KAHVE FALINDA MEYVE GÖRMEK

Mesajları:

 • Haber

 • Müjde

 • Nasip

 • Rızık

 • Para

 • Ödül

 • Sürpriz

 • Sağlık

 • Mutluluk

 • Hediye

 • Kazanç

 • İş fırsatı

 • Kaynaklar

 • Kazanımlar

 • Elde etmek

 • Bolluk bereket

 • Haneye rızık girişi

 • Kazancın artması

 • Eksiklerin giderilmesi

 • İhtiyaçların karşılanması

Kahve falında meyve görmek:

Kahve falında görülen meyve ya da meyveler yaşamın bize sunduğu armağan ve nimetlerin sembolüdür. Meyve gördüğümüz fallar daima pozitif anlamlar içerirler ve bize kazanımlarımız, bize ait olanlar, haklarımız ve servetlerimiz hakkında bilgi sunarlar. Fakat bu yorum sadece meyve güzel ya da dolgun görünümlü olduğunda geçerlidir. Eğer kahve falında gördüğümüz meyveden kötü enerji alıyorsak ya da şeklini beğenmiyorsak bu yeni bir dert ya da sorunun yaşamımıza girişine işaret edebilir.

 

Kahve falında meyveyi daha iyi yorumlayabilmek için nerede olduğuna ve çevresindeki sembollere de bakmalıyız. Falın dibinde belirmiş büyük bir meyve fal sahibinin yaşamının merkezini ve odak noktasını etkileyecek kadar büyük bir nimetle ödüllendirilmesine işarettir. Yolun ucunda belirmiş bir meyve gurbete gidip orada ödüllendirmeye ya da uzak bir şehirden bir iş fırsatı almaya işaret edebilir. Meyveyi falda birinin elinde gören kişi birinden hediye alır ya da jest görür. Meyveyi verenin fiziksel özelliklerine dikkat edilmelidir. Çünkü hediyeyi veren de benzer fiziksel özelliklere sahip biridir.

 

Kahve falında bize sunulur gibi birinin elinde meyve tutulduğunu görmek birinden görülecek menfaat, alınacak para ya da jeste delalettir. Bazen bu sembol yaşamın bize sunduğu bir fırsat ya da birinden gelecek bir iş teklifine işarettir. Bu falın daha iyi yorumlanması için meyveyi verenin fiziksel özelliklerine dikkat edebiliriz. Şişman biri tarafından verilen meyve bazen şişman bazen zengin birinden gelecek güzel bir teklife işarettir.

 

Kahve falında meyve genellikle olumlu anlamlar içerir ve aynı zamanda bolluk-bereket sembolüdür. Kahve falında çok fazla meyve olduğunu gören kişi için aslında ortalıkta o kadar çok fırsat vardır ki bu fırsatları belki de görememektedir. Özellikle, güzel ve olgun meyveleri kahve falında görmek oldukça olumlu anlamlar içerir. Bu falın sahibi için hala bir şeyleri başarmak mümkündür hatta tam zamanıdır. Fakat olgunluktan çıkıp yumuşamaya ve çürümeye başlamış meyveler bize bilinçaltımızdan gelen “vakit geçmeden bir şeyler yap” mesajıdır.

 

Kahve falında meyve tüm bunların yanı sıra pozitif düşünce tohumları ve enerji sembolüdür. Bu falın sahibi yaşamına bolluk bereket getirmek istiyorsa ihtiyaç duyduğu tüm materyaller ve enerji aslında elinin altındadır. Bu materyalleri kullanarak kazanç elde edebilir. Falında meyve gören kişiye büyük bir fırsat sunulur ve bu fırsatı kabul ederse nasiplenir. Fakat kahve falında gördüğümüz ya da bize sunulan meyveler kötü görünümlü ise bu hayırsız bir işe ya da sonunda zarar göreceğimiz bir teklif almaya işaret eder.

 

Kahve falında meyve nimet ve haneye girecek mal mülke delalettir. Falda kabarık ve kocaman bir meyvenin belirgin çıkması durumunda fal sahibinin ev, araba ya da arsa gibi büyük bir mal alması ihtimali vardır. Bazıları için büyük meyve büyük bir nimet ya da fırsata, işsiz için güzel bir iş bulmasına bir muradı olan için muradına ermesine alamettir. Meyve güzel ve büyük çizilmişse mutlaka fal sahibinin elde edeceği bir menfaatin sembolüdür.

 

Kahve falında meyve ya da meyveler görmek bize yaşamın sunduğu hediye ve nimetlerle ilgili bilgi getirir. Muazzam ve iştah açıcı bir meyvenin kahve falında belirgin olması sahip olduğumuz kazanımlar, haklar ve bize sunulacak menfaatlerle ilgili bilgi getirir. Bir başka deyişle, falında güzel ve kabarık bir meyve gören ödüllendirilir ya da kendisine güzel bir hediye sunulur.

Fal baktırmak ister misiniz?

Kahve falında meyveler görmek:

Kahve falında görülen meyveler aynı zamanda yaşamımıza giren tüm rızık ve kazanımlar, ihtiyaçların karşılanması, eksiklerin giderilmesi ile ilgilidir. Bazıları için kahve falında görülen meyveler ihtiyaç duyulan para ya da kaynakları elde etmeyle ilgilidir. Falda çok güzel çizilmiş meyveler görene çok güzel bir teklif, fırsat ya da para sunulur. Meyvelerin fazla miktarda olması sunulan teklif ya da paranın fazla olması, meyvelerin çok az ya da yetersiz olması kaynak ya da para eksikliğine işaret eder. Kahve falında meyveler kendimize kattığımız, kazandıklarımız ve elde ettiklerimizi temsil eder.

YORUMLAR

Site yapımcısı ve yazarı: Özlem Uçar

kahvefalikursu.com bir eğlence sitesidir. Sitedeki fal sembolleri tarot sembolizmi, astroloji, numeroloji, psikanaliz, rüya tabiri semboller dili araştırmaları ve yazarın hislerini birleştirerek bütünsel yorumculuk anlayışına göre yazılmıştır. 

Sitemizde kahve falı için ücret istenmez. Sitemiz legal, medikal ya da diğer alanlarda profesyonel tavsiye içermez.

Copyright 2020. Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İçeriklerin izinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır. 

 

Pictures  designed by Freepik.com

 

Bu sitenin yapımında esinlenen yardımcı kaynaklar:

 

www.tarotika.com

www.ruyoka.com

Tarot Diva, by Sasha Graham

The Astrology Bible, by Judy Hall

The Ultimate Astrologer - By Nicholas Campion

The everything TAROT BOOK, by Skye Alexander

ENCYCLOPEDIA OF NUMEROLOGY - By Dr. M. KATAKKAR

Sigmund Freud - The Interpretation of Dreams, translated by Joyce Crick

The Dreamcatcher an A-Z guide to your dreams and what they mean By Philip Clucas

The Complete Idiot's Guide - Interpreting Your Dreams by MARCI PLISKIN and SHARI L. JUST Ph.D

The Dream Dictionary from A to Z (The ultimate a-z to interpret the secrets of your dreams) - Theresa Cheung

 

Bu sitede yazılanların tüm hakları kahvefalikursu.com tarafından saklıdır. İzinsiz kullanılması kesinlikle yasaktır.