top of page

KAHVE FALINDA İKİ (2)

brokoli.png

Mesajları:

 • Çift

 • Grup

 • Parti

 • Ortak

 • Kadın

 • İkizler

 • Uyum

 • Eşitlik

 • Denge

 • Adalet

 • Partner

 • Harmoni

 • Barışma

 • Alışveriş

 • Ruh ikizi

 • Karı-koca

 • Yavaşlama

 • Sosyalleşme

 • Yeni bir ilişki

 • Yalnızlığa son

 • Grup çalışması

 • Bir araya gelmek

 • Bir elin nesi var iki elin sesi var

Kahve falında iki (2) görmek:

Kahve falında iki çiftliklerin, ikilemlerin, karşıt güçlerin ve zıtlıkların ifadesidir. İyi-kötü, yin-yang, zengin fakir ya da buna benzer birbirine zıt olan karşıt güçlerin birleşme noktası işaretidir. Numerolojik bağlamda 1 Hazreti Adem 2 ise Hazreti Havva sayısıdır. Dolayısıyla, bu sayının daima yeni bir ilişkiye ya da kadın-erkek birleşmesine işaret etme olasılığı bulunur.

 

Kahve falında ikinin tüm bu zıt güçlerin birleşme noktası olmasının yanı sıra ikilem ya da kararsızlıklara işaret etme olasılığı da var. Falınızda 2’yi gördüyseniz belki de bir yol ayrımı noktasına vardınız. Belki çok ilginç fakat 2 sayısı her ne kadar kadın-erkek birleşmesine işaret ediyorsa negatif enerjisi kadın-erkek yol ayrımına hatta ortaklığın bozulmasına da işaret edebilir. Fakat, bu yorumu yapabilmeniz için kahve falında gördüğünüz ikiden aldığınız enerjiye dikkat etmelisiniz. Gözünüze güzel mi görünüyor? Yoksa sizi ürkütüyor mu? Yorumu buna göre yapmalısınız.

 

Numeroljide her sayının bir titreşimi ve karakteristik özelliği vardır. 1 tüm sayıların çıkış noktası ve girişken (eril) bir sayıdır. Fakat 2 asla girişken değildir ve dişildir. Bir dışa dönük iki içe dönüktür. Eğer kahve falınızda 1 gördüyseniz belki de o beklediğiniz hamleyi yapmanın tam zamanı diyecektik. Fakat, 2 yi gördüyseniz bilmelisiniz ki vakit hareket etme değil bekleme zamanıdır. Peki neyi bekleyeceksiniz? Aradığınız şeyin kucağınıza düşmesini? Kucağınıza düşecek mi? Size doğru yola çıkmış durumda. Örneğin, sevgiliniz sizi aramıyor eğer 1 görseydiniz aramalısınız diyebilirdik. 2’yi gördüyseniz bekleyin, o sizi arayacak.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

İkinin altını çizdiği pasif enerji ve bekleyiş asla tembellikle karıştırılmamalı. Siz tembelce oturup bir şeylerin değişmesini bekleyemezsiniz. Bekliyorsunuz, çünkü yeni bir başlangıç için uygun şartlar oluşmadı. Beklediğiniz aslında başlangıç için en doğru zamanın gelmesi. Peki bu zamanın geldiğini nereden bileceksiniz? Doğru zaman geldiğinde hissedeceksiniz ve size mesaj gelecek. İşte doğru olduğuna inandığınız o zamanda tek hamleyle uzanacak ve arzunuza kavuşacaksınız.

 

Kahve falındaki iki sayısı aynı zamanda denge sayısıdır. Aradığınız şeyi bulacağınızı müjdeler. 1 tek başına yalnızdır ve zaten başlamak bitirmek de değildir. Birin açtığını 2 kapatır. Birin tamamına ermesi için ikiye ihtiyacı var. Tıpkı kadınla erkek gibi. O halde 2 size uygun eşi bu günlerde bulacağınız müjdesini veriyor olabilir mi? Bekar ya da yalnızsanız evet. Peki işsizseniz 2 size aradığınız işi bulma müjdesini veriyor olabilir mi? Kesinlikle evet. Yaşamınızda eksik olan her ne ise 2 sayısı onu bulduğunuz bir noktaya varacağınızı müjdeler.

