top of page

KAHVE FALINDA PERİ GÖRMEK

brokoli.png

Mesajları:

 • Şans

 • İyilik

 • Fırsat

 • Yardım

 • Güzellik

 • İyimserlik

 • Sevilen biri

 • İyi niyetli biri

 • Pozitif enerji

 • Güzel bir tekli

 • Şansın açılması

 • Genç ve güzel bir kız

Kahve falında peri görmek:

Kahve falında peri bilinçaltımız tarafından inşa edilen bir “iyi kalpli kadın” arketipidir. Masallarda ya da filmlerde meleksi görünümüyle ve elindeki yıldızlı çubuğuyla beliren bu karakter genellikle yaşamımızdaki iyi kalpli, iyimser ve iyi niyetli kişilerin varlığının altını çizer. Kahve falındaki peri bazen bir kişiye değil şansın açılmasına ve işlerin kolaylaşmasına delalet eder.


Kahve falındaki peri aslında yaşamımızı kolaylaştırmak ve bize iyilik yapmak için hayatımıza giren herkesin ya da her şeyin temsilcisi olabilir. Peri her ne kadar dişil bir arketip olarak karşımıza çıksa da nadiren bir erkeği ya da bir durumu işaret edebilir. Kahve falındaki peri kızı karakteri aslında hayatımıza bir “iyilik perisi” dokunuşunun altını çizer. Kahve falındaki peri genellikle yaşamımızdaki iyi niyetli kişiler, bize katkıda bulunanlar ya da hayatımızdaki ilerleyişimizi kolaylaştırmaya yönelik davranışlarda bulunan bireyleri temsil eder. Periyi falında görenin işlerine yardımcı olan biri vardır.


Kahve falında görülen peri “iyi şans” ve “şansın açılması” temasının altını çizer. Sürekli işlerini sonuna kadar getirip bir türlü tamamlayamayan ve şanssızlık, büyü, nazar, kem göz gibi olgulardan etkilendiğini düşünenler bu falı görürlerse şansları birden açılır ve engeller ortadan kalkar. Peri, hayatımızdaki tüm olumsuzlukları ve negatif enerjileri nötrleştirecek pozitif enerjinin ansızın hayatımıza girmesini temsil eder.  Kısacası, bu falın sahibi için kaderde olumlu ve şansın açılacağı bir süreç başlamak üzeredir.

Burçlar ve burç uyumları

zodyak_çemberi_yeni.png

Astrozia.com

Kahve falında periler görmek:

Kahve falında periler görmek en genel anlamı itibariyle şansımızın açılacağı pozitif bir döneme girişi temsil eder. Kahve falında gördüğümüz periler aslında bu süreçte işimizi kolaylaştıracak ve bize yardımcı olacak kişilerin sembolüdür. Kahve falındaki perilerin iyi durumda olması ve kahve falında güzel çizilmiş olmaları çok olumlu haberlere ve müjdelere işaret eder. Fakat kahve falındaki perilerin hasta, çirkin ya da huzursuz olmaları olumlu bir süreçte karşılaşabileceğimiz olumsuzlukların altını çizer.

Kahve falında ölü peri görmek:

Kahve ölü peri ya da ölü periler görmek pek hayırlı değildir. Perileri ölü gören yaşamında yer alan iyi kalpli kişi ya da kişileri, bazen de güzel fırsatları kendinden uzaklaştırır.  Bu falın sahibi için kendisine açılmış iyilik kapılarının kapatılması ihtimali bulunur. Bazen bir iyiliği ya da güzel bir teklifi geri çevirmek, bir fırsatı kaçırmak ya da iyi kalpli birinin kalbini kırmak falında ölü peri ya da periler gören kişi için olasıdır.

Kahve falında ölü peri görmek bazen bir sorundan çıkış için bize sunulan yardımı reddetmek, bize yardımcı olmak isteyen insanların yardımını reddetmek ya da bir hastalığın tedavisini reddetmekle ilgilidir. Kısacası, falında periyi ölü gören kişi kendisi için iyi olacak bir şeyi eliyle geri iter ve ona hayır der. Bazen, peri iyi şans ya da çok güzel bir teklifin temsilcisidir. Dolayısıyla falında periyi ölü gören kişi bu şansa ya da güzel teklife hayır der. Bu falı daha iyi yorumlamak için perinin görünümüne, nereye baktığına ve nereye gittiğine odaklanmalıyız.

Masallarda ya da filmlerde gördüğümüz peri fiziksel anlamda genellikle genç, güzel ve sevimli bir figürdür. Dolayısıyla, falımıza giren peri de hayatımıza fiziksel olarak bu özelliklere sahip birinin girişini temsil ediyor da olabilir. Bir erkek eğer falında bir peri kızı görürse genç, güzel ve iyi niyetli bir kadınla yeni bir ilişkiye başlaması olasılığı vardır. Tüm bu fiziksel özelliklerinin yanı sıra peri daima iyi kalpli, entrikalardan uzak, sevilen ve iyi işler peşinde koşan biridir. Bu yüzden fal sahibinin yaşamında bu özelliklere sahip birinin de temsilcisi olabilir. Kısacası, her bireyin bilinçaltındaki “peri” tanımlaması farklıdır ve bu falın yorumu öncelikle perinin fal sahibinin iç dünyasında neyi ifade ettiğini anlayarak yapılmalıdır.


Tüm bunların yanı sıra kahve falındaki peri yaşamımızdaki gizliden gizliye iyiye giren süreçlerin müjdecisi de olabilir. Tıpkı, kendini göstermeden gizlice uçarak gezinen ve iyilik yapan bir iyilik perisi gibi fal sahibinin de hayatında gizli yardımcıları ya da kendisi için güzel sürprizler hazırlayan birilerinin varlığının altı çizilir. Kahve falındaki peri bazen bir bireye işaret etmekten ziyade kaderimizde bizim için şekillenen bir süreç olduğunun fakat bundan haberimiz olmayışının da habercisi olabilir. Fal sahibi yakın zamanda hayatında güzel bir sayfa açacaktır.

Rüya tabirleri

Ruyoka.com

Yeni bir kahve falı için ana sayfaya dön

YORUMLAR

bottom of page