top of page

KAHVE FALINDA KEDİ GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Ego

 • Detay

 • Haber

 • Kadın

 • Hisler

 • Enerji

 • Çocuk

 • Olaylar

 • Bencillik

 • Duygular

 • Kıskançlık

 • Kız çocuğu

 • Ani değişimler

 • Bir kadından gelecek haber

Kahve falında kedi görmek:

Kahve falında kedi yaşam yolculuğumuzda karşımıza çıkan bazı arketiplere ya da çocuklara değinir. Bazen yaşamımızda beliren ufak değişimler, hareketlenmeler, küçük sorunlar, çocuklarla ilgili durumlar ya da arka planda kalan kişilerle ilgili detaylar bize kahve falında kedi olarak görünürler. Kısacası, kedi önemsiz bir ayrıntılar üzerinde durur fakat yine de bu önemsiz ayrıntılar fal sahibinin yaşamının bütünselliğini etkilemektedir. Kedi besleyen ya da kedisi olan biri için bu sembol daima kedisiyle ilgili bir habere ya da duruma işaret edebilir.

Kedi gördüğümüz fallarda kedinin nerede bulunduğuna ve çevresindeki objelere bakarak yorum yapmalıyız. Çünkü kahve falındaki kedi gerçekte fal sahibinin yaşamında var olan ufak bir ayrıntı ya da enerjiyi temsil eder. Dolayısıyla kedinin kahve falındaki duruşu ya da davranış biçimi kişinin yaşamındaki bu ayrıntı arasında mutlaka benzerlikler görülür. Örneğin, yürüyen kedi gelip geçici sorunlara, saldırgan duran ya da dişlerini gösteren bir kedi ise bizden güçsüz düşman ya da düşmanlara ve bu düşmanlardan gelecek ufak hamlelere işaret eder. Sevimli, uysal ve okşanan bir kedi ise yaşamımızda beliren pozitif enerjilerin sembolüdür.

 

Hayvan gördüğümüz fallar esasında yorumlanması en zor fallardandır. Falcılıkta ve rüya tabirciliğinde bir hayvanın yorumlanması o hayvanın genel özelliklerine bağlı olarak yapılır. Dolayısıyla, kedi gördüğümüz fallarda kedinin karakteristik özellikleri, davranışları ve falın çevresindeki objeler hesaba katılmalıdır. Çok güzel ve bize huzur veren bir kedi daima yaşamımızdaki gizli potansiyelleri, pozitif enerjiyi ve yaşamımızda var olan arka plan oyuncularının bize verdiği desteği simgeler. Sinsi, saldırgan ya da hırçın bir kedi ise yaşam yolculuğumuzdaki kavgacı, kıskanç ya da ayağımızı kaydırmaya çalışan arkadaşlar veya yolumuza çıkan engellerin temsilcidir.

Kedi-köpek fallarıyla ilgili bilinmesi gereken bir arketipsel gerçek ise kedinin daima dişil enerjiyi köpeğin ise eril enerjiyi yansıttığıdır. Dolayısıyla kedi bir çocuğu temsil ettiğinde bu çocuk büyük bir ihtimalle kız çocuğu, köpeğin temsil ettiği çocuk ise erkek çocuğudur. Yine buna benzer bir şekilde bir düşmanı temsil ettiğinde kedinin işaret ettiği düşman bir kadın köpeğinki ise erkektir. Kedi-köpek fallarında köpek daima daha güçlü ve daha yırtıcı bir düşmanı temsil ederken kedi bizi yok edecek kadar gücü olmamasına rağmen sadece sinirimizi bozacak ya da önümüze ufak bir engel çıkararak bize ufak çaplı zarar verebilecek tüm kişi ya da engelleri temsil edebilir.

Kahve falında kediyi yorumlamak için aynı zamanda fal sahibinin kedi hakkındaki hisleri ve düşünceleri de dikkate alınmalıdır. Kedinin şirin ve sevimli bir hayvan olduğunu düşünen biri için kahve falında sevimli bir kedi daima yaşamımıza neşe katacak ufak tefek ayrıntıların sembolüdür. Fakat kedi sevmeyen ya da kediden korkan biri için yavru da olsa bir kedi görmek bazen ufak bir engeli ya da karşımıza çıkacak bir kadın düşmanı da temsil edebilir. Bir kedinin falda tırmalar gibi ya da tırnaklarının belirgin resmedilmesi düşmandan gelecek ufak fakat yok edici olmayan bir hamleye işaret eder.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında yavru kedi ya da yavru kediler görmek:

Tüm yavru hayvanlar gibi kedi yavrusu fallarının özünde de “bebeklik çağı” teması yatar. Fakat bu falın altını çizdiği bebeklik çağı daima bir bebekle ilgili olmak zorunda değildir. Bazen yeni bir fikir ya da projenin doğumuna işaret edebileceği gibi yeni bir problemin doğuşuna da işaret edebilir. Eğer kahve falında görülen yavru kedi şirin, sevimli ve zararsız ise daima yenilenen enerjinin ve yaşamımızda açtığımız pozitif sayfaların temsilcisidir.  Fakat saldırgan, huysuz ya da bize kendimizi kötü hissettirecek bir yavru kedi ya da kara kedi yavrusu uğursuz ya da olumsuz bir sürecin başlangıcına işaret eder. Bu falı daha iyi yorumlamak için yavru kedi sembolünün çevresindeki objeleri de yorumlamalıyız.

Kahve falında saldıran kedi görmek:

Kahve falında kedi güçsüz ve bize zarar vermeye gücü yetmeyecek bir düşman ya da sinsi bir arketiptir. Dolayısıyla, saldıran kedi düzenimizi bozmaya gücü yetmeyecek hafif bir düşman hamlesi, bazen dedikodu ya da sinsi bir hamleyle kariyerdeki koltuğumuzu sallama teşebbüsünü temsil eder. Bu falın sahibi düşmanının kendisini yerle bir edemeyeceğini bilmelidir fakat yine de dikkatli olması gerekir. Bazen kahve falında saldıran kedi yaşam yolculuğumuzda ilerlerken karşımıza çıkan ufak ve aşılabilecek bir engeli temsil eder.

Kahve falında koşan kedi görmek:

Kahve falında koşan kedi bize doğru hamle hazırlığını çoktan yapmış bir düşmanı temsil eder. Aslında kedi her zaman yenebileceğimiz düşmanın ya da üstesinden gelebileceğimiz korkuların veya sorunların temsilcisidir. Dolayısıyla falında koşan kedi gören düşmanının bu hamlesinden ya da karşısına çıkan engelden korkmamalı ve bunun üstesinden gelebileceğini bilmelidir. Bazıları için kedi bir kadın düşmana ya da bir kız çocuğuyla ilgili ufak bir meseleye işaret eder.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page