top of page

KAHVE FALINDA KAZ GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Arketip

 • Hareket

 • Nitelikler

 • Endişeler

 • Karakteristikler

 • Farklı kişilikler

 • Kişisel özellikler

 • Davranış kalıpları

 • Bastırılmış duygular

 • Yönlendirici unsurlar

 • Hayatımızdaki önemsiz kişiler

Kahve falında kaz görmek ne anlama gelir?

Kahve falında kaz ya da diğer küçük hayvanlar yaşamımızdaki çocuklar ya da bizim için önemsiz kişileri temsil edebilirler. Bu durumda siyah kaz bir erkek çocuğu ya da bir erkek, beyaz kaz kız çocuğu ya da kadındır. Genellikle yaşamımızda ast-üst ilişkisi içinde bulunduğumuz kişilerden kendimizden daha aşağı seviyede gördüğümüz kişiler falımızda küçük bir hayvan kılığında belirebilir. Örneğin, kendi emrimizde çalışanlar ya da alt kademe işçileri fallar ve semboller dilinde boyut olarak bizden küçük bir hayvan kılığında belirebilir. zorlaştırması olasılığı var.


Kahve falında görülen kaz düşüncelerin, fikirlerin, ufak tefek ayrıntıların ve olayların temsilcisidir. Hayvan gördüğümüz fallar hayvanın yırtıcılığı, büyüklüğü ve davranışları göz önünde bulundurularak bize olayların ve kişilerin arketipsel özellikleri ile ilgili ipuçları getirir. Kahve falındaki kaz yorumlamaya kazın tüm özellikleri ve yaşamımızdaki olaylar hakkında bağlantı kurarak başlamalıyız.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında sakin ve sessiz bir şekilde ortalıkta dolanan bir kaz ufak tefek bir ayrıntı ile ilgili bilgi getirir. Kahve falında haneye giren her hayvan yaşamımıza giren olay ya da kişilerle ilgili bilgi getirirken haneden çıkan hayvanlar ise bizden çıkanları temsil eder. Haneye giren kaz ufak tefek kazanımlarımız hatta bazen elimize bir miktar para geçeceği anlamına bile gelebilir.  Bir kaz ne kadar büyükse kazanımlarımız da o kadar büyük olacaktır. Fakat, kahve falında görülen kaz yaralı, siyah renkli ya da çirkin bir kaz ise genellikle yaşamımıza girecek yeni bir sorunun habercisidir.


Bir kahve falında görülen hayvanın yorumlanmasında o hayvanın karakteristik özellikleri çok önemlidir. Kahve falınızdaki kaz hangi özelliklere sahip ve hangi davranışları sergiliyordu? Bu davranışlar size kimi ya da neyi anımsatıyor? Belki de ortalığı yıkan küçük bir kaz iş hayatınızda bir gün içinde her şeyi berbat edebilecek bir durum ya da ufak bir sorunun temsilcisi. Falın merkezindeki bir kaz belki de bir çözülmemek için inat eden bir sorunu temsil ediyor. Bu tip fallarda yorumu yapabilmek için mutlaka kazın duruşuna ve çevresindeki sembollere odaklanmalısınız.

Kahve falında kazlar görmenin anlamı:

Kahve falındaki kazlar yaşamımızdaki gelip geçici olayların ya da önemsiz ayrıntıların sembolü olabilir. Kahve falında evimize giren her hayvan aslında yaşamımıza girenler ya da kazanımlarımızdır. Evimizden çıkanlar ise elimizden çıkanlardır. Dolayısıyla kahve falında bir kaz görmek bazen elimize geçecek küçük bir para ya da fırsatı temsil ederken evden çıkan ya da bizden uzaklaşan bir kaz ödememiz gereken bir miktar parayı ya da reddettiğimiz fırsatları temsil eder. Çok sayıda kazı evimizde görmemiz bazen çok paraya ya da çok sayıda misafire işaret edebilir. Küçük hayvanların daima çocukları temsil etme olasılığı vardır. Evinizde çocuklarla ilgili bir parti ya da toplantı yapmadan önce kaz ya da diğer küçük hayvanları bir arada görmeniz normaldir.


Kahve falında görülen kazların sağlıklı ya da hasta olması da fal yorumculuğunda önemli. Hasta bir kaz hayırsız işlere ya da ufak çaplı zarar ziyana işarettir. Sağlıklı bir kaz ise kazanım ya da faydaya işaret eder. Siyah kaz daha olumsuz anlam içerir. Beyaz kaz ya da kazlar genellikle şans ya da küçük fırsatların işaretidir. Kahve falında çok sayıda beyaz kazı evinizde gördüyseniz bir iş fırsatıyla karşılaşma olasılığınız var. Fakat bu kazlardan aldığınız enerjiye dikkat edin. Onları evinizde görmekten mutlu muydunuz? Yoksa onlardan kurtulmaya mı çalışıyordunuz?

Kahve falında kaz ya da küçük hayvanlar bazen zihnimizdeki çekirdek düşünceleri ya da fikirleri temsil ederler. Bu fikirler tıpkı uyuyan hücreler gibidirler ve faaliyete sokmadığımız sürece bize fayda sağlamazlar. Kaz gördüğümüz fallar da bize henüz harekete geçmediğimiz ya da somut adım atmadığımız bazı fikir ve düşüncelerin iç dünyamızda sadece kalabalık yaptığını söyler. Kahve falında bir kaz büyüyorsa belki de büyüme potansiyeli olan bir fikri temsil etmektedir. Öylece ortalıkta etkisiz eleman gibi dolanan bir kaz şimdilik somutlaşma imkanı olmayan bir fikir ya da projenin temsilcisidir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page