 

Tüm bunların yanı sıra iki yalnız bir sayı değildir ve yalnız yaşayamaz. Sosyal ve toplantıların adamıdır. Bu yüzden kahve falınızda bu sayıyı görüyorsanız bilin ki bu sıralarda bir yere toplantıya, sosyalleşmeye ya da bir partiye gidebilirsiniz. Aynı zamanda denge 2 sayısının titreşiminin odak noktasıdır ve en büyük başarıları destekleyici bir rol oynamak ve ara bulucu olmaktır. İlişki / evlilik alanında, 2 enerji insanının bu kaliteyi takdir eden bir ortağa ihtiyacı vardır.

2 sayısında liderlik yetenekleri yoktur. Zaten birinci olmak gibi bir takıntısı da olmayan iki her zaman gözünü zirveye dikmez. İkincilikle de mutludur. 1 kadar mükemmeliyetçi değildir. Bu yüzden kahve falınızda 2 sayısını gördüyseniz bilin ki tam zirvede olmasa da zirveye yakın bir yerlerde kendinizi bulacak ve bundan memnuniyet duyacaksınız. Zaten siz de bunu istemiştiniz. Fazla göz önünde olmasa da müdüriyet yerine belki müdür yardımcılığı, ya da en tepede oturmak yerine onun sağ kolu olmak gibi bir kariyerle ödüllendirilebilirsiniz.

 

Sadece kahve falında değil Tarot falında da numeroloji büyük etkide bulunmaktadır. 1 sayısında karşımıza büyücü kartı çıkar. Aslında bir büyücü de tıpkı 1 sayısı gibi yoktan var etme ve yaratıcılık gücüne sahiptir. 2 numaralı kart ise Azize kartıdır. Tıpkı daha önce belirtildiği gibi Azize tahtında oturur ve birin başlattığı başarının kucağına düşmesini bekler. Azize de temsil ettiği sayı gibi sabırlıdır ve bir gün arzu ettiğinin kucağına geleceğinden o kadar emindir ki hiç acelesi yoktur. Kahve falınızda ikiyi gördüyseniz siz de Tarotun Azizesi gibi davranmalı ve beklemelisiniz.

 

Tüm bunların yanı sıra kahve falındaki ikini size çok büyük bir müjdesi olabilir. Uyum ve ortaklıkların sayısı olan iki belki de tokalaşmayan ellerin tokalaşma anını müjdeliyor. Bir pazarlık her iki tarafın da mutlu olduğu gibi sonuçlanabilir. En sonunda arzu edilen uzlaşma bu sıralarda sağlanabilir hatta büyük bir birleşme, sevdiğine kavuşma, nişan-düğün gibi kadın-erkek birleştirici buluşmalar bu sayı falınızda görüldüğü zaman olabilir.

Numerolojiye göre 0 her zaman boşluk ve ana rahmi, 1 ilk insan (Adem) 2 ise onun eşi Havva’dır. Bu yüzden iki rakamı dişil enerjinin simgesidir. 1 tüm sayıların babası 2 de anasıdır. 1 başlamanın 2 ise daha önce başlamış olanın devam ettirileceği sürece girişin temsilcisidir. 2 aynı zamanda çiftleşme, ortak bulma ya da grup çalışması yapacak kişi ya da kişilerle tanışmanın simgesidir. 1 yalnız bir sayı iken 2 daha sosyal bir sayıdır ve grup çalışmasının gücüne işaret eder.

 

Kahve falında ikiyi gören kişi “bir elin nesi var, iki elin sesi var” sözünü hatırlamalıdır. Bu rakam bize birliktelik, beraberlik ve takım çalışmasının gücünden de bahseder. Aynı zamanda yin-yang dengesi ve zıtların uyumu ile ilgili bilgi içerir. Her nasıl tüm insanlık Adem ve Havva’dan türemiş ise numerolojiye göre kainattaki tüm sayılar da 1 ve 2 den türemiştir. Bu yüzden 2 aynı zamanda mükemmel eşin ya da mükemmel ortağın bulunacağı anın simgesidir. Falında iki gören kişi bir şeyi tek başına başaramaz, bir işi başarması için yardımcı, vesile ya da takım arkadaşı ile tanışır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page