top of page

KAHVE FALINDA KÜLÇE ALTIN GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Şans

 • Ödül

 • Fırsat

 • Nişan

 • Düğün

 • Birikim

 • Yatırım

 • Kısmet

 • Nasip

 • Evlilik

 • Alışveriş

 • Mal-mülk

 • Zenginlik

 • Mal almak

 • Yeni bir ilişki

 • Değerli eşya

 • Yeni bir yetenek

Kahve falında külçe altın görmek ne anlama gelir?

Kahve falında külçe altın yaşamınızda değerli bulduğunuz bir şeylerin varlığının altını çizer. Bazıları için külçe altın ya da külçe altınlar gerçek yaşamında da sahip olduğu mal varlıklarının sembolü olabileceği gibi bazıları için altın kadar değerli yetenekler ya da fikirleri sembolize eder. Bir başka deyişle, falınızda külçe altın görüyorsanız uyandığınızda belki külçe altın bulmazsınız fakat altın değerinde bir fikir size zenginliği ve maddi refahı uzun vadede getirebilir.

 

Kahve falında görülen altın daima para pul işleri ve maddiyata dair bilgiler getirir. Fakat görülen altının çokluğu ya da azlığı bu refahın boyutuna ışık tutar. Örneğin, bir çeyrek altın görmekle külçe altınlar görmek aynı değildir. Külçe altın fallarının temelinde “çok büyük ya da değerli bir hazineye sahip olmak” teması yatar. Bu bazen bir fikir, bazen bir yetenek ya da Allah vergisi bir şey olabilir. Fal sahibi külçe altının kendisi için ne ifade ettiğini bulmalıdır.

 

Bazen kahve falındaki külçe altın sizin için değerli biri ya da çok değer verdiğiniz bir projeyi temsil eder. Falda külçe altınların çevresinde neler olduğuna bakmak yorum için çok önemli. Falda külçe altınları korumaya mı çalışan biri mi var? Belki de size ait olan bir şeyler tehlike altında ya da kariyerde koltuğunuza biri göz dikmiş. Ya da kim bilir partnerinizi sizden almaya çalışan birileri olabilir. Kahve falında sakladığınız ve korumaya çalıştığınız külçe altınlar sizin için değerli olan her şeyi ya da herkesi temsil ediyor olabilir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Bazen kahve falında külçe altınlar zengin olmak için size sunulmuş değerli bir fırsat ya da olanağa işaret eder. Yurt dışından çağırılıyor olabilirsiniz, güzel bir iş teklifi alabilirsiniz ya da kim bilir iyi bir okulda okuma hakkını kazanmış olabilirsiniz. Eğer bu sembolü gördüyseniz bilin ki bu yolun sonu maddi refah ve zenginlik olacaktır. Tabi yine bu falı da yorumlarken falın çevresindeki semboller çok önemli. Külçe altınları bulmak ne kadar iyiyse onları kaybetmek de o kadar kötüdür. Kaybedilen külçe altınlar kaçırılan zenginlik fırsatlarıyla ilgilidir.

 

Bazıları için külçe altın ya da külçe altınlar büyük bir ödülün ve murada ermenin simgesidir. Çok sayıda külçe altın daima büyük bir ödüle işarettir. Bu sembolün getirdiği ödül herkes için farklı olacaktır. Bazıları için ödül güzel bir eğitim bazıları için evlilik ya da aşık olduğu partneri elde etmektir. Bu yüzden külçe altının fal sahibi için ne ifade ettiğini yalnızca kendisi bilir. Külçe altını kaybetmek bazen ayrılık ya da murada ermek yerine hüsrana uğramaktır ve hayırsız bir faldır.

 

Kahve falında külçe altın aynı zamanda “değerli obje” metaforudur. Dolayısıyla, falında altın gören kişi yaşam yolculuğunda çok değerli bir şey elde edeceği bir noktaya varır. Bu, bazen bir yetenek, ödül ya da geçmişteki çabaların sonuçlarını almak olabilir. Altın gördüğünüz kahve falları daima hayırlıdır ve bize güzel bir müjde alma haberini getirirler.

Fakat külçe altın fallarının pozitif anlamı gibi bir de negatif anlamı vardır ki bazen aç gözlülüğü ya da abartıları temsil edebilir. Ayrıca bazen ihtiyaç fazlası fazlalıkların ve yolsuzluğun bir işareti olabilir. Bazen bu fallar, birinin mutluluğu ve refahı nedeniyle kıskançlığınızı veya hayal kırıklığınızı ortaya çıkarır. Bazen altın gördüğümüz fallar zengin ve gösterişli hayatlara duyulan özlemin simgesinden başka bir şeyi yansıtmaz. Bir başka deyişle, falınızda külçe altın gördüyseniz uyandığınızda da altın bulacağınız anlamına gelmez. Bu tip semboller bazen yorumlanmamalıdır bile.

 

Altın gördüğümüz falları yorumlarken altının miktarına ve çokluğuna da bakmalıyız. Çünkü, kahve falındaki altının çokluğu aslında “değeri fazla” sıfatı taşımaktadır. Kahve falında küçük bir altın bulmakla külçe külçe altınlar bulmak aynı anlama gelmez. Falında çok fazla altın bulan kişi aslında yaşam yolculuğunda da çok değerli bir hazine elde eder. Bu hazine belki külçe altınları değildir fakat bir yetenek ya da eğitim fırsatıdır. Fal sahibi bu fırsatı yakalarsa külçe külçe altınlar kadar değerli bir yaşamı kendisine sunacak bir mesleğe kavuşur.

 

Kahve falında külçe altın bulmak tüm bunların yanı sıra mutluluk, memnuniyet ve ihtiyaç fazlasına sahip olmaktır. Bu kahve falında kendinize sormanız gereken şunlar: külçe külçe altınlar mı gördünüz? Yoksa yalnızca küçük bir çeyrek altın mıydı gördüğünüz? Eğer bir çeyrek altın gördüyseniz belki de her ay kenara bir miktar para atacaksınız. Fakat külçe altınlar gördüyseniz şans kapıyı çalıyor olabilir. Belki de beklenmedik bir iş ya da yatırım fırsatı bir anda sizi bulacak.

Külçe altın gördüğümüz fallar bazen daha önce hiç bilmediğiniz bir yönünüz ya da güzel gelir elde edebileceğiniz bir iş alanını keşfetmekle ilgili de olabilir. Belki de zenginlik ve refah yanı başınızda duruyor fakat siz henüz onu yeni keşfettiniz. Para kazandıracak yeni bir mesleği keşfetmiş ve “tam benlik iş” demiş de olabilirsiniz. Kahve falınızda külçe altın gördüyseniz çevrenize bakın ve sizi neyin nasıl  maddi refaha ulaştırabileceğini görmeye çalışın.

 

Külçe altın gördüğümüz bir fal ayrıca geçmişte yaptığınız bazı yatırımlardan maddi kazanç ve kar elde etmeyi de gösterebilir. Geçmişteki çabalarınızdan hala ödeme almıyorsanız endişe etmeyin. Belki de altın gördüğünüz bir kahve falı size biraz daha beklemeniz gerektiği konusunda mesaj getiriyor. Ödül henüz size varmamış olabilir fakat bu asla varmayacağı anlamına gelmez. Ektiklerinizi yakın gelecekte biçmeye başlayacaksınız.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page