bu meseleler yokmuş gibi ele alınmadan bırakılırlarsa kişinin bilinçaltında “kapanmamış mesele” olarak saklanmaya devam ederler.

 

Kahve falında hortlak aynı zamanda temassızlık ve bağlantı kuramamaya delalet eder. Bu sembol bazen bireysel farklılıklara ve bu farklılıklardan dolayı birbirini anlayamayan insanlara ve aralarındaki iletişim sorunlarına dikkat çekebilir. Falında kendini ya da eşini hortlak olarak gören kişi için “farklı dünyaların insanları” mesajı bulunur. Yine buna benzer şekilde arkadaşlar ya da iş hayatındaki bireysel farklılıklarla ilgili durumlar da bize hortlak fallarıyla ifade edilebilir. Falında çok fazla hortlak gören kişi aslında kendine benzemeyen ya da çok farklı bir arkadaş grubuyla yakın zamanda vakit geçirebilir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında hortlaklar görmek:

Kahve falında hortlaklarla çevrili olmak negatif enerjilerin kişinin hareket etmesini zorlaştıracak boyutta etkisinin hissedilmesi anlamına gelir. Hortlakların kendisini ablukaya aldığını ya da kaçmasını engelleyecek şekilde çevrelediğini gören kişi için bir sorunla ilgili tüm çıkış yolları tükenir. Kahve falındaki hortlaklar aynı zamanda faydasız ve gereksiz boş enerjilerin temsilcisidir. Bu yüzden bazen hortlaklarla çevrili olmak falı faydasız hatta zararlı arkadaşların kötü etkilere veya fal sahibinin hayatını boş ve faydasız işlerle çok fazla geçirmesine işaret edebilir. Kısacası, bu sembolü görenin hayatında çok fazla gereksiz ve ortadan kaldırılması gereken iş ya da alan bulunur ve fal sahibinin tüm vakti ve enerjisi bu boş işlerle ya da negatif düşüncelerle işgal edilmiştir.

Kahve falında ölü hortlak görmek:

Kahve falında hortlak öldürdüğünü görmek en genel anlamı itibariyle uzun süredir kişinin bilinçaltını rahatsız eden bir sorunu ortadan kaldırmaya delalet eder ve hayırlı bir faldır. Falında hortlağı ölü gören bir işi halleder ya da bir düşmanı yener ve rahatlar. Fakat bu falın bir başka teması da zaten ölü olanı öldürmek temasıdır. Bir başka deyişle, bu fal daha önce kapanmış ve tekrar gündeme gelmiş bir sorunu ikinci kez hallederek ortadan kaldırmanın altını da çiziyor olabilir. Kısacası, kahve falında ölü hortlak görmek herkes için iyi anlam içerir ve bilinçaltında depolanmış ve çok yer işgal eden bazı negatif düşünceleri formatlamaktır.

Hortlak falları aynı zamanda tükenmiş ve faydasız enerji sembolizmidir. Falında çok fazla hortlak gören kişi aslında kendisine faydası olmayan hatta zararlı olan kişilerle takılmaktadır. Kahve falındaki hortlak “ölmüş” ya da “dünyevi olanla bağlantısı kopuk” algısı yaratan objedir ve fal sahibi için faydasız enerjiyi sembolize eder. Falında hortlaklar tarafından kuşatılan kişi vaktini çok fazla faydasız işle geçirmekte olduğunu anlamalıdır. Bu fal genellikle vaktimizi eğitim, öğrenim ya da kendimizi geliştirdiğimiz işlere harcamak yerine enerjimizi bize hiçbir menfaat sunmayacak alanlara aktardığımıza dair uyarıdır.

 

Kahve falında hortlak görmek bazen maneviyatın azalması ya da fiziksel alemde kopuk olmaya işarettir. Tıpkı hortlağın fiziksel alemin yaratıkları olmamaları gibi fal sahibi de ya gerçeklerden ya da fiziksel alemden kopuk bir hayat sürmektedir. Bu fal bazen internet bağımlılığı, aşırı hayalperestlik ve gerçeklerden uzak kalmak ya da yakınlarıyla tüm bağı koparacak kadar kendi dünyasına dalmak gibi durumların yaşanmasına da işaret edebilir. Kısacası, falında hortlak gören için “gerçeklere geri dön” mesajı vardır ve kişi fiziksel alemle kopardığı bağı tekrar sağlamlaştırmak adına bir şeyler yapmalıdır. Bazen kahve falında kendini hortlak olarak görmek birilerinin gözünde “aşırı değişmiş olmak” ya da “gözden düşmek” algısıdır. Bu falın sahibi kimin gözüne hortlak gibi göründüğünü anlamaya çalışmalıdır. Falında bir tanıdığının hortlağa dönüştüğünü gören ise bu duyguları o tanıdığı ya da o kişiyle aynı ismi taşıyan biri için hisseder.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page