top of page

KAHVE FALINDA LABİRENT GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Gizem

 • Sorun

 • Merak

 • Karışıklık

 • Kararsızlık

 • Yön kaybı

 • Kaybolmak

 • Soru işareti

 • İç potansiyel

 • Komplikasyon

 • Algı yanılması

 • Kafa karışıklığı

 • Çözüm arayışı

Kahve falında labirent görmek:

Labirent sembolü eski devirlerden beri kafa karışıklığı ve komplikasyon sembolü olarak görülmüştür. Ruhsal anlamda ilahi bir çağrı olarak kabul edilmiş bu sembol aynı zamanda mutluluğun önünde duran eski bir arketiptir.

 

Kahve falında bir labirentin tüm çıkış noktalarının kapalı olduğunu görmek,  potansiyelinizi keşfetmek için kişiliğinizin gizli taraflarını araştırmakla ilgili olabilir. Labirent, karışık duyguların sembolüdür ve çelişen ihtiyaçlarınızı temsil edebilir. Falda bir labirentte yolların açık olması, bir sorunu çözme cesaretini ve yeteneğini temsil eder. Labirentte çıkışı bulmak ya da çıkıştaki ışığı görmek yaşamımızda zor bir dönemin sona erdiği anlamına gelebilir.

 

Labirent falları insan yaşamına tüm sorunları ve komplikasyonları ile atıfta bulunur ve içsel müdahaleyi talep eder. Bu falın sahibi aslında yaşam yolculuğunda bir çıkmaz ya da karmaşaya saplanmıştır fakat bu karmaşayı öncelikle kendi iç dünyasında çözmeyi denemelidir. Bir soruna çözüm arayan kişi falında labirent görmüş ise çözümü dışarıda aramayı kesmeli ve kendi iç dünyasına yönelmelidir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında bir labirentin içinde bir nokta ya da insan görmek:

Kahve falında bir labirentin içinde bir nokta, şekil ya da insan görmek en genel anlamı itibariyle kafa karışıklığı, çıkış yolu aramak ya da bir süreci aşmaya çalışmakla ilgilidir. Bu tip falları yorumlarken labirentin bulunduğu yere ve çevresindeki objelere yoğunlaşmalıyız. Muazzam çizilmiş bir labirent daima kafa karışıklıkları ve iç dünyamızdaki kayboluşların göstergesidir. Labirentin çıkışını bulmak her zaman iyiye alamettir.

 

Labirentin içinde bir insan figürü çizilmiş fallar aynı zamanda içsel anlamda kaybolduğumuz durumlara işaret ederler. Kişinin kendi iç dünyasında verdiği savaşlar ve kafa karışıklıkları labirent fallarıyla anlatılıyor olabilir. Bu tip falları daha iyi yorumlayabilmek için kaybolduğumuz labirentte ne bulunduğuna ve nasıl çizildiğine de bakmalıyız. Çünkü labirentte çizilmiş her obje yaşam yolculuğumuzda karşımıza çıkan engeller ya da arketiplerle ilgili bilgi verirler.

Kahve falında labirent aynı zamanda dolambaçlı fakat kafa karıştırıcı bir rota sembolüdür. Yaşam yolculuğumuzda bir yöne doğru hareket ettiğimizde bu yöne çok daha kısa yoldan gitmek mümkün olduğu halde bazen bilinçli düşünceler, şüpheler ya da korkularımızdan dolayı daha karmaşık bir biçimde ilerlemeyi seçebiliriz. İnsanın yaşamını zorlaştıran bazen sadece korkuları, iç çatışmalar ya da kendi zihnimiz tarafından üretilen çekirdek düşüncelerdir. Tüm bu kaos ve kargaşa son bulduğunda bilinçaltımız bizi bu labirentten çıkarır ve düz yola koyar. Buradaki labirent aslında hedefe doğrudan ilerlemek yerine dolaylı ve daha zorlu bir yoldan ilerlemeyi tercih ettiğimizi bize hatırlatır. İlerleyiş hızımızın artması yalnızda iç dünyamızdaki kaosun ve kafa karışıklığının son bulmasından sonra olacaktır.


 

Labirent falları aynı zamanda iç bilgelik ve çözüm arayışlarıyla ilgilidir. Genellikle falında labirentte olduğunu gören kişi bazı sorunların ya da olayların merkezinde kalır ve çözüm sürecine katkıda bulunmak için çaba sarf etmek zorunda kalır. Bir labirentte tek başına değil başka kişilerle birlikte dolandığını gören kişi çözümü takım çalışması ile bulmak zorunda kalacaktır.

 

Labirent fallarını yorumlarken duygularınızı, konumunuzu ve yanınızda bulunan kişileri düşünerek yorumu yapın. Labirentte umutsuz bir şekilde kalıp çıkış yolu arıyorsanız yaşam yolculuğunuzda çıkış yolu bulamadığınız bir sorunla uğraşmak zorunda kaldığınızı hissediyor olabilirsiniz. Bir labirentin içinde olmayıp ona sadece uzaktan bakıyorsanız bu bir işe girişip girişmemek konusunda kararsız kaldığınız anlamına gelir.

 

Labirent falları aynı zamanda planların umulduğu gibi gitmediği bir süreçte bazı işlerin bir süreliğine askıya alınması gerektiğini gösterebilir. Bir süreçte ilerlemek mümkündür fakat ilerleme yalnızca bazı sorunların çözülmesinden ya da bazı kararların verilmesinden sonra olacaktır. Bir başka deyişle, labirent falları kafa karışıklığı ya da yönsüzlük anlamına da gelebilir. İlerleme süreçteki aksaklığın giderilmesinden sonra olur.

 

Bazıları için kahve falında labirent görmek zorlu bir süreç, bir sınav ya da kendimizi kanıtlamamız gereken bir sürece girişin sembolüdür. Bazıları için kaos ya da karışık bir sürece işaret eder. Bir o yöne bir bu yöne savrulduğumuz ve bir türlü sonuna gelemediğimiz süreçlerde bocaladığımızda labirent fallarını sıkça görebiliriz. Yine de bu fallar bize sorunun çözümünün sadece kendi iç dünyamızda olduğunu hatırlatır. Çıkış yolu sadece bizim verdiğimiz kararların sonuçları olarak bulunacaktır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page