top of page

KAHVE FALINDA MİNARE GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Plan

 • Uzun

 • Güven

 • Kurum

 • Devlet

 • Düzen

 • Bünye

 • İstikrar

 • Kariyer

 • Direnç

 • Uzun yol

 • Başarılar

 • Sağlamlık

 • Yükselmek

 • Uzun ömür

 • İleri gitmek

 • Maneviyata ermek

Kahve falında minare görmek:

Kahve falında minare bir uzunluk sıfatıdır ve gerçek hayatta uzun olan her şeyi ya da kişileri temsil ediyor olabilir. Bu yüzden minare bazen uzun yol, bazen uzun ömür, uzun vadeli planlar hatta bazen uzun boylu birinden bahsediyor olabilir. Bu sembolü daha iyi yorumlamak için minareyi nasıl gördüğümüze ya da minarenin nasıl resmedildiğine bakmamız gerekir.


Kahve falında bir minarenin yıkılır gibi resmedilmesi uzun bir yolculuğun iptal olması, uzun boylu birinin vefatı ya da uzun vadeli planların suya düşmesine işaret edebilir ve hayırsız bir faldır. Bir minarenin çok uzun görünmesi yolun uzaması, bazı işlerin umulduğundan daha uzun sürede yapılacağı anlamı içerir.


Kahve falında minare aynı amanda yerden ve fiziksel alemden uzaklaşma ve göğe yani ruhlar alemine ve maneviyata yaklaşma teması içerir. Bu sembolü gören kişinin geçici bir süreliğine uzaklara gitmesi ya da gerçek hayattan kendini soyutlayarak uzaklaşması ihtimali bulunur. Minare aynı zamanda dini inançlar ve maneviyatla ilgili bilgiler sunar. Falında kendini bir minarenin tepesinde gören dini anlamda yükselir, yücelir ve maneviyata erer. Bir minarenin tepesinin çok muazzam çizilmiş olması dini konularda bazı isteklerin ya da dinen yükselme arzusunun olduğuna fakat bu isteklerin şimdilik gerçekleşmeyeceğine ya da biraz zaman alacağına işarettir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında minarenin tepesinde birini görmek:

Kahve falında minarenin tepesinde birini görmek yükselmek, yücelmek ve seviye arttırmaktır. Fakat dini bir sembol olan minare ve bu minarenin tepesine çıkmak bazıları için yalnızca maneviyatın yükselmesi anlamı içerir. Yine de her zaman bu anlam çıkmayabilir ve bu sembolü görenin kariyerde yükselmesi ihtimali de bulunur.  Kahve falında minare ayrıca geçmişten bugüne kendimiz için oluşturduğumuz tüm eserlerin, kendimize kattıklarımızın, aldığımı eğitimlerin ve bu eğitimlerin sonunda elde ettiğimiz tüm başarıların ve kurduğumuz istikrarın temsilcisidir.

Kahve falında minarenin tepesinde birini görmek adım adım geleceği inşa etmek, yavaş yavaş zengin olmak ya da iyi işlerle meşgul olarak gelecekte bunların mükafatını almakla ilgilidir. Minarenin tepesinde duran kişi kaderde yavaş fakat emin adımlarla ilerler. Bu kişinin elde ettiği bir fırsat sayesinde bir anda hayatı değişir. Kahve falında minare bazen geçmişten bize kalan mirasların temsilcisidir. Bu miras maddi manevi her şeyi temsil edebilir. Kişinin kendi için kurmuş olduğu düzen, mal varlıkları, eğitim ve öğrenimi hatta mesleği bu mirasa dahildir. Kısacası minare kendimiz için bu güne kadar inşa ettiklerimizdir.

Kahve falında minareye tırmanan birini görmek aslında gerçek hayatta karşılaşılan zorluklar ve hayatın engebeleriyle ilgilidir. Bu sembolü gören kişi bu minarenin ne kadar uzun olduğuna dikkat ederek sembolü yorumlamalıdır. Bazen bu tırmanışlar kişinin çektiği zahmetleri ve bu zahmetlerin ne kadar süre boyunca çekileceği konusunda bilgi sunarlar. Falında bir minareye tırmanan ve tepesine yakın olan kişi bir işin yüzüp kuyruğuna gelmiştir.

Kahve falında yerden göğe yükselen tüm dikey objeler aslında bilinçaltında yatan yükselme ve yücelme isteğine işarettir. Bu sembolü gören kişi gerçek hayatta bulunduğu seviyeden memnun olmadığı için sürekli bir daha iyiye gitme, kariyerde yükselme ve zirveye çıkma arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. Fakat minare biraz daha dini ya da manevi anlam içeriyor olabilir yine de her zaman bu durum yaşanmaz. Minarenin tepesine bakan aslında ulaşmak istediği bir zirveye, hayallerine ve amaçlarına bakmaktadır. Minarenin tepesinde olup bitenler ya da bu sembolün yanındaki tüm sembolleri iyi yorumlarsak aslında kişinin arzu ettiği bu zirve noktayla ilgili ipuçları verirler.


Minare bazen yükselmek, göze çarpmak, kürsüye çıkmak ya da zirveye tırmanma anlamı içerirler. Minareye bakan biri aslında şu anki bulunduğu seviyenin yukarısında bir noktaya odaklanmış bakmaktadır. Bu kişinin bir grup insan içinde yükselmesi, kürsüye çıkıp bir konuşma yapması ya da kariyerinde ufak ama emin adımlarla ilerlemesi mümkündür. Minareler bize hemen olacaklardan haber vermeyebilirler ve bahsettikleri bu yükseliş gelecekte bize sunulacak bir yükseliş olabilir.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page