top of page

KAHVE FALINDA KURUYEMİŞ GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Fikir

 • Jest

 • Rızk

 • Şans

 • Fırsat

 • Bebek

 • Sürpriz

 • Hediye

 • Büyüme

 • Çoğalma

 • Doğurganlık

 • Meşguliyet

 • Beslenme

 • Potansiyel

 • Kazanımlar

 • Bolluk-bereket

 • Haneye girenler

Kahve falında kuruyemiş görmek ne anlama gelir?

Kuruyemiş gördüğümüz bir fal bize küçük mutluluklar ve güzellikler haberini getirir. Kuruyemiş falları aynı zamanda küçük menfaatler, küçük ihtiyaçların karşılanması ve ufak miktarda paranın elimize geçeceğinin habercisi olabilir. Bu fallar iyi niyetli fallardır ve yaşamımıza giren pozitif enerjilere de işaret ederler.

 

Kahve falındaki kuruyemiş bazen fal sahibinin içsel potansiyeli ve yeteneklerinin bolluğuyla ilgilidir. Kuruyemiş zihnin yaratıcılığı ve bu yaratıcılığın sonsuzluğuyla da ilgilidir. Fal sahibinin aklında değişik fikirler ya da çılgın projeler var ise bilmelidir ki bu fikirleri uygulamaya koyarsa kendisi için sonsuz bolluk, bereket ve zenginlik vardır. Bazen kahve falında kuruyemiş ani bir ilham ya da çok farklı bir fikre sahip olmakla ilgilidir. Bu fikir değerlendirilir ve uygulamaya koyulursa fal sahibi için çok büyük nasip kapılarını açacaktır. Kahve falındaki kuruyemiş tıpkı tabiat ananın sonsuz vericiliği ve cömertliği gibi insan zihninin de sonsuz yaratıcılığının altını çizer. Fal sahibi Allah vergisi bir yeteneğe ya da yaratıcılığa sahiptir ve bu yetenekleri kullanarak kendisine yeni bir gelir kapısı elde etmelidir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falındaki kuruyemiş bazen bizim için “kabuğundan çık” ve “büyümeye başla” mesajı içerir. Bu sembol aynı zamanda sınırlandırılmış olmak ve tam anlamıyla bağımsız olamamakla ilgilidir ve bağımsızlığa “kabuğundan çıkmaya” davet edicidir. Bu sembol yaşamda henüz yüzeye çıkmamış olan tüm olasılıkların bir göstergesidir, eğer kahve falında kuruyemiş görüyorsanız bu, yaşamınızın belirli yönlerini bölümlere ayırmanız ve bunlara yaklaşmanız gerektiğini gösterir. Kuruyemiş falları bizi konfor alanından çıkmaya ve yaşamın daha farklı alanlarına da bakmaya davet eder. Belki de bir yerlerde henüz keşfetmediğiniz bir yetenek ya da fırsat var.


Kahve falında kuruyemiş aynı zamanda yaşamın bize sunduğu potansiyellere işaret eder. Tıpkı kendileri gibi küçük olan bu  fırsat ya da potansiyeller aslında büyüme kabiliyetine sahiptirler. Bu tip fallar gizli numerolojik bilgi içerirler. 1 kuruyemişin 1 fırsata ya da 2 kuruyemişin 2 seçeneğe işaret etmesi gibi. Fal sahibi kuruyemişi güzel çizilmiş görürse bu fırsatı kabul etmesi kendisi için hayırlıdır. Fakat kuruyemişten negatif enerji alıyorsa bazen bu küçük bir derttir.

Kuruyemiş gördüğümüz fallar iyi niyetli enerji fallarıdır ve bize pozitif enerjiden başka bir şey getirmezler, kuruyemişler kötü görünümlü ya da bizde negatif duygular uyandırmadığı sürece. Kahve falında bir tabak dolusu kuruyemiş gördüğümüz bir fal daima bolluk, bereket ve elinin altında ihtiyacı olduğu kadarının bulunması alametidir. Bazen çok fazla kuruyemiş çok fazla yapılacak işe, çok sayıda insanla uğraşmaya ya da çok fazla doküman ya da iş yükü altında bocalamaya işarettir. Falda tabağında çok kuruyemişi olanın önünde bitirmesi gereken çok işi vardır.

 

Kuruyemiş gördüğümüz fallar aynı zamanda yaşamda daima çok fazla seçeneğe sahip olduğumuzu bize anlatan fallardır. Falda fazla miktarda kuruyemiş aradığımız her şeyi elimizin altında bulacağımız bir yaşam tarzına sahip olmanın işaretidir. Bazen kahve falındaki kuruyemiş haneye girecek para, bolluk bereket ya da alışveriş yapmaya işaret eder. Falınızda kuruyemişleri çok fazla gördüyseniz fırsatların yaşamınıza kolayca düştüğünü göreceksiniz. Evren istemeseniz de size sunmaya devam ediyor.

Kuruyemiş gördüğümüz fallar kuruyemişin sayısı vurgulanıyorsa bu falların altını çizdiği numerolojik mesaj mutlaka alınmalıdır. Kahve falında tek bir kuruyemiş görmek bazıları için büyük bir fırsat ya da iş teklifi olabilir. Fakat bu falın bir kadın için bir bebeğe hamilelik işareti olma ihtimali oldukça yüksek. Bir kadın falında 2 kuruyemiş görürse ikiz bebeklere hamile kalır. Bir yatırımcı falında 2 kuruyemiş görürse bir koyup 2 alır. Bazıları için kahve falında 2 kuruyemiş görmek 2 seçenekten birini yapmak zorunda olmaktır.

 

Kahve falında kuruyemiş aynı zamanda öz, atom ve enerjinin sonsuzluğuyla ilgilidir. Ufacık bir tohumun ekilmesiyle çok fazla ürün alınması ya da ufacık bir fikrin kişiye zenginlik getirebilecek bir projeye dönüştürülebilmesi gibi durumlarda kuruyemiş falları karşımıza çıkar.  Kahve falında kuruyemiş gören kişi ufak gibi görünen fırsatları iyice araştırmalıdır. Çünkü ufak gibi görülen bu fırsatlardan biri ona zenginlik sunabilir. Bu sembol aynı zamanda çok büyük yatırımlar ya da az koyup çok fazla kar elde edilebilecek fırsatlarla ilgili bilgi de sunar.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page